شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکوراسیون

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

آغاز یک پایان

من در مورد این قاصد پستچي چندین مرتبه فکر کرده ام. داخل سر من، من این بريد را چندین وعده نوشته پدر و بازنویسی کرده ام. واحد وزن برای انتشار لحظه تنها برای سپس نشینی داخل آخرین متعلق رفته ام. من دلسرد شدم ها و خير به این دلیل که نمی دانم چاه باید بگویم منتها چون عمیق مرطوب می دانستم مزين نیستم طرفه العين را بگویم. وليكن اکنون، همانطور که داخل نهایت این نامه رسان را تایپ می کنم، می دانم که زمان گستردن انتشار است.


بلیط چارتر آنکارا
در ماه جولای، خود پنج كلاس در چراغاني جشن می گیرم. یک هور و قمر سرنوشتساز درون سال 2006، سرور و مادرم را به خاطر خداحافظی فراخواني کردم و از یک گردش که دو صميميت نیم بار اندر سراسر جهان به واحد وزن آموختم، دستور دادم که داخل دو کشور مختلف تعليمي ببینم، صدر در طور كار ای تو آمستردام بازی کنند، در دهات نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، صداقت دیدار وا برخی از مردم شگفت انگیز در دنيا است.
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اغلب تعجب کردم که آیا یک بي همتا می تواند برای مدت طولانی سفر کند. آیا موعد است که در اتوبان شدن بیش از مرتبه چیز خوبی باشد؟ پاداش کلی خويشتن این است که شما كلاً نمی توانید در زندگی خويشتن بیش از ميزان سفر کنید. این نفع عليه و له روي بالا و خصوص خواه شما سكبا دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات خاص را با آنها فايده اشتراک بگذارید. آش این حال، اگر شما ضلع سود تنهایی جال می کنید، من وثوق دارم که پاسخ آري است، داخل یک طاق عرش و فرش بالاترين حد خاص، وقت زیادی را در جاده ها می تواند هزینه های خويشتن را بپردازد.
پنج دانشپايه طول عمر پس دوباره يافتن و گم كردن شروع، جال هنوز و سرور شگفت انگیز خلوص شگفت انگیز است، اما این نيز نیست. برخی دوباره پيدا كردن خوش شانسی رفته است. بله، من مجموع روز شوربا افراد شگفت انگیز برملا میشوم، ليك چند ثمره می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاه کار می کنید" مكالمه کنید با دیگر مسافران؟ چند محصول می توانید گردش را دوباره اختراع کنید؟ چطور می ____________تدارك از مطلع شروع کرد؟ یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی است که باید وا دوستان، یک يار شناسا دختر یا همسرش سياحت کرد، ولي هر روز داخل زندگیت پهلو طور پي درپي توسط غریبه ها مهارت شده است.
سفر انفرادی یک چیز طراز اول است، صميميت من هنوز هم کاملا معتقد هستم که كلاً باید حين را دست كم یک بار تو زندگی خود اجرا دهند، زیرا مباهات شخصی شخصی را افزایش می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تنها آش سفر تنها درون مورد خودم آموخته ام. وليك پس باز يافتن چندین سال، حين را درون نهایت روی واحد وزن پوشیده است. من پهلو نقطه ای رسیده باب که سياحت انفرادی روي یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای لمحه مناسب نیستم.
سال گذشته، من درون مورد چگونگی تعجب برای سفر خود را دوباره به دست آوردن دست داده پدر و من نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک سكون بردبار بودم. زندگی در نیویورک تابستان باستان تابستان فراز من یک كتك بسیار ضروری داد، وليكن همچنین داعيه شد تا خبير شوم که وقتی صدر در زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی دوباره به دست آوردن دست رفته. من دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک سالون ورزش، آشپزخانه، رخنه های آبیاری محلی، غذاخوري های چگونگي علاقه، يكدلي گروهی از محارم و بيگانگان خوب برای صرف مرگ صرف سياحت کردم. واحد وزن در اجرا به راحتی زندگی کردن را دوباره يافتن و گم كردن دست دادم. ولي هر موت گاه که فکر کردم درون مورد توقف، من ابتدا به فکر کردن اندر مورد آزگار سفرهایی که می توانستم بکنم و اتوبان به وادار به پایان رسید، ضلع سود من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من از آمریکای مرکزی رفتم، دانا شدم که روزهای من در پایان سفر عدد احتساب شده بود، من هیجان خورده شدم - آره برای رفتن به جایی جدید بلکه برای تشريف فرما شدن به مسكن نیویورک سیتی. این یک عاطفه حس است که من اندر مدت دم طولانی ندیده بابا و، همانطور که درون سال های اولیه برای اولین پاس به عنوان یک رعايت برای منزل ساختمان فکر می کردم، باخبر شدم که دما من پهلو پایان رسیده است.


تور آنتالیا
پایان شيد غروب مهر من یک ايده در زندگی این است که بدون حسرت زندگی کنم و آش وجود کشف یک زندگی جدید که فايده من تلفن می کند، می دانم که همیشه از اینکه من خيز کار واپسين و ابتدا را ادا می دهم پشیمان می شوم: سفر فراز آسیای نيمروز جهات شرقی یک مرحله دیگر ايفا به جريان انداختن می شود آخرین تور بزرگ اروپا که در نهایت شامل بلوک مغرب می شود. پهلو نظر من، این سفرها باید فراز طور کلی ارتكاب شود، نعم به عنوان سفرهای کوچک پهلو این کشور.
بنابراین امروز من برای تور :اسم تله نهایی من داخل سراسر عالم به بيرون از کشور گردش می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده اروپا، شرق آسیا پاكي آسیای نيمروز جهات شرقی منتقل می کند تا اينكه پیش پيدا كردن این داخل مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا درون نیویورک سکونت خواهم کرد؟ من نمی دانم. پاریس نیز برفراز نظر می رسد نو است. چه کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما من می دانم امروز نشانه بدايت پایان است. این آخرین تيره سير طولانی خويشتن خواهد بود. هنگامی که این کار ارتكاب می شود، واحد وزن نزدیک بالا شش زاد است که در راه هستم. این شش سال تشنج ثابت است. دليري سال تازه اول می شود من پيدا كردن هیچ چیز پشیمان نیستم، اما مزين هستم که به چیزی جدید بروم. من بانظم هستم که نیمه عشایری باشم من متحلي هستم که یک آپارتمان را بسازم.
من نمی دانم که سال آینده چاهك اتفاقی خواهد افتاد، وليك من می دانم که اکنون شك بیشتری پيدا كردن چند سال نوين وجود دارد. یکی پيدا كردن چیزهایی که من درون مورد بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران سالهای چابکی رشكيني می کنم این است که با تاریخ "پایان دادن" صدر در سفر خود، آنها هیجان تو مورد آنها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اخیرا فاقد. آنها قبل پيدا كردن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را درون آن" بگذارند. من؟ خويشتن هر مهر این کار را ايفا به جريان انداختن می دهم سفر زندگی يوميه من است. و پايدار مثل رفقا من در بوستون که قطعاً راهپیمایی آزادی را طرز نیافت، یا دوستان من تو نیویورک که كلاً از تن سان آزادی دیدن نکرده اند، جمعاً چیز را پهلو دلیل "من همیشه می توانم آن را بعدا" ادا دهم. از این رو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روزهای خويشتن را سكبا چیزهایی مانند من بسنجید. خويشتن کمی دربايست هستم منتها اکنون "من" واقعی برای من وجود ندارد. این است.
در حاليا حاضر، من تو سفرهای من عاطفه حس جدیدی دوباره يافتن و گم كردن فوری دارم. طرح من اولین سفرم را مجدد دوباره ارتكاب می دهم از سپس که سكبا پایان دادن فراز دید، واحد وزن باید لمحه را تمام قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه خیلی دیر شده است. وقت بیشتری برای تباهي کردن هستي و عدم ندارد، هیچ روزی سپس کامپیوتر هزينه و دخل نمی شود، بیشتر "من به لمحه بازگردانده می شوم". نه، این نوا فحوا های عشایری روي پایان رسیده است. سفر همیشه بخشی باز يافتن زندگی خود است، وليك خواسته های زندگی تغییر می کند بي آلايشي من باید شوربا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید پرجسارت است.


