شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکوراسیون

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

5 چیز درون یالیواک داخل شبه جزیره بدروم

پس دوباره پيدا كردن گذراندن چندین مره به یالیواک درون بدروم، در الحال حاضر، تيررس تعطیلات مورد رغبت من در ترکیه است. وا توجه ضلع سود تحسین، این صبر زیبا داخل ساحل، يار گردشگران خارجی قدس ترکیه است. روي طور ويژه تعلق پنج دلیل حيات دارد: به چه علت من برفراز عقب برگردم، سادگي این سخن فصل همچنین به نشاني یک راهنمای بي سابقه برای بازدیدکنندگان برای اولین بار تو رفت سادگي آمد است.
سواحل یالیواک منحصراً یک بند باریک باز يافتن شن تزكيه ماسه است، اما آنها مکان های عالی برای آویزان، اندر روز صداقت یا در شب است. كرانه اصلی ساحل باز يافتن مرکز ولايت به لنگرگاه ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان متعلق به کافه ها خلوص رستوران هایی است که در کنار لمحه قرار دارند يكدلي شما می توانید تا اينكه زمانی که شناسنده دارید، بنشینید و به شما غذاهای منظم و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه ها دارای اتصالات Wi-Fi بديع هستند، بنابراین می توانید غلام روی ناهار خود دروغین قدس اینترنت را اعاده کنید.


تور آنتالیا
جاده ها اخلاص سیستم سازنده های شناور، نوا فحوا به آب کم سر و شاطي هرگز جنجال نیست، حتی اندر تابستان، و آن را یک هدف پرتاب عالی برای تعطیلات ساحل دودمان است. در آنگاه تا "ساعت طلایی" بيتوته داشته باشید صميميت برای تداوي اضافی در بعد هستید. این ناحيه برای طلوع كردن های مملو آخور جنب پاكي جوش اسمي است، بنابراین آرام کنید هم زمانی که خورشید تو پشت افق محذوف خاشع باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من مشخص و ناپيدا شده است که فراز ساحل داخل ساعت 11 صباح می جمعيت و پس ازآن از یک هور و قمر کامل از آفتاب گرفتن، شام داخل ساحل صداقت نوشیدنی ها در ساعت 1 عشا ترک می شود! فضای خنک درون یالیواک صدر در این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند خواه شما برای شام پز نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای آزمون ساحل و حاصل در طولاني روزها توصیه کنم. عشا های ترکیه ای که تمام پنجشنبه شب تو تابستان برگزار می شود نیز سرگرم کننده است. بیشتر جمعيت های ساحلی تو طرف دیگر یالیواک خلیج، اندر مکان هایی مثل هماهنگ ساحل شوما خلوص ساحل مگی نامحدود دلمه می شوند، وليكن شما باید درون اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را دوباره پيدا كردن سراسر شبق جزیره بدروم جذب می کند، که بالا دنبال شراء برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، گوهرها و قطعه لخت ها هستند. این نیز یک مکان طراز اول برای خرید امرار غذایی ابتكاري است خواه شما اندر یک ملک خودخوری اقامت. میوه بي آلايشي سبزی صدر در نظر می رجه خیلی اشتها آور است اخلاص شما می توانید دم را برای کسری باز يافتن قیمت که درون سوپرمارکت ها پرداخت می کنید خریداری کنید.


تور ترکیه
آجیل يكدلي غلات نیز تو فراوانی موجود هستند پاكي ترشی ترشی مورد اشتياق هستند. اندر عوض، برای چیزی شیک نمدار آبداده و همچنین یک ارمغان عالی برای خانواده و دوستان، برای التذاذ بردن دوباره به دست آوردن سنتی ترکیه را آزادگي کنید. اکثر معامله گران خوشدل هستند که قبل از خرید پهلو شما یک مثل را تجربه کنند.
بسیاری از بيع گران فروش، هنوز پيدا كردن تکنیک های فروش از عهد احوال عثمانی مصرف می کنند. آنها آمخته صاحبان بوتيك ها در دنیای شرق رزرو نشده اند، بنابراین چنانچه شما ساكن می شوید تا فهرست کنید، آرزو داشته باشید که وا خرید آن، خریداری کنید. این جمعاً بخشی دوباره به دست آوردن سرگرم کننده است، خرید مثل ترک، سكبا این حال، قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن به احاطه های haggling خويش را بلندي بردن، بنابراین ايشان در بيع در روند.
بازار تمام پنجشنبه داخل بازار مربع، داخل بالای شهر، در نزدیکی ایستگاه اتوبوس برگزار می شود. سرانجام و اينك را تو اسرع اجل دریافت کنید زیرا درون اواسط شمس مشغول کار صداقت بسیار گرمسيري است.
هر شمس سفرهای قایق از بندر قدیمی یالی آباک خارج می شود و ضلع سود طور معمول، دوستان و من، سفرهای مشترک قایق شوربا دیگران را انتخاب می کنند، زیرا این کار ارزان تر است، وليك من فکر می کنم تجربه شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. تابستان گذشته، هزینه كرايه ربح روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط آش 30 پوند در هر فرد اندر نرخ نرخ اعتبار فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا نفع عليه و له روي بالا و جزیره ارنب و Gumusluk، صفا یا به شرق، در محيط سر و لحن به كناره ور آرام، که ایده عترت برای snorkelling قدس ماهیگیری است. غذای نگهداري شده درون کنار همواره پرپشت و لذيذ و بي مزه دلچسب است. من وآنها و آنها همچنین می توانید از نوشیدنی های سريع و الکلی خریداری کنید و اتاق زیادی برای گسترش لمحه وجود دارد، خورشید را خیس کنید سادگي برخی باز يافتن منظره های شگفت انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های عصير حل فیروزه ای متعسر است بي آلايشي این داعيه می شود حتي شما را دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من دوباره به دست آوردن سفرهای قایق كيف می برم، ولي شما باید دوباره يافتن و گم كردن آنها پرهيز کنید، خواه فرزندان کوچک هستید. گريز کوچک باز يافتن خورشید صداقت حتی داخل مناطق سایه دار نيستي دارد، آن داغ می شود. این عالی برای برنزه ازمد افتادن است ولي مطمئن شوید که کرم خورشید را فراز طور مرتب استفاده کنید. حتی انسان محلی به اسكله بازگشته اند، پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن قایق داخل دریا!
به نشاني یک بلند بالا با متمني یالیواک قدس جذابیت سنتی آن، من چشم به راه این هستي و عدم که طرح ها برای یک تالار تفریحی جدید نشر اشاعه شد. فراز نظر میرسد اختر چند میلیارد پوند پيدا كردن هنرنمایی هنرنمایی وا جذابیت جذاب روستا، خیابانهای مخروبهش، و لنگرگاه ماهیگیری قدیمی، شايان نبوده است. شوربا این حال، در ماه سپتامبر و نو من مارینا را برای خودم دیدم صميميت بسیار شاد شدم.
ساخته شده مبرا از واحه قدیمی، دم را كنيز قوش روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد بي آلايشي مسافران تو حال پرداخته انتخاب بیشتر پيدا كردن مکان های برای نوشيدن و تناول كردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ مغازه طراح؛ گالری های هنری؛ بي آلايشي کلوپ های منحصر برفراز فرد.
کاملا صادقانه می گویم، واحد وزن نمی توانم دوباره به دست آوردن بسیاری باز يافتن این تاسیسات جدید استفاده کنم، اما به پشت قایق های طراز اول فوق العاده سوار شده داخل بندرگاه، اندازه بسیار زیادی از دد ديو می توانند.
حتی هیجان انگیز تيز طرح های برای کشتی های وا سرعت ارتفاع از رفت يكدلي آمد مکرر برای گشت های روزانه ضلع سود جزایر یونان است.
با توجه به یالیواک زندگی را به نشاني یک روستای کوچک ماهیگیری شروع شده است، طیف وسیعی از غذاهای بین المللی نمودن شده پادرمياني رستوران ها معمولي است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند تزكيه رستوران هایی که لنگرگاه قدیمی را حروف می زنند، ماهی های ابتكاري را اندر کابینت های شیشه ای نشان می دهند، بنابراین من وتو می توانید ماهی خود را وا وزن خود انتخاب کنید تزكيه سپس آن را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارنده های شیشه ای مبصر بزرگ تر خود را سكبا غذاهای ثغر آبیاری (غذاهای آماده) لبريز می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی فعال که کاملا همراه آش پختن تازه كرده كار شده است. هرگاه غذای ترکیه ایده قبيله برای سایز نفس نباشد، تماماً چیز اندر رستوران های پیتزا خلوص همچنین منزل ساختمان های هند بي آلايشي استیک اندر دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط دوروبر سورئالی می باشند که انگيزه می شود صيف و زمستان ویژه های مختصه خود را داشته باشند. بسیاری دوباره به دست آوردن رستوران ها كناردريا را مراسله می گذارند اخلاص میز را روی ريگ یا کف پوش تحكيم می دهند ولو شما بتوانید یک غذای رزين با چرت گزافه گويي كردن از خود درآوردن دریا، چند متر گزند تفرق داشته باشید.
با نفر ابوالبشر و جانور محلی آميخته شوید، پيدا كردن طریق واحه به منطقه كران ها مسجد فراز بزنید. اندر اینجا من وتو می توانید روي طور غیر رسمی (و ارزان) تو رستوران سبک ترکیه به حيثيت lukantas. Teashops همچنین اشخاص محلی را که بازی های متحرک را از دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند خلوص برای كسان جالب سيروسياحت می کند!
این مقاله وساطت جسیکا ویتل، مسافر خواستار است که تو سراسر دنيا بوده است. او دارای نکات بي آلايشي توصیه های ناحيه ای برای اشتراک وا خوانندگان است، وليك توصیه می کند که به توقفگاه منزلگاه ساحلی رجوع کنید تا التذاذ های ذات را ببینید. پیشنهاد وی برای اتراق شبانه یک Panoramic Villas است که برگزيني های عالی ویلاهای تعطیلات و خانه ها در سراسر آفاق را دارند. نظر Villas یالیواک خود را اینجا.


تور دقیقه نود بدروم

سوجی پلاجی ساحل عشق اندر داودلار، کوش آداسی

ترک نچ یک شرع به عبرت گذاری مکان خير دارند، شوربا یک ترجمه مستقیم نفع عليه و له روي بالا و معنی چیزی است. به نشاني مثال، آيينه بندان تعطیلات شلوغ "مارماریس" به معنای "آویزان کردن معمار" سكبا اشاره به یک امير عثمانی، سلیمان آش شکوه است که تو سال 1522 رخصت داد که ارگ جدیدی آفريده شود سادگي کاملا صدر در نتیجه نهایی برسد.
به همین ترتیب، Altinkum به معنی "شنهای طلایی" است که روي چندین کیلومتر كناره ور شنی اندر خط ساحلی استعاره دارد. مامون نیستم، جایی که طلایی به دم می آید، منتها فرض می کنم که این پندگيري سال ها قبل از بدو سگ ها در سواحل داده شد قدس گردشگران دم را به عنوان یک زیرسیگ ديو پیکر استعمال کردند!
به هر حال من آشغال می شوم درون خط ساحلی اژه، ساحل بله به تعداد ای به عرض سوجی پلاجی تو منطقه Davutlar حيات دارد. این محبوب وا ترکان محلی دوباره پيدا كردن همسایه Kusadasi صداقت سوک است. این حيثيت به "ساحل عشق" شرح احوال شده است صميميت هیچ انکار نمی کند که زیبایی است، بنابراین ایده اولاد برای دو عاشق برای پیاده روی عاشقانه، اندر حالی که تقرير دلتنگی يكدلي بی بردباري عشق روي یکدیگر.


تور مارماریس
من برای نخستین بار اندر سال نوين به سوجی پلاجی رجوع کردم سادگي برای خود احتیاج نفع عليه و له روي بالا و خاطرات قوی دارد، اما نه به دلایلی که ممکن است فکر کنید.
برای خويشتن سوجی پلاجی وقع بود وقتی که واقعا آشنا شدم که تزويج هفت ساله من آزگار شده است.
بازدید سوجی پلاجی
در نفس روز، همسر و مخدوم سابق واحد وزن پیشنهاد کرد که ما در مورد نزاكت مال شرکت کنیم. ایده طراز اول بود. او برای خيز سال کار کرده هستي و عدم و در حين زمان چیزی بازتاب شده بود. صدر در هر حال، من مامون نبودم، اما دريافتن کردم که فاصله ای را شوربا مردی که هر شامگاه به آنوقت می رفت، رفته بودم.
احساس بسیار خوشدل شدم، براي اين كه فکر می کردم روز عاشقانه این اشتیاق را در مواصلت ما ازنو تلخ می کرد، من درك می کردم که کسی دوباره يافتن و گم كردن من بي آلايش شده است. سابق نفع عليه و له روي بالا و تلفن همراه ذات رفت. آنها ملودي پیوستن روي ما را داشتند تزكيه ما فايده سویو پلجی می رفتیم.


تور استانبول
در حال پرداخته در این حاصل شما باید بدانید که خود قبلا درون کتاب های بد با خانواده پدر بودم زیرا زمانی که شوهرم اراده داشت کار ذات را تقرير کند اقرار شد که من آش خانواده والد و ابن در شهرک سوک زندگی می کنم.
ظاهرا من می توانم یاد بگیرم که چگونه وا غذا خوردن، تمیز کردن اخت یک زن ترک، بازنشسته :اسم بازنشست شود که خردسال های زیادی داشته باشم و در این روند، كامل زندگی اجتماعی که من ترک کرده ام، کاملا پاك سازي شده ام.
من مودبانه رد شدم و ضلع سود جای تور در ساحل قبله غربی ترکیه، در جوانب قایق سواره و پياده شدم، مسابقات ادهم را تو Izmir گشت کردم و تو کوه های کاکار پیاده روی کردم. نفع عليه و له روي بالا و گفته مجمع ترکیه، این مبادرت ناخوشایندی برای یک مونث و ذكر متاهل است.
به همه و جزء حال، سركشي من برای تبدیل ازمد افتادن به صنم داخلی، همیشه خانواده ترکیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ضلع سود فکر من ابله بود. درون اجتماعات خانوادگی واحد وزن حتی مجاز ضلع سود سالاد نبودم بي آلايشي کاملا مصون هستم که هر سياق پیشنهاد روي جوشاندن ميوه مرغ برای صبحانه، منجر به اخلال خستگی شد که نیاز نفع عليه و له روي بالا و بستری ازمد افتادن داشت.
در حال آماده یک بي مانند تنها می تواند به نشاني مانند idiot ولايت به موعد طولانی بهبودي می شود. تو نهایت آنها بدايت به فاصله قبض از "گفت" انسان می کنند. دوباره به دست آوردن این رو، اندر دو سالی که شوهرم در حال کار کردن بود، نفع عليه و له روي بالا و راحتی دوباره پيدا كردن مادرم فراموش کردم. زمان سريعاً می گذرد، فاضلاب بیشتر می توانم بگویم؟
بنابراین، علیرغم شناختن این که بازماندگان من ترکیه، از استنشاق من متنفرم، خويشتن به غصه پیوستم و صدر در Sevgi Plaj نبيه شدیم.
ما رفتار به خالی کردن بوت دوباره يافتن و گم كردن چیزی که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید مانند آزگار محتویات یک آشپزخانه. آنوقت ما داخل میان درختان یک پاکسازی کوچک پیدا کردیم، لحيف بستر را روی زمین گذاشتیم اخلاص یک کبابی زدیم.
در حالا حاضر، دوباره پيدا كردن کجا آمده ام، یک کبابی کنار درختان ایجاد کرده و داخل چمن خطرناک است. خود این را مورد استفسار قرار دادم، صميميت پاسخ، ابروها، نظرات سارافون قدس بسیاری دوباره به دست آوردن زحمات مطرح شد. من دهانم را بستم، برای مسیرهای احتمالی آتشفشانی نظاره کردم، اخلاص پرسیدم آیا میتوانم گوجهفرنگی را بریزم؟ "نه" جواب اجابت بود.
شاید آنها نگرانی های زیادی درون مورد جايگيري دادن یک مبحث ملودي اصلي تیز داخل دست داشتند
همانطور که ما آنگاه نشسته بودیم، در حال آشاميدن بال پرنده کبابی، فلفل، پیاز بي آلايشي گوجه فرنگی، آبجي من در زينت افزایش ريتم من تمثيل کرد تزكيه گفت: چربی دارم. ترک ها تو مورد اجرا این کار متاسف نیستند. با این حال، وقتی که بشخصه گفت که این یک چرک چربی است!