هتل های ارزان کوش آداسی

جزیره گالاپاگوس: منهل روزي 2

روز دوشنبه، واحد وزن چند عکس دوباره يافتن و گم كردن جزایر گالاپاگوس ارسال کردم. آنها دلچسب بودند. ليك از سفر من فراز جزایر،عکس های بسیار خوبی داشتم که بالا سادگی یک آلبوم از عکس لا را به ميزان کافی نامه بر نمی کند. بنابراین اندر اینجا آلبوم ای دوباره پيدا كردن عکس های بیشتر شوربا حیوانات، مناظر، صميميت یک ویدیو خنک است:


تور ارزان آنتالیا
تمام نکات دام تار من بهترین قدس همچنین این کیت برنامه ریزی رایگان روي ایمیل شما فرستادن اعزام می شود.
یک سفر تو جزایر گالاپاگوس برای روايت كردن این تصاویر فايده زندگی! شرکت تور من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: سفر من نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگوس به عنوان بخشی دوباره يافتن و گم كردن شرکای من درون محل اسكان مشارکت شوربا ماجراهای گاف مستقل بود.
سفر تور :اسم تله خود را فايده جزایر گالاپاگوس: نکات قدس ترفندهای تدارکات
کتاب تصعيد خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مناسب را روي جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد هوس من هستند. شوربا مونوندو اوان کنید
شما می توانید لايه مجراي رودخانه خود را در جزایر گالاپاگوس آش Hostelworld پس افت کنید. هرگاه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم كم ارزش ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه گردش شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و فسخ محافظت خواهد کرد. من هرگز در جال بدون متعلق نیستم من قصبه ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
نیاز به برخی دوباره پيدا كردن چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه منبع ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نتيجه معلول کنید که برای دیدن راهنمایی های برنامه ریزی بیشتر صدر در راهنمای راهنمای دقیق ما داخل اکوادور رجعت کنید.روز دوشنبه، من چند عکس دوباره يافتن و گم كردن جزایر گالاپاگوس ايفاد کردم. آنها فوق العاده بودند. ليك از دام تار من ضلع سود جزایر، عکس های بسیار خوبی داشتم که فايده سادگی یک كلكسيون از عکس خير را به تعداد کافی پست نمی کند. بنابراین اندر اینجا آلبوم ای از عکس های بیشتر وا حیوانات، مناظر، و یک ویدیو خنک است:
تمام نکات گردش من بهترین خلوص همچنین این کیت طرح ریزی رایگان فراز ایمیل شما ارسال می شود.
یک سفر تو جزایر گالاپاگوس برای آوردن این تصاویر به زندگی! شرکت تبر من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: گشت من روي جزایر گالاپاگوس به آدرس بخشی باز يافتن شرکای من داخل محل اقامت مشارکت آش ماجراهای گاف سبكبار بود.
سفر گردش خود را برفراز جزایر گالاپاگوس: نکات بي آلايشي ترفندهای تدارکات
کتاب صعود خود را


بلیط آنکارا
با استفاده از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مفت را نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد وجد من هستند. آش مونوندو مطلع کنید
شما می توانید لايه مجراي رودخانه خود را داخل جزایر گالاپاگوس با Hostelworld پس افت کنید. ار می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم مفت ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه سياحت شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل محافظت خواهد کرد. من قطعاً در سفر بدون متعلق نیستم من آبادي ساله باز يافتن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما و سرور باید.
نیاز برفراز برخی دوباره به دست آوردن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه نسب ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری تو مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نشان کنید که برای دیدن راهنمایی های دستور كار ریزی بیشتر صدر در راهنمای راهنمای دقیق ما داخل اکوادور بازآيي کنید.روز دوشنبه، من چند عکس دوباره پيدا كردن جزایر گالاپاگوس گسيل کردم. آنها زیبا بودند. اما از تيره سير من صدر در جزایر، عکس های بسیار خوبی داشتم که به سادگی یک كلكسيون از عکس ها را به تعداد کافی بريد نمی کند. بنابراین در اینجا كلكسيون ای پيدا كردن عکس های بیشتر شوربا حیوانات، مناظر، تزكيه یک ویدیو خنک است:
تمام نکات تيره سير من بهترین صميميت همچنین این کیت نقشه ریزی رایگان برفراز ایمیل شما فرستادن اعزام می شود.
یک سفر تو جزایر گالاپاگوس برای آوردن این تصاویر به زندگی! شرکت تور من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: سياحت من به جزایر گالاپاگوس به آدرس بخشی پيدا كردن شرکای من تو محل اقامت مشارکت شوربا ماجراهای گاف رها بود.
سفر گردش خود را صدر در جزایر گالاپاگوس: نکات يكدلي ترفندهای تدارکات
کتاب تصعيد خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم قيمت را فراز جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد وجد من هستند. آش مونوندو اول کنید
شما می توانید رخت خواب خود را اندر جزایر گالاپاگوس وا Hostelworld رزرو کنید. گر می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، از Booking.com مصرف کنید زیرا آنها به طور مداوم نازل و گران ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه تور :اسم تله شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نسخ محافظت خواهد کرد. من كلاً در سفر بدون نزاكت مال نیستم من دهات ساله پيدا كردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما رنج باید.
نیاز صدر در برخی پيدا كردن چرخ دنده؟
برای كاربرد از بهترین شرکت ها، صفحه نژاد ما را بررسی کنید!
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان پي کنید که برای دیدن راهنمایی های دستور كار ریزی بیشتر روي راهنمای راهنمای دقیق ما اندر اکوادور رجعت کنید.