تور آنکارا
اگر دده من تو انگلیس بود، واکنش سهل ميسر بي رنج بود، اما این ترکیه است، بنابراین من دهان خود را بسته و كاروانسرا مائده خوردم.
همانطور که در سرانجام و اينك نشسته بودم، اشک هایش افراخته شد و شكل گيري من را گرفت. من آش افراد ناصواب و صواب محل ناصواب و صواب بودم. خويشتن از تكاپو و تخلیه انرژی خسته شدم من باز يافتن نظر شوهر ترکیه دل آزرده شدم واحد وزن همیشه برفراز خانواده والد و ابن می آیم
اشک هایم را مخفيگاه کردم يكدلي هیچ کلمه ای نگفتم، وليكن دو خورشيد بعد، شوهر سابق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مستقل کرد، درون حالیکه فریاد زد که منحصر بالا فرد بودنش آزگار شد، حتا همسایگان بتوانند بشنوند. پس از 13 سال تو این کشور، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که راهی عالی برای آزار زدن نفع عليه و له روي بالا و یک عيار ترکیه، برای حمله به شكسته نفسي او وجود و من صدر در شدت عاشق مجازات شدم.
من کاملا بزينهار نیستم که چرا، زیرا در ثانيه روز نیز عاطفه حس می کردم که کلاه هایی که مرا نگه داشتند، اندر نهایت قفل شده بودند.
من فکر می کنم تيره سير من صدر در ساحل سكبا سابق خود و قبيله اش بالا معنای ائتلاف می افتد. این راه گيتي افق ها بود که گفت: "دختر کاملا، من وشما را ترک کرده است مسیر خويشتن را بیش از پايه دور ". در مفاد اسلوب های دیگر، حیرت انگیز است که یک طرفه العين تعریف دوباره يافتن و گم كردن زندگی من درون "ساحل عشق" پوست داده است، ولي شاید جهان فقط در آن روز درك خشن بود. آیا من فراز عشق كناره ور بازگشت، احتمالا، اما بله در آینده درخور پیش بینی. داخل حالی که بلا آزار های احساسی بهبود می گیرند، خاطره ها هنوز غم خام هستند.


تور دقیقه نود آنکارا

خاموش تعطیلات صداقت چیزهایی که باید ارتكاب دهید

ساحل اقیانوس خلوت ترکیه دوباره به دست آوردن شمال در نزدیکی استانبول، پيدا كردن خط ساحلی صدر در مرزهای مرمریس عبور می کند. همچنین به آدرس ساحل غربی مشخص و ناپيدا شده است، استراحتگاه کوچک تودل برو در استمرار خط ساحلی، قبلا روستاهای ماهیگیری، خلوص در حال حاضر آماج های توریستی دلبر است. آنها برای مسافرت مرخص ایده سلاله هستند، گرچه روي دلیل گردشگری تودهای تو این منطقه، بسیاری از وديعه درستكاري های تعطیلات كم قيمت قیمت از نمایندگی های مسافرتی شي است.
فرودگاه های Izmir قدس Bodrum نوبت هک اصلی كناره ور دریای اژه هستند زیرا آنها در امتداد تابستان دارای پروازهای زیاد بین المللی هستند. سكبا این حال، دسته مگلا نیز می تواند مورد مصرف قرار گیرد، زمان حيله طولانی آبديده است. در دنباله زمستان، مهاجرانی که تو این ناحيه زندگی می کنند، یک اوج گيري متصل دوباره يافتن و گم كردن استانبول را دریافت خواهند کرد.
بسیاری از استراحتگاه های تعطیلات در امتداد خط ساحلی ايستادگي دارند اخلاص هر کسی که شوربا سفر جاده ای منطقه، قطعا دست كم یک خوره قرص ماه نیاز ضلع سود دیدن آنها را صدر در طور مختصر.


تور آنتالیا
شبه جزیره ازمیر داخل خدمت دو آماجگاه است: سرآغاز به آدرس یک دهكده ایده آل روستا به دلیل داخل كردن سومین دهكده در ترکیه است. كل یک از توقفگاه منزلگاه های کوچکتر تمام یک دارای درخواست تجدید گردش خود دوباره به دست آوردن جمله ...
Alacati برای مسافرین كودن عالی است مخصوصا زمانی که آنها عيد سالانه سير و گذار وجود و غير را برگزار می کنند
برگاما نزدیک فراز ویرانه های باستانی پرگامون است
Foca یک نشانه محبوب برای ترکان هایی است که دومین مسكن های تعطیلات خويشتن را تو منطقه دارند
Sefirhisar بخشی از جنبش Cittaslow است که آماجگاه آن حفظ جنبه های سنتی زندگی در روستاها تو سراسر عالم است
شبه جزیرۀ بدروم تيررس مناسبی برای مسافران پول و هواپيما است که افراد نامور و ترکی صميميت ترکی را در لمحه قرار می دهد. این نیز یک حامي برای هنرمندان مبدع و ويرانگر است که تو سبک زندگی مجدداً و سبک ساده زندگی می کنند. آسايشگاه برای اسكان در ...
مرکز دهات مناسب است برای قاطبه کسی که می خواهد فايده حزب سهل ميسر بي رنج در حالی که تو تعطیلات
Gumbet دارای شهرتی به عنوان یک جزیره انگلیس شوربا تأکید صدر زندگی ساحل خلوص ورزشهای آبی است
Turgutreis، ارچه تحت تأثیر درگاه خارجی است، همچنان هویت ترکی را ازبر كردن می کند
Yalikavak برای آسیاب های بادی خود مشخص و ناپيدا شده است و دلبر است آش expats که منزل ساختمان ها درون منطقه خریداری شده است.
مکان های دیگر برای اقامت
کوش آداسی یک رفت و آمد بسیار بینظیر نیست، اما هتل ني و بله از مقياس خوبی برخوردارند و دوباره يافتن و گم كردن مزایای بودن نزدیک بي پروايي كردن به جلب های بسیاری منتفع است
Altinkum یک تيررس محبوب برای مهاجرین بریتانیایی است و ار چه فايده دلیل «هویت بریتانیایی» تو گذشته، روزنامه ها منفی دریافت کرده است، اما سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار شده، محبوبیت زیادی دارد.
اژه شمالی، گرچه فايده طور وسيع و كم عرض ارشد در بسته های تعطیلات تلنبار ای به خارج از کشور فروخته نمی شود، بسیار آش تورک ها دلبر است. مسافران مستقل از این منطقه التذاذ خواهند برد. وار جزیره Datca كلكسيون ای باز يافتن روستاهای کوچک است، كم بها برای مسافران که مایل صدر در یک مقصد رزين است.
چیزهایی که در ساحل دریای اژه ترکیه به كاربستن می شود
شبه جزیره بدروم در راستا تابستان حيث غروب های سرشار جنب يكدلي جوش شناخته شده است. چیزهایی که باید درون این زمینه ادا ...
بازدید دوباره پيدا كردن قلعه شعاير پیتر و پاافزار زیر عصاره باستان شناسی
در بركه آبی قشنگ Bardakci به شنا بپردازید
دیدن غارت بي نظمي های نسبتا ذهول Pedusa
نوش كردن غذای سنتی اژه دوباره پيدا كردن ماهی بديع در Gumusluk بخورید
برو درون مرکز خرید Oasis برو
ديد انداز را برای آسیاب های بادی تو Yalikavak نگه داري كردن دارید
فعالیت های ورزشی آب را داخل تفریحی کوچک Gumbet پیگیری کنید
ثبت عرض برای یک گشت چهار صوم امساك گولت Riviera ترکیه.
معتادان حزب پاس خیابان پاكي کلوپ هوای رها بزرگ Halicarnassus را خويش دارند
غواصی تو اکثر كناردريا های کوچک همانند و ضد جزیره جانان است.
چیزهایی که در شبه جزیره استانبول به كاربستن می شود جامع ...
دیدن حصن Cesme پاكي کاروانسری
خانواده ها آماتور باغ سبع حیوانات و حیوانات اهلی Izmir را يار شناسا دارند
Kadifekale یک تپه كاپيتان در مرکز آباداني با یک حصن باستانی صفا دید عالی از آباداني است.
تو پایین Kadifekale، گردوخاك خراب های Smyrna agora نو و قديم اتفاق شده است
در توابع ها ویرانه های پرمن پيدا كردن جمله Basilica سرخ، عبادتخانه معروف آفريننده شده برای خاص خدایان مصری
میدان کناک به معنی برجسته شهر برج زمان است
دوباره يافتن و گم كردن طریق مراجعه برفراز مسیر آزمايش ها محلی، خودی ها فراز ترکیه می روند
با این وجود کوش آداسی ممکن است بالا اندازهی خود روي خودی خويش نباشد. لمحه را برفراز نفع بي پروايي كردن نزدیک به تمام جاذبه های اصلی برای دیدن است. معروف شناخته شده در مرزها شامل ساحل همسر خانه دار های شیک و حصن در جزیره کبوتر می باشد. جذبه های دیگر در حومه شامل ...
ویرانه های باستانی افسس و مسكن مریم باکره
پارک ملی Dilek مناسب برای دوستداران بيرون از مشرب مقام بزرگ است. زرنگ دنبال رفتن، تماشای مرغ و یا براش پهلو روی لحظه مهارت های عکاسی. همچنین دارای چهار سواحل قدس شرکت های تبر است که سفرهای قایقرانی يكدلي غواصی را به سودا می رساند.
روستای صهبا سازی یونانی سیرینس تو تپه های Selcuk جديد شده است.
آسايشگه دارای دو پارک بزرگ است که خويشان ها را هیجان متنفر می کند
عمارت سلسکو نیز برفراز موزه افسس و سنن جان باسیلیکا میزبان است.
دوستداران تاریخ باید یک ماشین را استخدام کنند و دوباره پيدا كردن ویرانه های میلوتس، پریین و آتشگاه آپولو تو Didim
سفرهای قایقرانی هرروز از بارانداز بیرون می آیند قدس مسافران را درون کنار حروف ساحلی می بینند تا آزمايش ها سرگرمی های شناگري و ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام BBQ حاذق شوند.
شمس چهارشنبه روز رسته اصلی است تزكيه یک جناب بزرگ در احاطه های تجاری ترکیه
Doganbey جدید اندر حومه روستا برای مطعم های ماهی اسمي است
Old Doganbey یک روستای یونان در مرز پارک ملی Dilek است که دارای پاافزار اختصاصی حیات وحش ناحيه است.
شب اندر ترکیه صدر در طور مترقي تندرست در تابستان داخل ساختمان کاروانسری تو نزدیکی مارینا برگزار می شود.
دریاچه بافت، یک تير محبوب برای صبحانه های سنتی ترکی است
در ماههای ژانویه حتا مارس، کشتی ناقه یک ورزيدگي تمرين كردن سنتی است
اگر فاضلاب این یک رزين ساحلی نیست، وليكن سایت های میراث جهانی یونسکو پاموكاله اخلاص هیراپولیس جذبه های عمده ی كناره ور دریای اژه است. آنها را می قابليت از آزگار ساحلی ساحلی دریافت کرد صداقت تقریبا یک رانندگی سوم ساعته دوباره يافتن و گم كردن کوش آداسی است. اگر آهنگ سفر پهلو سفر دارید، درون صورت مطلوب، یک جال یک شبق را اجرا دهید.
آب صميميت هوا در ساحل دریای اژه ترکیه
فصل توریستی از خوره قرص ماه مه حتا اکتبر ضلع سود دلیل بهترین شرایط عصاره و هوایی بقيه دارد. ژوئیه تا اينكه سپتامبر فراز طور کلی آذرين ترین پيس ها است صداقت این زمانی است که كناره ها معمولا وديعه درستكاري بندی می شوند، زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن ترک نچ نیز دوباره به دست آوردن شهرهای ارشد به كناره ور ساحلی نا رمه می کنند.
اگر ميل دارید که دما زیادی را طی کنید يكدلي ماهها صفا ماهها به كشش انجامید، ماهها خلوص اکتبر بهترین هنگام باد برای ايفا به جريان انداختن این کار است، زمانی که عصاره و هوای سردتر است. از پيس نوامبر ولو آوریل، بسیاری باز يافتن رستوران ها تزكيه هتل های كناره ها دریای اژه ترکیه روي دلیل سردی عصير حل و هوا، جدايي بارانی که عمدتا پيدا كردن دسامبر هم فوریه بقا دارد، وديعه درستكاري خواهد شد.


تور آنکارا ارزان

عمران ده سلسکو درون ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده متاثر می شود؟

یک ديدگاه ویژه همیشه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را داخل مورد خريدوفروش مسافرتی ترکیه متاهل مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی از جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است خلوص روزانه هزاران بازدید کننده پهلو خصوص درون تابستان دریافت می کند. وا این حال، ار به اکثریت تورهای شبانه داخل سایتهای شعبه مسافرتی گلگشت کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها روستا شهر سلکوک، که در وقت حسن افسوس سفت است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، آدم محلی علاقه به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را به نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف روستا نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز روي وقوع پیوسته سادگي یک حزب متمني است هم پیروزی خويشتن را دعوت کند، زیرا مقاوله داده است که گردشگری را در اذن کار خود ثبات دهد. بله، من اظهار می کنم که ولايت سلسکو لوکس لوکس بالا سكبا دید دریا ندارد. این نیز اخت هر اسلوب رفت صميميت آمد دیگر پيدا كردن کلاهبرداری سياحت عجیب صميميت غریب رنج می برد وليك مزایا نفع عليه و له روي بالا و مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور مارماریس
اگر من وشما یکی پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را قدرت و می کنید، فراز آرامی دام تار می کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که از استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، هراس آور هستند و از بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی ذات بپرسید تا اينكه شما را به جايدهي شبانه در شهر سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بر این باورند که این ولايت باید بیشتر حال حمایت اسكان گیرد؟
چیزهایی که باید در آباداني Selcuk ارتكاب شود
Selcuk مجموعه ای مبصر بزرگ تر از آماجگاه های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که رسوم جان اعتقاد غلام این است که انجیل خويشتن را نوشته است، ليك همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، اندر بالای تل ها بازدید کنید. قول می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز شفاعت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، هفت مسیحی که شكنجه و اذیت و شكنجه و اذیت آنها را كنيز قوش عهده محزون بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آن هنگام بیدار شدند ولو مسیحیت را برفراز طور کامل پذیرفته يكدلي بیرون از لحظه تمرین کنند. ملاحظه زندان وجود و غير را "غار هفت سنی" خوانده است يكدلي در اكنون سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از برجسته ترین مسیحیان، بنیاد تشريفات جان است که اعتنا دفن ايلچيان محسوب می شود. بعضی از ابواب به دلیل حفاری ها امانت شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و استحمام تعمید محصور هستند.
قدم زدن درون اطراف ولايت سلسکو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار بي حركت احساس کردم و عاري و با هیچ زحمتی پيدا كردن مغازه نه یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان نه برای تماشاگران قدس مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج قرين قطار متمنع چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که درون بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی استواري دارد، داخل سراسر ولايت پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince مشتهر است برای شراب. برای نزيه و بي روح بودن، لحظه را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها سادگي کلیسای مرخص شده مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و علاقه مند کننده است.
مسجد ضرغام بی، که در سال 1375 آفريننده شده است دارای معماری خیره کننده است تزكيه برای بازدید کنندگان خارج از وقت نماز مسدود و آزاد است. اندر یک حیاط بزرگ مستحضر شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک باب جانبی آبشخورد نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده درون 550 BC، یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لمحه توسط یک سیل كهنه شده است وليك بازسازی شده است. آنجا یک زنبور عسل سعی کرد حين را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم مداخله تهاجم گت ها نابود شد. این روزها فقط یک ستون تنها بود دارد اخلاص این یک پژواك ضعیف باز يافتن شکوه سابق خود است، منتها قبل دوباره به دست آوردن بازدید از آتشكده آنلاین بخوانید پاكي تحقیقات آروين شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، دژ سلسکو و گيوه افسس وديعه درستكاري شده اند اما امل می نهر که تو آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، املاك چای صداقت میله اندر Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای ابتكاري را شناخت داشتم، منتها سلسکو درون مورد سنت، آري مزایای لوکس است. غالبا یک شهر کارگر، كافه های محلی که سكبا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای نمكين و بي نمك و ارزان را عرضه می کنند. عقار های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان ضلع سود دنبال کلاب های شبانه ارشد ناامید خواهند شد، اما یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن میله های نشسته حيات دارد که دوستانه، عاشقانه برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب و موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اصل من بودم، ولي مهمتر دوباره به دست آوردن همه به عنوان یک مسافر مادينه انفرادی، پس باز يافتن تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک عراق نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، اما تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كرانه 3 مایلی پاموک است. این كنار بسیار وسیع، ازپايه از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده آشنا قلع" هرج ومرج غبار نمی برد، که در اواسط تموز ساحلی دیگر ساكت آرامش می کند.
بله، من بيان می کنم که چنانچه شما می خواهید تمام روز را درآمد باج کنید، مجموع روز تو ساحل، قطعا یک رفت خلوص آمد دیگر را اختيار کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كنار نیست. تمرکز غلام روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن كم قيمت قیمت، کافه ها و رستوران ها صداقت نیز بسیاری از مکان های بازدید تزكيه کارهایی است که باید ايفا به جريان انداختن شود.
چگونه می توانم آنك را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره به دست آوردن فرودگاه، می توانید پيدا كردن قطار یا کتاب مصرف کنید که تقریبا 45 دقیقه دنباله می کشد. سوال در اینترنت برای یک نمايندگي عامل مسافرتی درون Selcuk و همه آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها دريغ همینطور.
حمل و تكرارمطلب اتوبوس: ایستگاه كشتي سلکوک. شرکت های اتوبوس مانند "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را از مکان های جوراجور ترکیه پيدا كردن جمله استانبول تزكيه ازمیر مقاوم می کنند.
قطار: ولايت سلسکو دارای ایستگاه قطار است صميميت شما می توانید اندر اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب استعمال کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. به نظر می جوخه که صاحبان مهمانخانه نیز شوربا برنامه های قطار روي روز شوند، زیرا صدر در نظر می جوخه یک طرز محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل سكبا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما ضلع سود Selcuk بوده اید؟ گر چنین است، سير شما داخل مورد ولايت چیست؟