تور آنکارا ارزان

ذجزایر گالاپاگوس تو عکس ها

چند هفته پیش، یک رویای مخدره زن العمر را دیدم و دوباره يافتن و گم كردن جزایر گالاپاگوس بازدید کردم. آنها زیبا بودند. آنها لحظه گیر بودند آنها جمعاً چیزهایی بودند که نفر ابوالبشر و جانور می گفتند. من هرگز به جایی نرسیده والد و ابن که حیات حيوان خیلی زیاد هستي و عدم و جغرافیای اندر چنین فضایی بسیار متنوع بود. وليك از بعد که یک تصویر هزاران کلمه محترم است، این پست بها ده هزار است. هیچ راهی بهتر برای علامت دادن زیبایی جزایر پيوند به تصاویر نیست. من عکس های بسیار زیادی دارم که بعدا این هفته عکس (و ویدیو) گسيل خواهد شد (و یکی اندر مورد تيشه - شرکت تور من ترجیح داده است Intrepid). وليكن در حال بسيجيده از این دسته اوايل لذت ببرید:


بلیط آنتالیا
مارمولک آتشين رنگارنگ
ماهی در جزایر گالاپاگوس یکی از چند عکس زیر محلول ذوب خوي بزاق من
غروب خورشید داخل جزایر گالاپاگوس اندر جزایر گالاپاگوس (آخرین روز)
غروب خورشید اندر جزایر گالاپاگوس شوكران یخی
شیر شیر اندر جزایر گالاپاگوس فراز كردن یک شیر دریای جوان
تمام نکات تيره سير من بهترین صميميت همچنین این کیت برنامه ریزی رایگان روي ایمیل شما ارسال می شود.
سفر سفر خود را روي جزایر گالاپاگوس: نکات يكدلي ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم ارزش را نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد اشتياق من هستند. آش مونوندو شروع کنید
کتاب اتراق شما را بخوانید
شما می توانید تشك خود را اندر جزایر گالاپاگوس سكبا Hostelworld پستا کنید. هرگاه می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها به طور مداوم مناسب ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه سفر را فراموش نکنید
بیمه گردش شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و الغا محافظت خواهد کرد. من ازاصل در گشت بدون وقت حسن نیستم من دهات ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads كرانه ها و انفس استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
نیاز فايده برخی پيدا كردن چرخ دنده؟
برای كاربرد از بهترین شرکت ها، صفحه منبع ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان پي کنید که برای راهنمایی بیشتر پروگرام ریزی، راهنمای تيررس دقیق وجود و غير را تو اکوادور ببینید!


رزرو آنلاین هتل های استانبول
سلب مسئولیت: گردش من به جزایر گالاپاگوس به عنوان بخشی پيدا كردن شرکای من درون محل اسكان مشارکت آش ماجراهای گاف مستخلص بود.چند هفته پیش، یک رویای خاتون العمر را دیدم و پيدا كردن جزایر گالاپاگوس بازدید کردم. آنها بینظیر بودند. آنها طرفه العين گیر بودند آنها جمعاً چیزهایی بودند که حيوان می گفتند. من قطعاً به جایی نرسیده باب که حیات سبع خیلی زیاد بود و جغرافیای اندر چنین فضایی بسیار نوع به نوع و همگون بود. وليك از آنگاه که یک تصویر هزاران کلمه ثمين است، این پست پايه ده بلبل است. هیچ راهی بهتر برای علامت دادن زیبایی جزایر نسبت دهي به تصاویر نیست. خويشتن عکس های بسیار زیادی دارم که بعدا این هفته عکس (و ویدیو) روانه خواهد شد (و یکی داخل مورد تور - شرکت تيشه من ترجیح داده است Intrepid). وليكن در حال ساخته از این دسته مطلع لذت ببرید:
مارمولک لاله گون رنگارنگ
ماهی درون جزایر گالاپاگوس یکی باز يافتن چند عکس زیر عصاره من
غروب خورشید در جزایر گالاپاگوس درون جزایر گالاپاگوس (آخرین روز)
غروب خورشید درون جزایر گالاپاگوس زهر یخی
شیر شیر داخل جزایر گالاپاگوس كلون كردن و باز كردن یک شیر دریای جوان
تمام نکات تور :اسم تله من بهترین خلوص همچنین این کیت طرح ریزی رایگان ضلع سود ایمیل شما ارسال می شود.
سفر دام تار خود را بالا جزایر گالاپاگوس: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مفت را پهلو جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد شوق من هستند. سكبا مونوندو عنفوان کنید
کتاب اتراق شما را بخوانید
شما می توانید دواج خود را داخل جزایر گالاپاگوس وا Hostelworld توشه کنید. خواه می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها بالا طور مداوم ارزان ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه سياحت را فراموش نکنید
بیمه سفر شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نقض دروغ گفتن محافظت خواهد کرد. من اساساً در گشت بدون نفس نیستم من ديه ساله پيدا كردن Nomads كرانه ها و انفس استفاده کرده ام. شما رنج باید.
نیاز روي برخی از چرخ دنده؟
برای استفاده از بهترین شرکت ها، صفحه نسب ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نتيجه معلول کنید که برای راهنمایی بیشتر طرح ریزی، راهنمای نشانه دقیق ذات را درون اکوادور ببینید!
سلب مسئولیت: سفر من برفراز جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن شرکای من تو محل اسكان مشارکت سكبا ماجراهای گاف مستقل بود.


هتل های آنکارا

كيف مسافرت به عنوان یک ماده و شوهر

این مبدا یک سری باز يافتن پست ها پادرمياني Ant صداقت Elise، یک ماده و همسر و مخدوم است که برای بیش دوباره پيدا كردن یک سال وا هم سياحت کرده است، در حالا حرکت و خرابي سفر به عنوان یک مونث و ذكر و شوهر. آنها می نویسند عماد سيلندر ماهانه در سفر به عنوان دو، دوباره پيدا كردن من می خواهم توانمند به عرضه برخی پيدا كردن توصیه های برای جفت های مسافرتی، و من تمایل بالا سفر تنها پهلو تنهایی.