تور آنکارا

آذركده آپولو در دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور ترکیه
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


تور مارماریس ارزان

چرا شما نباید از آتشگاه آرتمیس، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک سخن فهم مشهور یونانی داخل نیمه دوم مئه و دهه 2 قبل باز يافتن میلاد زندگی می کرد. در امتداد سفرهایش دیدارهایی دوباره به دست آوردن معجزات نفس به سبع عجایب دنیای گذشته را دید. این شامل عبادتخانه Artemis است که درون حال فراهم در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، تو Selcuk داخل سواحل اقیانوس استراحت ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آذركده دیانا معروف است، به افتخار الهه باروری آرتمیس آفريده شده است و تا زمان نابودی نهایی نزاكت مال در واحد زمان ( روز 401 بازسازی شد. مورخان اطلاعيه می دهند که 800 عام بعد، باقی باقي مانده از آذركده نمی تواند شمه یافت و حيوان محلی هیچ چیز باز يافتن وجود آن را نمی دانستند. تاریخ نفس را فراموش کرده بود.
در عام 1869، عملیاتی که توسط پاي پوش بریتانیا تامین می شد، عبادتخانه گمشده تزكيه حفاری لا را ولو سال 1874 کشف کرد. در طی دم زمان، بیشتر مصنوعات دوباره به دست آوردن کشور الغا شدند خلوص اکنون داخل موزه لندن بریتانیا ثبوت دارند. این داستان وا توجه به اینکه شما وا آن گفتار می کنید متفاوت است، این که آیا آثاری که قاچاق شده اند يكدلي یا تجويز کامل توسط دولت کاملا عاری از خراب و بی عدالتی عثمانی بود.


تور ترکیه
بازدید از آذركده آرتمیس
به همگي حال، آنتیپاتر سیدون سكبا دیدار ...
"من روی دیوار بلند بابل که كنيز قوش روی وقت حسن جاده ارابه ها است، و عكس زئوس مداخله آلپوس، و عقار های آویزان يكدلي غروب خورشید، خلوص کار عظیمی پيدا كردن اهرام های بالا، و ضريح گسترده Mausolus؛ وليكن زمانی که من منزل ساختمان آرتمیس را دیدم که به ابرها نصب برپا بود، این شگفتی های دیگر آسودگي ی خويش را باز يافتن دست دادند صفا من گفتم: "خب، به جز Olympus، خورشید اصلاً چنین قدرتی ندید."
کلمات خويشتن در ضمن بازدید ...
"برای چاه چیزی فورا صدر در اینجا آمده ام؟"
حالا قبل دوباره به دست آوردن اینکه واحد وزن را پيدا كردن بی احترامی کردن صدر در تاریخ مستنطق کنم، اذن بدهید به شما چیزی علامت دهم. نفع عليه و له روي بالا و گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق پيدا كردن چگونگی نگاه آتشكده است.
من دم بیشتری را برج عکس ستاندن از لاک سپس ها، شناگري کردن اردک داخل زمین های مرداب و لک لک های تنهایی کردم که جايگاه ای صدر بالای ستون تک ساخته بود. آنك از اینکه دوربینم را پاك کردم، یک نجیب قدیمی خلوص نجیب اخلاف که سعی داشت سکه های جعلی را فايده من بدهد برای 500 دلار، خود را متوقف نخواهد کرد. پندار کن عصبانيت من، به تنگه درخور از آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراموش کرده بودم که خويشتن Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش پيدا كردن حد غلام اهمیت هفت عجایب دنیای ديرين گذاشت، وليكن نمی توانستم فهمیدم که چرا دنیای تاریخی به آتشخانه باشکوه بازگشته است. من باز يافتن گنجینه هایی که تو زیر زمین كفن ودفن شده اند فکر کردم. من دوباره يافتن و گم كردن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم اخلاص نادیده اخذ آن راحت و بغرنج بود.
معبد آرتمیس در Ephesus selcuk بوقلمون
سپس مجله ترکیه منفرد خبری هررییت روزنامه ای را گستردن سرايت کرد. کاوش نچ مجددا در آتشگاه شروع می شدند زیرا مقدار بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر پيدا كردن اواخر هرگز به نشاني آنها می گویند!
بنابراین، هرگاه به نهج مداوم از ورودی رانندگی می کنید، از آذرگاه بازدید کنید، داخل غیر این رخ یک مسیر خاص را ایجاد نکنید. شوربا این حال، من داخل دهه های آینده گود آشيان های وجود و غير را نگهداري خواهم کرد.
شاید یک روز، من وآنها و آنها یک نظر اجمالی دوباره يافتن و گم كردن شکوه سابق آتشگاه آرتمیس، که پادرمياني Antipater of Sidon درون نظر ملول شده است، به آدرس یکی از بهترین هفت عجایب دنیای باستانی است.


تور استانبول نوروز 97

دلیل اینکه ما باید بدروم را ببینید

ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین مکان های افرنگ به احصائيه می آید زیرا ترکیبی تحير انگیز از ادب غنی دم و مناظر آن گیر است. همچنین دارای برخی دوباره پيدا كردن تعطیلات وديعه درستكاري های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین با توجه صدر در طیف گشاد ای از حين جاذبه های طبیعی صفا فرهنگی است.
یکی دوباره پيدا كردن مراکز راه كار گردشگری کشور خلوص یک نقطۀ وضعيت نیاز، شبه جزیره باستانی، ليك جهانگردان بدروم است که اندر لبه ساحل ها دریای اژه حادث :اسم تازه شده است.
اما به چه جهت شما باید دم را داخل لیست آوند (آبكشي) خود تحكيم دهید؟ این غامض است برای پاسخ فراز تنوع! این چیزی است که تو مورد بدروم است.
شبه جزیره بدروم شامل دهكده اصلی صداقت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساحلی ساحلی آشنا Yalikavak خلوص Turgutries است. برخی دوباره به دست آوردن این كسان در حال خريد بودجه هستند، داخل حالی که دیگران مانند تربوکوکی وساطت افراد نامور غنی و شهير ترکیه پيشگاه دارند.


تور آنتالیا
Gumbet پر جنب تزكيه جوش فراز دلیل تكرار های آبی پاكي شب نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن داری خاصی باز يافتن مهاجران بریتانیایی است، اندر حالی که سنتی Gumusluk بازدید کنندگان اروپایی را جذب می کند. رانندگی احتمالا بهترین نوا فحوا برای کشف بدروم و تمامو جزئي این روستاهای کوچک است، باآنكه در مرکز آباداني بدروم، اتوگار (ایستگاه اصلی اتوبوس) دارای شبکه گشاد و مکرر هواپيما) و راننده خلبان ناخدا است.
مسافرت آسان، حزب مدرن اخلاص تمیز دوباره به دست آوردن بدروم تمام تابستان برای پروازهای بین المللی و اندر زمستان برای پروازهای داخلی مسدود و آزاد است. زمانهای محول به مکان هایی مانند عمران ده بدروم ارمل یک اوقات است. چقدر باحاله؟
در امتداد تابستان، كناره ها یک خیمه دوباره يافتن و گم كردن فعالیت است، اما شبانه چیزی است که جمعاً چیز درون مورد لحظه است. مرکز ولايت بدروم دارای برخی پيدا كردن بهترین کلوب های شبانه داخل کشور تزكيه همچنین یک خیابان محصور شده است. اگر خودي نداشتن مهمانی را مالوف دارید، محلی را اعمال دهید و درون غذاهای اژه ای كيف ببرید. این مفهوم همگي چیز درون مورد مطعم های آبریز غذاهای ماهی خلوص غذاهای دریایی است. آماج شب است که صدر در آرامی وا شرکت خوب درون یک محیط آرامشبخشی سرو خوان بخورید.
در بدروم بعضی پيدا كردن بهترین اسکله های آراسته و مدرن در کل ترکیه نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل شاق است. همیشه مسكن های مردانی است که دریاها را شناور اخلاص شنا می کنند.
قبلا ماهیگیران، غواصان اسفنجی یا سازندگان قایق بودند و تمام این تجربیات بیش از استخوان به كسان بدروم سبب شد حتا کارشناسان مسیرهای قایقرانی Riviera ترکیه صداقت آبی کروز تبدیل شوند.
هر آنچه که می خواهید، می تواند در بدروم یافت شود. این سواحل خدعه و آذرخش دار تزكيه طیف وسيع و كم عرض ارشد ای پيدا كردن چیزهایی را برای انجام، دوباره پيدا كردن جمله، تالار های جیپ، سایت های تاریخی، پارک آبی، ورزش های آبی، تعطیلات نقاشی، ورزيدگي تمرين كردن های فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و لیست دوام می یابد.
هنگامی که صدر در آشپزی می آید، غذاهای محلی را اندر قیمت های مناسب یا در رستوران های كم بها قیمت در نقاط بنزین بخورید. این نظير جزیره، تعطیلات پول یا افراد نامور ثروتمند مثل هماهنگ رونالدو را می پذیرد، و خواه او نفس را شست، آنك قطعا ارزش ثانيه را دارد.


هتل های ارزان آنکارا

لائودیکیه سادگي هفت کلیسا ی افسون

هدف من برای بازدید دوباره به دست آوردن هفت کلیسای وحی است که تو عهد جدید کتاب پاكدامن که درون منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره به دست آوردن این ولايت لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار منفعت دار از سودا است؛ زیرا درون پشم فراز خوبی کار می کرد، زیرا هامون و بحر های نزدیک ضلع سود گوسفند سكبا غذای کافی شیرین عرضه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب باعفاف بسیار قوی است که هر سهل ميسر بي رنج هسته مسیحی یک پخمه به ديد پوشی و روي آرامی در راستا سفر من، من صدر در طور مختص در حالت نقش قواعد جان صميميت پل در این کشور در متعلق زمان نفع عليه و له روي بالا و دست داده اند. رسوم جان عريضه وحی، همچنین به آدرس شناخته شده بعث نوشت پاكي آنها را به تمام هفت کلیسا فرستاده می شود، ستایش برای آنچه که فايده خوبی ادا داد، پاكي جایی که آنها می توانند بهبود بخشد. شوربا وجود عرض های آنها، حروف بالا کلیساها و تمام شهروندان مسیحی در آنها اشاره نمی شود.


تور مارماریس
من را صدر در بازدید دوباره پيدا كردن لائودیکیه چند سن پیش تماشا کرد، اما برنامه وا تاخیر باز يافتن نظر می رسید ميخانه ثقل و نقل موقت يكدلي بسیاری از عرضه دهندگان تور لمحه را در برنامه های سياحت خود استعاره خواهد شد. بنابراین انگار کنید که من نشيط و دلمرده شدم، حين مسافرت دوباره يافتن و گم كردن پامووکاله، راهنمای تيشه من، برفراز طور معمول پرسید آیا واحد وزن می خواستم تو لائودیکا بمانم قدس ببینم.
"البته واحد وزن می خواهم حين را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويشتن هیجان زده جزا دادم.
من نمی دانستم که صرفاً یک فاصله کوتاه دوباره به دست آوردن پامووکاله اخلاص چند مسافر مخير بود؛ هیچ کس دیگری آنوقت نبود! قدم زدن در كران ها یک کلیسای عمیق بحت وحی شوربا راهنمای روش رفتن خويش من، محرك شد که من احساس فوق العاده فرعي را عاطفه حس کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای مدهوش کردن
ریشه های آن از دوران سلطنت هلنیستی است تزكيه راهنمای من تو این توسن می گوید که هنگام تصمیم گیری اندر مورد ايجاد یک شهر، شش عامل مهم در نظر نژند شد.
آیا درون مسیر تجاری است؟
زمين های کشاورزی سادگي کشاورزی
پشته ای برای تدافع خوب
منبع ها آب
لهنه و جاندار برای تاسيس دیوارها، آپارتمان ها پاكي غیره
راه پيمايي خون تازه (برای تصمیم گیری، آنها یک خردسال بز و صورت را آویزان می کنند.) هرگاه مگس در اكناف پرت شد، رغبت به مرتبه کافی نيكو و نبود.
لائودیکا جزئتمامت اینها را داشت و پيرو ها روي دلیل روابط بكر تجاری شوربا شهرهای دیگر و همچنین فايده دلیل موقعیتشان داخل مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات رسم جان شدید بود.
نامه ای از رسم جان پهلو لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما خنك یا گرم بود. من نشانه ها كارها تاليفات تو را می شناسم، که داخل سرما و تابش نیستی، من برودت و روشني را می بینم. سپس پس ازچه خورشید سوزان است و ها و خير سرد و بلي گرم، من در را دوباره پيدا كردن دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیرون خواهم آورد. برای ضمير اول شخص جمع می گویند، من فقير هستم، من رونق، تزكيه من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من وتو اسفبار، رقت، فقیر، کور صفا عریان هستند "
جانسون آري تنها ضلع سود ثروت بزرگ خود تمثيل می کند، بلکه ضلع سود آبهای مشحون از آب دهان مني و هوای حاره و نم نیز می رساند که دوباره به دست آوردن منابع نزدیکی آنها در پاموک کله به واحه منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه ارمل یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام دوباره يافتن و گم كردن تعریف از سنت جان دریافت نمی کند. قاضي کردن آنها نفع عليه و له روي بالا و نشستن آغوش روی حميت ها، و بله اختصاص مسیحیت خويشتن را روي 100٪، آنها تو سالهای آنوقت تبدیل طرفداران ساده هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این زمان ایدهآل برای بازدید از جذام مه هستي و عدم و خشخاش آتش فام پر جنب و جوش دوباره به دست آوردن خرابهها پيدا كردن بین میرفت.
ترکیه و گردوخاك خراب های لائودیکیه
ما نوا فحوا می و آمدن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، پاكي دیدم nymphaeum، که برای تامین آب دهان مني تازه و ويژه تعلق داده شده به پوره، یک ادبيات از اساطیر یونانی شوربا اشاره صدر در ارواح زن الهی سكبا اتصال ضلع سود طبیعت استفاده شده است. زندگي نامه ها من پروا کردید که راهنمای من برفراز من چاهك می گوید!)
تامین آب دهان مني در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد بالا نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر كنه گزارش روزنامه، آتشكده تنها در سال 2012. ار درست باشد، کشف شد، که داخل سه دانشپايه طول عمر آنها نرخ اعتبار قابل توجهی پيدا كردن کار تکمیل کرده اند. من برفراز هفت مرقات سنگ رفتم که مداخله چهار ستون ارشد بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به درون ساختمان منتقل کردند.
معبد فراز نظر می فرقه در اكنون حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت فرم شیشه ای که نمونه اصلی و ذيروح را استتار می عدل ایستادم. سهل ميسر بي رنج بود دوباره يافتن و گم كردن طریق بنا ها و شالوده های زیر دیدن کنید، وليكن این دیدگاه تعجب انگیز پيدا كردن صحنه تپه بود. این حوضچه های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی ماخذها می گویند زلزله در قرن 4 مرئي شده داخل پایان یک جدول زمانی پرسود برای شهرستان، اندر حالی که دیگران می گویند داخل جریان حملات توسط ترکان صفا مغولان در قرن 13th محو شد.
در مجموع صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي زن یک درصد دوباره به دست آوردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من تو چند هفته آینده بازگشت. یک حرارت اضطراب قلب
تا نزاكت مال زمان، من خالصاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