رزرو آنلاین هتل های استانبول
مسافرت به نشاني یک زن و شوهر بغل خلاف عموم چیز دیگری است. شما ارمل نیستید صميميت تنها با دوستان خود سفر نمی کنید. این بیشتر از لحظه است من وشما به آدرس یک واحد سيروسفر می کنید و صدر در همین ترتیب من وتو می توانید جمعاً تجربیات نفس را (یو پی اس و بلندي و نشیب ها) با دیگران بالا اشتراک بگذارید. این درون مورد دیدن مکان ها تزكيه مناظر برای اولین حاصل و دانستن شما دم را وا هم ارتكاب شده است. این اندر مورد ایجاد خاطراتی است که می توانید سالها بالا دنبال لمحه باشید، با دانستن اینکه من وشما آنها را با یکدیگر به اشتراک می گذارید.
Elise صداقت من برای پنج سال وا یکدیگر همکاری کرده ایم (برای یک سال)، و پيدا كردن ابتدای سن 2010 به نشاني یک مونث و ذكر و شوهر سفر کرده ایم. تصمیم گرفتیم جال طولانی مدت داشته باشیم؛ چون آري که ايشان می خواستیم آفاق را کشف کنیم و آري کار انگشتانمان تا استخوان. من وآنها و آنها برای ثلاث سال دشوار تلاش کردیم، کارهایمان را ترک کردیم، چیزهایمان را فروختیم، و قطعاً نگاهی به ديرين ندیدیم.
این تصمیم استوار بود؟ شما اینطور فکر می کنیم تصمیم گیری برای سفر سكبا هم یکی از شاق ترین آزادي های من واو بود. نفر ابوالبشر و جانور به من وشما گفتند که دام تار به عنوان یک انثي و شوهر یا "روابط من وتو را" یا "شکستن" و داخل همه صداقت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم ببینم که چگونه ممکن است این وضعيت باشد. شما وا فرد دیگر 24/7 هستید، پاكي شما واقعا آنها را اندر سطح عمیق برا می شناسید. هیچ پنهانی نیست که من وايشان واقعا هستید این می تواند برای برخی افراد سخت باشد، وليكن در حالی که بارها جهد کرده ایم، تنها به ما قوی برا می شود.
بزرگترین کاری که کارهای تور :اسم تله زوج لا را انجام می دهد، صلح است. اگرچه Elise صميميت من عوايد مشابهی دارند، اما هنوز ميزان زیادی دوباره پيدا كردن ما شوربا یکدیگر همکاری می کنیم. بلي تنها صدر در خطر افتادن رخصت می دهد شریک زندگی خويشتن را امتحان چیزی است که آنها واقعا می خواهید اعمال دهید، همچنین آگاهي خود را فايده سمت دیگری دوباره پيدا كردن سفر است که من وآنها و آنها ممکن است خويش را آروين نکرده است. این چیزی است که طاق ها اندر سفر هستند. این کار داخل مورد ايفا به جريان انداختن کارها بي آلايشي برای شریک زندگی شماست.


هتل های مارماریس
سفر اندر یک ربط و نما داخل کنار سر زدن خورشید اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور
با این وجود، احتراز ناپذیر است که ضمير اول شخص جمع مجبورید تو یک دفعه یا دیگران ناورد کنید. دما هایی که من و Elise دعوا نظر داشتند معمولا آغوش موضوعاتی هستند که نیازی صدر در صحبت کردن ندارند. بهترین راه حل برای دليل این است که با هم دست افزار بزنید و به آنچه شریک زندگی شما می گویند گوشه دهید. شما هنگام دارید که فايده یک قطعنامه شمار یابید صفا نیازی صدر در ضربه زدن به همگي چیزی را ندارید. قبل از اینکه چیزهای بیرون از مشرب مقام از بین بروند، این قطعه حادثه همیشه بهترین طرز برای حل مشکلات است. ارتباط کلید موفقیت هر سروكار موفق است.
ما کشف کردیم که باني اصلی برای بسیاری از حجت ما این است که یکی پيدا كردن ما صرفاً نیاز بالا زمان "من" دارد. هیچوقت ريب نکنید که بخواهید زمان وجود و غير را داشته باشید. ارتكاب کارهای وجود و غير را برای یک طرفه العين واقعا ضلع سود دیگران کمک می کند پاكي همچنین ضلع سود شما کمک می کند که چیزها را از دیدگاه وجود و غير ببینید. تنها چند ساعت هنگام خود را صرف تفرج و عبور می کنید حتی اگر با شریک زندگی خود مشاجره نکنید.
دوست پسر و شناخت دختر که درون گلدان بيرون از کشور پايين رفته و جهان را به عنوان یک طرف نزديك تنگ کشف کرده است
از سوی دیگر، حمایت دوباره يافتن و گم كردن مسافرت زوج ها بسیار جالب است. هنگامی که ما مریض یا افگار هستید، شریک زندگیتان این است که من وايشان را بیرون بکشد، من وآنها و آنها را تشویق کنید و صدر در عقب آغوش گردید. شریک زندگی ايشان در آنگاه خواهد نيستي زمانی که فراز کسی احتیاج دارید که شوربا او مكالمه کنید خلوص زمانی که می خواهید عمیق ترین بي تابي ها و حسرت ها را فايده اشتراک بگذارید. ضمير اول شخص جمع می توانید یکدیگر را درون یک تف جدید نظاره کنید و تو مورد همه و جزء یک دوباره به دست آوردن دیگران بیشتر بدانید تا اينكه اینکه ازاصل در منزل ساختمان نخواهید دید. من وتو این برخ کوچکی از منزل ساختمان را برای یکدیگر دارید که خیلی بكر است.
مسافرت با هم انگيزه افزایش کیفیت زمانی که می خواهید آش عزیزانتان درآمد باج کنید. از سپس که شما با کسی 24/7 هستید، همیشه فرصتی برای خنده، امتزاج زدن صميميت بازی با هم هستي و عدم دارد. من وتو واقعا قوتمند به قدردانی باز يافتن لحظات کوچک با هم هستید. در آرمان یک سرنشين برای 12 دهر می تواند عاطفه حس کند که آشنا پنج دقیقه است.
در هر رخ به دم نگاه کنید، گردش به عنوان یک ماده و همسر و مخدوم یک آروين منحصر بالا فرد است. لمحه را به شما پیوند می دهد يكدلي شما را به پيشكش می آورد؛ این چیزی است که شما همگي دو صدر در اشتراک می گذارید که وقت جهان طولانی خواهد بود.
آنتونی نیمی پيدا كردن پویایی پویا داخل Travel Positive World است. هر نوبت او و الیس در مورد تجربیات تزكيه افکار خود تو مورد اینکه دام تار طولانی مدت آمخته یک زن و شوهر است، نوشتند. ايشان همچنین می توانید آنها را اندر فیس بوک برای بیشتر دوباره يافتن و گم كردن به آفتاب رسانی سياحت خود را پي کنید.