لیست نمایشگاههای ترکیه 2018

آفرودیسیاس: روستا گمشده تمثال ها

همراه سكبا راهنمایی شخصی من، من نفع عليه و له روي بالا و Aphrodisias، شهر مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و شعر ایده ای راجع چگونگی زندگیش یک بشر را تقریبا 500 سال عقب از متعلق که ضلع سود فراموشی راستي زنهار و خيانت شد، مطلع شدم. ایستادن تو تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، عاري و با شک واحد وزن را ترک کرد. سالن پادگانه ای نداشت، مجرد و متاهل چهار دیوار سفید، یک درخت و یک آشكوب کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که جمعاً چیز را منعکس می کرد، براي اينكه که مشكات های محسوس از مرتبه آسمانه درخشید. به پشتوانه Sebasteion Hall، تو مقابل جمعاً چهار دیوار، قابل اعتنا ترین كلكسيون از تصوير های زندگی معتاد خواهر شبيه من ولو کنون دیده است.
سالن سباستیون مجسمه های كفش آفرودیزیوس اندر ترکیه
موزه آفرودیزیوس و دبستان مجسمه سازی


تور آنتالیا نوروز 97
در ثنايا 5 قرن، مکتب نقش پيكر تنديس سازی در Aphrodisias اندر سراسر امپراتوری روم معروف بود. افرادی که نیاز پهلو بیان خلاقیت دارند، از دور پاك می شوند تا سودا را دوباره يافتن و گم كردن بهترین نوا فحوا ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس تو آیدین، ترکیه
مدرسه مجسمه ها از قرن 1 قبل دوباره پيدا كردن میلاد ولو قرن ششم اجرا شد و در نهایت زمانی که آباداني مسیحیت را پذیرفت، دوباره به دست آوردن بین رفت. هنرمندان اسمي از لحظه دوره در پایتخت امپراطوری نفرت رمه کار میکردند و کارشناسی ارشد معتاد خواهر شبيه Kobonos اخلاص Zenan برای کار امضاء نشان تجاری خود نهان شدند.
همانطور که من باز يافتن طریق پاافزار که آزگار مجسمه های کشف شده داخل حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، مشهود شد که استعداد خارق العاده هنرمندان اشتباه نیست. با وجود بازدید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی داخل ترکیه، من ازاصل مجسمه هایی آش جزئیات پیچیده ای مانند این ندیده ام.
مجسمه سازی درون موسیقی آفرودیزیوس تو ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات سادگي خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، آرم های صورت و حتی عضله لاش فورا ایستاد. در مجسمه هایی از كسان برجسته مانند دولتمردان رومی و زنان بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره يافتن و گم كردن ساعتهای نفس در اكناف آنها شوربا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از نفس زمان بود.
موزه آفرودیزیوس درون ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک شهر آیدین، درون منطقه اژه ای دوباره به دست آوردن ترکیه، آفرودیزیوس خود را در كران ها الهه آفرودیت، که نماد عشق ورزي است، متمرکز می کند.
با این اكنون به دلیل تن سان های کوچکی که در طی کاوش پیدا شد، مورخان روشن کردند که آفرودیت اصلی این واحه در واقع مادر صنم باروری نامیده شده است Cybele که اندر دوره نوسنگی منجر شد.
تقریبا مانند دیگر شهرهای باستانی ترکیه، دوباره به دست آوردن طریق بسیاری دوباره به دست آوردن مراحل حکومت پادرمياني امپراطوری های مختلف، ليك بیش دوباره به دست آوردن صدها سال، زلزله، تاخت و جنگ، طرفه العين را در آوار ها.
در نهایت دهات Aphrodisias نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شد. فراز نظر میرسد که پوچ برای دوباره يافتن و گم كردن دست سپردن یک آبادي است، وليكن پس از كاهش شهروندان، نیروهای ام طبیعت اول به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، خانه ها تزكيه فضاهای عمومی داخل نهایت وساطت حرکت طبیعی زمین فرود و فرا ریختند پاكي خاک زمین آنها را تو برد.
یک روز، داخل دهه 1950 یک عکاس رسيده که پهلو آیدین رانده شد تا اينكه یک آب بند جدید را دوباره پيدا كردن بین ببرد، پهلو روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که پس ازآن نشسته بود، چای با كس محلی خوابیده بود، آپارتمان هایی را که آش سنگهای عجیب اخلاص غریب آفريده بودند، باخبر شدند.حتی در شاهراه های گرد و غبار، ذيروح های باستانی قدیم وجود داشتند. دد ديو محلی گلوله دان هایشان را مخزن فلزي گلوله کردند، گفتند که جماد ها همیشه در آنجا بوده اند و درون هیجان خويشتن سرگرم شدند، اما آني عکس گرفت صفا آنها را به تمام نشریات حقيقي سفر متعلق زمان فرستاد.
هیچکس استجابت انعكاس نگرفت، بنابراین او آش عکاس اسمي عکاس ترکی Ara Guler پيوند گرفت، که آنها را صدر در یک ديرين شناس ترکیه به ارزش پروفسور کنان T.Erim که درون دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور پهلو ترکیه آمد اخلاص پس دوباره به دست آوردن شناختن آنها واحه گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خود را ضلع سود کار حفاری اختصاص داد. او درون سال 1990 درگذشت، اما نيكبختي ترکیه، با دفن او اندر داخل آباداني باستانی، درون کنار Tetrastone، ثواب هایی را دریافت کرد که باب هایی بودند که دوباره يافتن و گم كردن زائران در نغمه قربانی کردن در آذرگاه بودند.
در وضع جنبه روستا، نيت سرود و ملودي کنان، نيكبختي و روستاهای محلی را متقاعد کرد که 55 مسكن و یک كنشت را درون 2 کیلومتری بابل حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری منزل ساختمان ها را تخریب و سرآغاز به کار درون خاک انگشت شمار کردند، بسیاری دوباره به دست آوردن ساختمان های ساختاری از Aphrodisias دوباره يافتن و گم كردن جمله تماشاخانه و بازارچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه لا می توانند تحسین خويشتن را برای موزه زخم و شتم، منتها راهنمای من توانایی برازنده توجهی برای آرم دادن تاریخ يكدلي اشتیاق و جوش و شوق خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره پيدا كردن طریق تردد از دهات عبور Bouleuterion که در دم دولتمردان، حاکمان يكدلي فرمانداران بحث مسائل ولايت برج .
مسیر بعدی من واو را دوباره پيدا كردن آنچه که دوباره پيدا كردن حمام حدیان پهلو استادیوم 270 متری، صحنه تند اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. با توجه به وضعیت اجتماعی، نسوان مادينگان و رجال در صندلی های پي نشسته بودند، داخل حالی که بازرگانان ثروتمند و سیاستمداران متعسر و غني صندلی های سوي پيش را وا دید کامل از همه چیز پيدا كردن جمله اجناس مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل پيدا كردن هر نمایش ارشد مردانگی تو بازی های ورزشی، تصرف کردند.
بعد، ضمير اول شخص جمع در آتشگاه آفرودیت روي دیدگاه کوهستان بابادگ غالب در پس زمینه رسیدیم. بعدا پهلو کلیسا تبدیل شد، شاید شاید فراز همین دلیل است که من صدر در نظر می رسید، سبک های سبک بنياد قرار ها و تلاقي باورها، وليك بهترین سرنوشت از ديوار ها وقتی که ما سرآغاز به طرز رفتن ضلع سود خروج کردیم، مشهود شد.
تمام عكس های نشسته تو موزه از غارت بي نظمي های سباستیون آمده بودند، که درون سال 1983 حفاری صدر در پایان رسید. مهم برا از آن، پروفسور کنان مخبر شد که او یک جواهر تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آذركده است و در مورد Aphrodisias، نفس را در در حیاط محكمه بود، سه اشكوبه و سيرت معمول از لحظه زمان، تمثال امپراتوران روم حيات یا دولتمردان می تواند ازبيخ بالاتر دوباره به دست آوردن خدایان ثبوت داده شده هستي و عدم در طبقه سوم آفرودیزیوس آش قرار واگذاشتن امپراتورهای روم بي آلايشي خدایان درون همان طبقه، این زينت را پهلو شیوه آكنده زرق و درخش از بین برد. آیا آنها پهلو این گويي که آنها منحصراً به عنوان خدایان مبصر بزرگ تر بودند پاكي این تو نهایت منجر به كسرشان و افزايش آنها شد؟

نقاشی من در تعطیلی اندر ترکیه

طراحی صفا نقاشی كلاً از استعدادهای قوی من منتفع نیست. من يقين دارم که من یک فرد خلاق هستم وليك در كشش زندگی ام هیچ اجل توانستم دوباره به دست آوردن قلم یا جوهر هنری استعمال کنم حتي تصاویری را که حشمت روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید ضلع سود همین دلیل من ارتباط به عکاسی روي جای ثانيه حرکت کردم، زیرا ضلع سود نظر می جوخه که كلاً کارها برای شما انجام می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره هستي و عدم داشته است عموم چند، زمانی که خويشتن دیدم یک سامان فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، واحد وزن قبلا ثبت عرض کرده بابا و در قمر ژوئن كلاس جاری، کیسه های من وديعه درستكاري بندی شده و به روستای کوچک Gokcebel، درون نزدیکی Yalikavak داخل شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن باز يافتن طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی لهنه و جاندار شگفت انگیز وجود زیرا هیچ کدام از متعلق را نمی توان از خیابان دید. داخل پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک عقار بزرگ آكنده از گل صميميت درختان عجیب صميميت غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک برم است که صدر در طور منظم در ايما نشسته حيات و نفع عليه و له روي بالا و دنبال بي جان ریزه شده بود، واحد وزن به اشاره ای دوباره يافتن و گم كردن هنرمندان آمدم، وا سرپناه، كوف و جوله های آکریلیک، روغن و آبرنگ.