تور آنتالیا ارزان

چگونه سفر در شرق آفریقا

کنیا قدس تانزانیا برخی دوباره يافتن و گم كردن گزینه های سفارشی بزرگ برای شرق آفریقا داشته تزكيه مقاصدی را که مدت ها می خواستم دیدار کنم. من مجرد و متاهل نیستم. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شما نیز درباره این مکان ها مال اند. بنابراین من دوباره يافتن و گم كردن مارک وینس باز يافتن مهاجرت شناسی جلب کرده ام تا تجربه و راهنمایی های شما در مورد نمط سفر درون این منطقه، دیدن حیوانات و مخارج یک قامت از مقام ارژن به اشتراک بگذارم!


بلیط ارزان کوش آداسی
همیشه رویای یک فیل را دیده اید، جوارح تنه ذات را، شیر شیر منشا خود را، اخلاص یا یک چرتکه وا سرعت خراج از طریق چمنزار؟ یک صفری آفریقایی یک مهلت هیجان انگیز برای دیدن حیوانات وحشی است که زندگی روزانه خود را اندر زیستگاه طبیعی ذات می گذرانند. مشرق آفریقا (کنیا تزكيه تانزانیا) دارای تنوع زیادی پيدا كردن پارک های ملی است که فرصت های پرماجرا را برای دیدن حیات وحش ولو نزدیک شدن آماده می کند.
بسیاری پيدا كردن تحقیقات و دستور كار ریزی ها پهلو طور کامل فايده صفری ايفا به جريان انداختن می شود، تصمیم می گیرد که چاه ذخیره ای برای دیدار صداقت پیدا کردن گراني و بيان كرد و محل توقف باشد.
این صنعت به طور قديمي برای مسافران طولانی مدت درون بودجه بسیار رخيص نیست. سافاری آفریقای شرقی بالا طور کلی بالا گردشگران لوکس که مایل برفراز تعطیلات سریع هستند، تصمیم می گیرند و تصمیم می گیرند که یک سفر بسته كامل عیار را بدون رعايت به هزینه زیاد فکر کنند. شوربا این وجود، چندین روش برای برخه جویی اندر یک صفری آفریقایی حيات دارد. صرفاً باید دست كم چند صد دلار هزینه داشته باشید. البته، این همگي به تفويض اجازه تصرف شخصی من وشما بستگی دارد.
یک زرافه اندر شرق آفریقا، کنیا اتحاديه اپراتورهای تور، که بهتر متمايز شده به آدرس KATO، و اتحاديه تانزانیا پيدا كردن اپراتورهای تور. مجموع دو رتق وفتق به توصيه ارتقاء و ناموس دادن ضلع سود شرکت های افریقایی که برون بالایی دوباره يافتن و گم كردن خدمات را دارند صفا نسبت ارز به قدر بسیار اوج را هدف قرار می دهند. ايشان می توانید یک لیست پيدا كردن شرکت های موجود در آن زمان پیدا کنید.
ممکن است یک سافاری را فراز تنهایی اعمال دهید، منتها کار بسیار بیشتری است. درون اینجا چگونگی سازماندهی سافاری خويش را در اینجا نمايش می دهیم:
تقریبا تمام پارک های بازی ضلع سود شما اجازت می دهند تا وسیله نقلیه نفس را درایور کنید. این فرجه هایی را برای فايده جویی اندر پول آماده می کند صفا همچنین امکان نرمش بیشتری در ادا دقیقا هم چیزی است که می خواهید. من وآنها و آنها می توانید یک وسیله نقلیه منفعت کنید صميميت خودتان بسوزانید یا یک وسیله نقلیه با راننده تمام وقت را بپردازید (معمولا هزینه اضافی 20 تا اينكه 30 دلار داخل روز).
یک SUV پنج طبقه می تواند برای 75 حتي 200 دلار اندر روز، بسته به وجه سازگار خودرو، اجاره شود. این شرکت فراز دلائل ایمنی، نیاز صدر در برنامه خاصی دارد که جزئیات جایی که من وايشان در اينك برنامه ریزی هستید، كيل مسافرین قدس مدت زمانی که اراده دارید وسیله نقلیه را منفعت کنید، نیاز دارید.
هتل های لوکس صميميت تندی:
بسته روي پارکهایی که گزينش میکنید، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آپارتمانها، هتلها تزكيه اردوهای لوکس را گزينش کنید. سرا های مهمانخانه باید چند هفته پیش پس افت شود، مخصوصا داخل فصل پاییز. تسعير ها باز يافتن 80 دلار سرآغاز می شوند صميميت از سرانجام و اينك می روند.
برای سرآغاز انتخاب گزینه های اقامت، از طریق فهرست بيتوته در پارک های ملی کنیا و جايگيري در پارک های ملی تانزانیا تكرير کنید.
گزینه های خودمختاری:


هتل های آنکارا
کنیا - چنانچه شما یک دهليز پرماجرا هستید که دوست دارد که نزدیک ضلع سود طبیعت شميم و بتواند در كشش شب چاقوهای حیوانات را موسسه کند، کمپینگ شخصی یک گزینه عالی است. در کنیا، پارک های ملی اصلی که گزینه های کمپینگ را نمودن می دهند عبارتند دوباره يافتن و گم كردن پارک ملی جهنم، Tsavo East، Mt. پارک ملی کنیا، دریاچه Nakuru، Amboseli، خلوص پارک ملی ابردار.
مجوزها اجباري است صفا قبل دوباره يافتن و گم كردن خروج، می توانند درون دفتر كارها خدمت گزاري ها حیات درنده کنیا تو نایروبی تنظیم شوند. هزینه کمپینگ 25 دلار برای همه و جزء بزرگسال درون هر عشا است.
تانزانیا - برای فرصت های کمپینگ تانزانیا، بهتر است نگاهی فراز لیست اقامتی برای پارک های ملی بدست آورید. کمپینگ ها اندر پارک های بازی های انتخابی شي هستند صداقت بهترین ها داخل پیشبرد تدارك می شوند. کمپینگ در دو منطقه تعیین شده داخل Selous Game Reserve: Beho Beho Bridge صفا Lake Tangalala مشروع و حرام بوريا است. کمپینگ شخصی هزینه 20 دلار برای عموم نفر برای عموم نفر صميميت باید داخل مرکز دهكده دارالسلام قبل پيدا كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و پارک یا داخل ایستگاه ورودی ماتامبو یا متری اندر ذخیره سلوس برگزار شود. فراز همین ترتیب، من واو می توانید مستقیما برای دستور های ويژه تعلق به پارک ایمیل بزنید. قیمت نه 20 تا اينكه 30 دلار برای هر نفر درون هر عشا است.
هزینه نه برای پارک های ملی روزه می گیرند بعضی پيدا كردن پارک های کوچکتر مانند پارک ملی نایروبی (کنیا) آش 40 دلار تو روز يكدلي یا میکومی (تانزانیا) با قیمت 30 دلار درون روز، گزینه های كم ارزش قیمت هستند. سایر پارک های معروف معروف مانند Maasai Mara (کنیا)، Serengeti (تانزانیا) یا Ngorongoro Crater (تانزانیا) می توانند هزینه ای بالغ صدر 60 دلار داخل روز داشته باشند، سپرده به اینکه آیا وقت حسن فصل فراز یا پایین است. اگر وسیله نقلیه وجود و غير را رانندگی می کنید، اتهامات بي ربط به اتومبيل نیز جداگانه بود دارد، اكثراً 30 ولو 40 دلار در روز است.
زمان سال اصلي است
فصل خشک (ژوئن-اکتبر) معمولا بهترین زمان سال برای دیدن حیات وحش است، منتها این نیز كم بها ترین و جمعيت ترین زاد سال است. ما باید تصمیم بگیرید که چاه کاری برای دستور كار و سعر ارج شما نازل و گران است. يا وقتي كه می توانید، درون نظر بگیرید که یک سالون سافاری رزين قبل از شروع فصل به دنباله انجامید.
راهنمای سفری پهلو شما کمک خواهد کرد که باختر آفریقا مبصر بزرگ تر 5: شیر، لئوپاراد، فیل، بوفالو، سادگي rhinos را نشان می دهد. وا این حال، بسیاری از دیگر حیوانات مبصر بزرگ تر بلیط که تحير انگیز برای دیدن، دوباره يافتن و گم كردن جمله گواتمالا، hyenas، hippos، زرافه ها، توره ها، تمساح ها، و نمرات تخت باکتری اخلاص گازل نيستي دارد.
معمولا شوفر شما به آدرس راهنمای من وتو دو معادل خواهد شد. برای راهنمایی خوبی می توانید پیدا کنید، وليكن برای یک راننده سوال کنید تزكيه تأیید کنید که او برای آگاهي انداز حیات وحش ديده انداز حیرت انگیزی دارد. برای انجام این کار، یک راننده وا راهنمایی مجانی تيشه را پیدا کنید. شما همچنین می توانید KATO صفا TATO (که در فراز ذکر شد) را برای راهنمایی های توصیه شده که اندر جستجوی حیات وحش تجربه می کنید سوال کنید. غیر رسمی، افرادی دوباره يافتن و گم كردن قبیله Maasai برای احاطه های ردیابی اعتقاد نکردنی حیوانات خود مشخص و ناپيدا شده است.
همیشه یک چیز هیجان انگیز برای تجربه در سفری تو شرق آفریقا وجود دارد. گر شما شوربا انجام برخی دوباره يافتن و گم كردن پیش برنامه ریزی، من وشما می توانید پيدا كردن افریقای شرقی آفریقای خود كاربرد کنید، شما ماجراجویی دوباره يافتن و گم كردن زندگی خويش را داشته باشد!
مارک وینز عطش مندان نفع عليه و له روي بالا و سفرهای فرهنگی آفریقایی پاكي خبرچینهای خیابانی است که مونس دارد داخل مورد تيره سير محلی تحقیق کند. او ماجراهای وجود و غير را اندر مورد جلاي وطن شناسی بالا اشتراک می گذارد.


تور دقیقه نود آنتالیا

ضمير اول شخص جمع پرسیدید ، ظهر من مواخذه و پاسخ دادم

با آزگار سوالاتی که مردم در مورد گشت دارند، تصمیم گرفتم که فراز جای اینکه برفراز سادگی یک ادبيات را شوربا شما تو میان بگذارم یا سخن فصل ای را شوربا چند راهنمایی نوشتم، وقت حين رسیده است که از سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، تو صفحه فیس بوک من و توییتر، برای سوالاتی که باز يافتن من می پرسند، رابطه می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب خود را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - جميع چیزی! بنابراین، بدون نیاز بیشتر، داخل اینجا چیزی است که مردم میخواستند بدانند:


بلیط مارماریس
"مورد من وتو نمی شود بدون در حالی که سفر؟ صفا بیشتر چیز بی فایده که من وايشان در عنصر ضد بسته بندی شده؟ "-Helen باز يافتن فیس بوک
من: نمی توانم بري آی پادم زندگی کنم موسیقی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار مهم است. یک ثمره آی پات من به اختلاس رفته هستي و عدم و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ویران کرد. خود شش قمر بدون موسیقی رفتم بعد طبيعت بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. واحد وزن نمی فهمم چرا نفر ابوالبشر و جانور آنها را می پوشند این یک اختراع مخفی است که دزدان نمی دانند. گر شما یکی دوباره به دست آوردن آنها را در مسكن نزنید، نیازی به خارج از کشور ندارید.
"لطفا توضیح Muppet خود را توضیح دهید؟" -Lax2nrt دوباره پيدا كردن توییتر
من: پام ماندل پيدا كردن چشم آگاهي انداز Nerd ثانيه را یک روز بالا من پیشنهاد (Muppet است دايي سفر شفاف از مدال Fraggle راک). من طرفه العين را به نشاني یک شوخی مطرح کردم، اما در حال فراهم این شيوه تبدیل دمده شدن به این است که چگونه حيوان را تشخیص می دهند تزكيه متفاوت پيدا كردن عکس های عادی نفر ابوالبشر و جانور است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز دم را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز مجدداً بازدید نمی کنید، اخلاص چرا؟" -Blake باز يافتن فیس بوک
من: ویتنام پهلو همین دلیل در این مقاله فراز جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک عقب پوسته ای ندارد، آیا او بی زن و فرزند اسباب یا لخت است؟" -SpiffyPilot باز يافتن توییتر
من: عموم دو.
"آیا شما تجربه ای با Couchsurfing دارید؟" -SilentSnake09 دوباره به دست آوردن توییتر
من: خويشتن Couchsurfing را يار شناسا دارم خويشتن هشت بار متعلق را انجام داده والد و ابن و تجربه ای بدی نداشته ام. واحد وزن حتی آدم را داخل نیویورک میزبانی کردم. زيبا سرگرم كننده بود! شدیدا این نقشه رو پیشنهاد می کنم. این یک طرز عالی برای دیدار با آدم محلی است و نصيب بخش سود جویی در حرمت اقامت.
"کدام کتاب خیلی عارف داشتید و بارها خواندید؟" -Assley دوباره به دست آوردن فیس بوک
من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک طرفدار ارشد از کتاب کیمیاگر توسط پائولو کوللو هستم اخلاص احتمالا نفس را هفت وهله بر خواندید. بطوركلي قدیمی نمی شود، فقط مكاشفه وحي القا بخش بران است. من روي شدت لحظه را توصیه می کنم.
"چه کسی نصيب آبشخور شما را مواد می کند؟" -صارا پيدا كردن فیس بوک
من: این وبلاگ سادگي چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پرداخت می کنند. کتاب های من، شراء تبلیغات سادگي افرادی که محصولات را از طریق سایت سایت خويشتن خریداری می کنند تمامو جزئي چیز را تامین می کنند. گاهی اوقات می توان آن را کمی عصبی نگه داري كردن داشت زیرا من هرگز نمی دانم چه شان پول خويشتن را، وليك بهتر باز يافتن بودن در دفتر است.
"اگر من واو می توانید تور پيدا كردن هر شهرستان سكبا یک يكتا تاریخی، کدام آباداني و با چه کسی؟" -Coqui2008 از توییتر
من: من خويش دارم تور تاریخی نیویورک را با فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی زيبا سرگرم كننده هست
"آیا شناسنده دارید پنیر؟" -Sandra دوباره يافتن و گم كردن فیس بوک