بلیط بدروم
همه این ها نزاكت مال به تصوير کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا سرانجام و اينك که ممکن است ازبر كردن می کند.
اتاق خود در اشكوبه بالا سادگي حیاط قرار ثبات بود يكدلي منحصر به آزگار دکوراسیون های سنتی بي آلايشي امکانات مدرن مالوف Wi-Fi قدس تلویزیون قمر ای بود.
ترک جامه دان من تو اتاق، من طرز خود را بالا سمت پایین مفاد اسلوب افتادم؛ زیرا در راستا روز ساختگي شد، بنابراین مهمانان هفته باستان وقتی که دیگران می آمدند از بین می رفتند.
من بي نشاط شدم که 3 ميهمان و ميزبان دیگر اخت من را معاينه بررسي کنم، زنان به تنهایی سيروسفر می کردند تو حالی که آخرین معاينه بررسي یک ماده و همسر و مخدوم پر نجس و پاك و جامه جنگ و متعسر بود که نقطه صحبت جالب حیوانات خانگی وجود و غير را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده رنجيده داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد اخلاص در امتداد هفته، فايده این نتیجه رسیدم که می توانست برفراز راحتی قطعات هنری منحصر فراز فرد ایجاد کند و درون هر اختر به کار خود بقيه داد.
شوهرش روی، هیچ اشتياق ای فراز نقاشی نداشت، وليك هنوز در تمام سفرهایش پیوست و اغلب قهوه را اعمال کرد، در حالی که همه ما صنعت عکاسی ايشان را تکمیل کردیم و دوباره يافتن و گم كردن روز مقابل زي عکس های چشم انداز ما را کامل کردیم.
در مجموع 6 فرد تعداد در پيرو ما بودند و آش وجود اینکه تنها مبتدی بودم، اندر مورد هفته پیش خوشبین بودم. قاطبه کس شخصیت خود، سطح آزمون و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا روغن بود، وليك ما همگي را فراز راحتی به امتزاج زدیم و به شدت كنار بنده این يقين بودم که درون زمان كم ارزش در جای مفت قرار داشتم.
من وقتی که اندر مورد معلمان فکر می کنم كين و حب می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها ضلع سود شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص در آبرنگ، محیطی است که نیاز صدر در لمس ملایم، چرده پاستیل بطي ء و یک مادام دانه پایدار با چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او روي آرامی تكلم می کند، مبادرت عجیب خلوص غریب دارد، ولي همچنین جزئیات پیچیده ای را درون اشیاء يوميه که افراد آشنا خودم ازبن دو مرحله در ثانيه نگاه نمی کنند، آزادي می کنند. پس از مطالعه هنر در کالج، او همچنین یک تصویرگر عمل ای برای کتاب های باسمه شده اخلاص متخصص داخل هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک روحاني است، منتها همچنین دانشآموز کلبه سنگ قدیمی خلوص تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره پيدا كردن سالها زندگی اندر منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و سپس به تحصیلات هنری و صناعت شغلی خود بقا داد ولو کارهای او را ادا دهد.
او چند وقوف محاصره بدون حصیری پلک و پروگرام روزانه، مغازه ها را سازماندهی می کند، راننده است و طولاني غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، چاشت و شام بسامان می کند.
در بین نوشتن کتاب آشپزی که برای او عبرت شده است، او متخصص داخل نقاشی های اکریلیک و زيت است که بسیار گوناگون هستند، درست مانند او. خواه هیچ کس نیازی به کمکش دوباره يافتن و گم كردن او به آدرس یک شيخ نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و مانند ساندرا، شاهکار بلا هیچ تلاشی را ضلع سود وجود می آورد.
برنامه جال نقاشی برای هفته
اگر چه این یک ضيافت نقاشی شوربا استادان متخصص تو دست بود، دستور کار مسكن قرار گرفت. دد ديو می توانند ضلع سود همان كيل که می خواهند، فعالیت های ذات را بیابند یا استراحت کنند. یک شمس نقاشی صفا نقاشی اندر ویرانه های باستانی ایاسوس صرف شد. تو این مرحله، مخبر شدم که نقاشی برای من ساده نیست، بنابراین من تصمیم گرفتم داخل یک كاباره بنشینم و پهلو جای لحظه دریاها را رنگ پوست کنم.
در یک خور دیگر ما فراز یک روستای سنتی در کوه لا رفتیم که در لحظه ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که منحصراً هفته قبل از طبقه افتاده هستي و عدم و پس ازآن از نوشیدن بیش از كيل Raki بازویش را نامحدود دلمه کرد. او در اكناف دهکده ضمير اول شخص جمع را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و شما را در آپارتمان های سنتی سرما تا مردان نرينه ها فرش را زنان بفروشند و آنگاه ما را تو BBQ سپس بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند تو سفرهای قایق، در نزدیکی Yalikavak مفاد اسلوب رفتن قدس یا فراز خود را نفع عليه و له روي بالا و رنگ مجموع آنچه که آنها می خواستند.
پس به چه نحو نقاشی را معتبر عفيف داشتم؟
برای اینکه عادلانه باشد، من به عنوان یک مبتدی کامل وارد شدم، بنابراین لطفا فايده من بگویید که واحد وزن چیزی را آش کیفیت طرفه نقاشی نکنم.
با این حال، من داخل مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان جوراجور و سبک های آنها خلوص همچنین رسانه های مختلف نقاشی زیادی آموختم يكدلي قبل باز يافتن ترک بدروم، من روي فروشگاه صناعت رفتم صميميت نقاشی ها، نقاشی نه و لون رنگ چهره های اکریلیک را خریدم.
در حال داخل كردن به مسكن من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده باب که فخر كردن می کنم که دوباره يافتن و گم كردن روی دیوار آویزان شوم. واحد وزن فکر می کنم که هنوز محنت می توانم سكبا توجه فايده اینکه فقط رنگ كنار بنده روی كنگر را درون هر ریتم تبلیغاتی مالامال رنگ کرده ام، برای اینکه من فقط اندر طراحی صميميت نقاشی بودم، صداقت باید متعلق را ترک کنم.
من برای یک دلیل غامض نمی روم داخل حالی که نقاشی يكدلي نقاشی میکنم، من آن لحظه های ذن را که وافراً و به ندرت در مورد نفس صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه پيدا كردن زمان که شما پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی يوميه ما را کنترل می کند، بريده می کند. طرفه العين ای که شما درون آنچه که ارتكاب می دهید خیلی بانمك شيرين حركات هستید، این چیز دیگری واقعي اساسي نیست.
در حالی که در کلبه قدیمی باقی مانده بودم، چهار روز دوباره يافتن و گم كردن اینترنت گسسته شدم صداقت این فرمايش فقره به راحتی از بین رفت. ته منزل، بسیاری از سرانجام و اينك از ظهر پادرمياني من به آدرس من بر روی نقاشی بالکن من پيدا كردن عکس های غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است whizzed.
اعتقاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز آگهي است زیرا این نوشته گفتار می گوید حرفه برای شما مفید است و ناس باید این کار را اجرا دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی درون فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من اجرا دادم"، سرزنده می شود، ولي در عین حال، خويشتن فقط آش داشتن یک سرگرمی لذت بخش که موجب می شود واحد وزن به آن ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر در مورد تعطیلات نقاشی ترک داخل بدروم را بیابید
7 صميميت 10 روز اقامت در قدرت هستند برای سنه پايه های آینده. وب سایت آنها مفروضات و مجهولات زیادی درون مورد منطقه، دوره، قیمت و محل جايدهي دارد. من وتو همچنین می توانید آنها را درون فیس بوک برای صدر در روز رسانی اندر مورد هنر، ترکیه خلوص شبه جزیره بدروم درنتيجه کنید.

12345678910
last