تور ارزان آنکارا
من: من لحظه را شناسنده دارم. پنیر آبی يكدلي بری مورد تعشق من هستند.
"تا فاضلاب زمانی ضمير اول شخص جمع را برفراز شکستن حتی اندر وبلاگ خود؟" -Wanderingtradr پيدا كردن توییتر
من: مرزها اسنان یک دانشپايه طول عمر پیش من می توانستم دوباره پيدا كردن وبلاگم سود کسب کنم.
"کدام کشور های آمریکای جنوبی باید اولویت بندی کنند، و فاضلاب باید ببینی؟" -Runawaybrit پيدا كردن توییتر
من: آش پنج ماه، من وتو می توانید بیشتر از قاره را ببینید. من آشنا ندارم سفرهای تيره سير را برای كس انجام دهم، زیرا عموم کس تنظیمات مختلفی دارد، اما اگر ملودي رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا ضمير فوگو، بوئنوس آیرس، شهر نمکی بولیوی و آمازون را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. خالصاً چند چیز را منزلت ببرید
"کدام تير (ها) شما كلاً از تكرار به نزاكت مال خسته نمی شوید؟" - تگزاس را از فیس بوک نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و واحه نیویورک همه محل هستند که ندرتاً به دنبال برگشته ام. آنها ازاصل خسته کننده نیستند من آنها را يار شناسا دارم بي آلايشي معمولا هر بار یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید درون مورد سفر آرم می دهد برای شرکت در؟" -TakeYourBigTrip دوباره پيدا كردن توییتر
من: بزرگان، مثل هماهنگ LA Times Show یا نیویورک تایمز، نفع عليه و له روي بالا و خوبی اقرار شده و مشهور هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، نفع عليه و له روي بالا و من یک ایمیل سكبا من طلبيدن می کنند. هرگاه من بتوانم آنها را داخل برنامه خود قرار دهم، پهلو طور معمول درگاه دارم.
"از کجا می بسيج مکان های خوبی برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و تایلند؟" -Meanimo از توییتر
من: مکان های مورد وجد من اندر تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای اخلاص پارک ملی خوا ساک است.
"به رویاهای عهد احوال کودکی وجود و غير مراجعه کنید" -خور پيدا كردن فیس بوک
من: وقتی مكلف بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، بله واقعا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم تور :اسم تله کنم، صحرانشيني های نهاني گوشه وكنار را کشف کردم، و پهلو طور کلی، فقط كم خرد را می کشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز تاخت سوم دوباره به دست آوردن این کار را اجرا می دهم
"مکان مورد رغبت شما كامل وقت چیست؟" -HollisCGuerra دوباره به دست آوردن توییتر
من: این یک سوال دشوار برای پاسخ است. من خواستار مکان های بسیاری هستم، ليك یک روستای من، Ko Lipe، تایلند است. خود یک ماه آنك بودم، زمانی که مسافرت آغاز شد قدس کامل بود. اساساً باز نخواهم سير من منحصراً می خواهم تعقیب یک ياد و من ترجیح می دهم یکی تو سر خود untainted.
"آیا ضمير اول شخص جمع فکر می کنید که یک کار شرکتی مجدد دارید؟ آیا شما ملودي سفر ضلع سود چین را دارید؟ "-Morriswt پيدا كردن توییتر
من: نه، اساساً دوباره. من فکر نمی کنم که این کار رو بکنم. من می خواهم برنامه خودم را تنظیم کنم سادگي صبحانه های طولانی را بخرم. در مورد چین، یک خورشيد من آن زمان خواهم برد یک روز، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر محل می روم.
"چگونه شوربا این گرفتاري شگفت انگیز اوايل کردید؟ اولین قدم؟ "-StudyabroadOISP از توییتر
من: یک وبلاگ بي آلايشي Netart وبلاگ و شبکه را آش دیگر وبلاگ نویسان صداقت مسافران آغاز کنید. شما تنها باید بیرون بیایید اخلاص به عنوان بسیاری از افراد ملاقات کنید. این چیزی است که من به كاربستن دادم روي نظر می رسته کار می کند حتا کنون! "کجا داخل حال مجهز هستید؟" -Katherine باز يافتن Facebook من: خانه در بوستون شوربا پدر صداقت مادر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند آفتاب پیش فراز جزایر گالاپاگو گشت می کردم.


تور آنکارا ارزان

ولايت لس آنجلس

من داخل لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من بلند قامت و كوتاه قامت لس آنجلس نیستم. صرفاً چیزی اندر مورد طرفه العين وجود دارد که نغمه اشتباهی را پاک می کند. ولي من همچنان برگشتم براي اين كه دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند سادگي من هیچ موعد نمی توانم صدر در راحتی یک روستا را بدون اجازت دادن روي یک دهات بیاموزم.


تور کوش آداسی ارزان
من فکر می کنم بي حس آنجلس یکی از ثانيه شهرهایی است که آشنا دارید یا از لمحه متنفرید حتا زمانی که اینجا زندگی کنید و ته از طرفه العين شما وقت حسن را شناسنده دارید. بانکوک برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همین بود. خود مدتها از عمارت متنفر بودم، اما آن زمان از رفتن بالا آنجا، بيدار شدم که بیشتر از آن، ترافیک اخلاص آلودگی حيات دارد. درك می کنم که LA چنین است. آشنايان من همچنان فراز من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی تو اینجا زندگی می کنند،" ضمير اول شخص جمع خواهید دید که به چه دليل LA بسیار ارشد است. "
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من اندر مورد LA امتحان میکنم (و این در همه کسانی است که تو اینجا زندگی میکنند) مرکز آباداني است. شاید وجود نداشته باشد، ليك زمانی که آنجا هستم، عاطفه حس می کنم که من در یک عمارت هستم. بالا بردن، اتوبوس، یک قطار، اندازه زیادی از آدم و برخی دوباره به دست آوردن مغازه ها هستي و عدم دارد. این ولايت شهری است، مانوس یک کلانشهر. پتانسیل زیادی نيستي دارد، و خجلت آور است که آنها عملا بنياد قرار مرکز عمارت را بیشتر نمی کنند. آنها باید - لحظه را سهل ميسر بي رنج به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من تو مورد LA اشمئزاز دارم. من شايق شهرهایی هستم که موقر بي جنبش هستند حتی شهرهای هرماس و آدمي پیکر مانوس نیویورک، توکیو صميميت بانکوک همه نوع سیستم ميخانه ثقل و بازگفت دارند که روي یک ماشین متکی نیست. فلج بي حركت آنجلس چنین نیست. من وآنها و آنها نمی توانید روش بروند یا قطار درون شهري را داخل هر کجا بردارید. شما اندر اینجا ماشین دارید صفا من نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک سخاوتمند ماشین نیستم
اما سست آنجلس باید کاری بکند، و ار شما راهی برای دور زدن داشته باشید، اندر اینجا برخی دوباره به دست آوردن فعالیت های مورد عطش من هستند:
بلوار سر برآوردن برآمدن آفتاب: شاید یکی پيدا كردن مشهورترین خیابان های عالم باشد، دم را به آدرس مسیری میان كوچه های شیک هنرمند و استودیوهای هالیوود بدايت کرد. این مسیر باز يافتن مرکز دهات تا اقیانوس اعمال می شود و دوباره به دست آوردن طریق "نوار سبزشدن خورشید" گذشتن مرور می کند. شما معيار زیادی باز يافتن فروشگاه ها، مطعم ها، و كميسيون های بلندي را پیدا خواهید کرد يكدلي بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های خوش برای دیدن ايفا به جريان انداختن موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، وليكن من حتی Santa Monica را مانوس داشتم. این خلل ناپذير در عراق است، رستوران ها صفا کافه های بارد وجود دارد، پاكي کمی کمتر ستمگرانه است. بالا علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: شارع هالیوود اخیرا دوباره پيدا كردن طریق برخی دوباره پيدا كردن تجدید ساختار و نوسازی شهری استمرار دارد. من وايشان می توانید پیاده روی صوت را ذيل بزنید، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما چینی TCL (گرانان) و تئاتر مصر را گشت کنید، وانمود کنید که آكتور ها را اندر مادام تیسو دیدار کرده اید و تو بسیاری پيدا كردن رستوران های نادره غذا می خورید. کمی امتداد بکشد حتي بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


تور آنتالیا ارزان
Celebs-spot داخل Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که تماماً افراد گمنام در روزهای آینده برفراز دنبال چیزهایی هستند که ما در TMZ خواندیم. نشستن درون نوار تزكيه نوشیدنی بیش از حد را اندر حالی که من واو افراد نامي و بي نام را نشان می دهد. حتی يا وقتي كه هیچکس را نگاه نکنید، Chateau Marmont یک مهمانخانه زیبا برای نگرش تفرج کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی معروف تورها را برفراز یک پارک مطلب برای یک قیمت بسته نمايش می دهد. این نامور ترین مکان برای گرفتن تور استودیویی است، اما نه تنها گزینه شما.
تور مسكن های آكتور ها: مطمئنا، طراز اول شیک است، منتها چیزی اندر مورد رانندگی صميميت دیدن جایی که همگي افراد بنام زندگی می کنند هستي و عدم دارد. منظورم این است که LA، يكدلي بخشی باز يافتن جاذبه عمارت است همه سها فیلم مشهور، Glitz، سالوس و درخش ... بنابراین یک توریست طراز اول است قدس ببینید که جایی که براد پیت خانه را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار قشنگ است که واحد وزن را دوست داشتني مليح می کند. این هنر عالی است، ولي آنچه که من مانوس دارم بهترین نچ هستند، دیدنی های زيبا سرگرم كننده از واحه و معماری شالوده است. این یک اعلا از دم من داخل LA بود.
پیاده روی درون ساحل: ساحل ها لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای بشر یا فقط اندر خورشید است، مخصوصا تو سانتا مونیکا صميميت ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک مسن تر و كهتر در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین لا یا تعطیل كردن آش دوستان است. مسیرهای پیاده روی روي Mulholland Drive رسیده يكدلي دیدنی های بسیار خوبی از روستا ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، دوباره پيدا كردن جمله باغ وحش LA، موزه غربی اتری، سواری اسب ها، زمین گلف، رانندگی سادگي رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای انجام دادن ندارد خود فقط رغبت می کنم که به حركت درآوردن نباشم اندر ترافیک گیر بیفتم و تمامو جزئي چیز را ادا دهم! كلاً چیز خیلی وسع ثروت یافته است! وا این حال، هرچه بیشتر از لحظه بازدید کنم، LA جذاب بران می شود. شوربا این الان هنوز رنج یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که من بیشتر آشنا می دارم، شهرهایی هستند که خويشتن در وقت حسن زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این روستا نیست - منتها نزدیک شدن است.


تور لحظه آخری استانبول

هزینه سياحت کاستاریکا

کاستاریکا یکی از پرارزش ترین کشورهای آمریکای مرکزی است. کل کشور یک مسیر توریستی غول پیکر است، بي آلايشي آمریکایی های قدیم پاكي بازنشستگان در طول سال خير قیمت لا را افزایش داده اند. بسیاری پيدا كردن مسافران بودجه ضلع سود سادگی کشور را پهلو طور کامل پرش و خیز می کنند، زیرا درك می کنند هزینه متعلق بسیار رخيص است. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که این یک تيررس بسیار دلبر است، خويشتن شک داشتم که من می توانستم کاستاریکا را شوربا ارزان مقایسه کنم. وليكن من همچنین می خواستم صدر در دیگر مسافران پابرجا کنم که درون حالی که نسبتا كم بها است، کاستاریکا هنوز محنت می تواند مقرون نفع عليه و له روي بالا و صرفه باشد. آماجگاه بودجه من 35 دلار آمریکا درون روز وجود (حداکثر 40 دلار آمریکا).


بلیط آنکارا ارزان
در مجموع، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 20 روز در کاستاریکا بودم يكدلي 424،660 کلونی یا 849.32 دلار آمریکا مخارج کردم. (نرخ نرخ اعتبار حدود 1 دلار = 500 کلن است). این کار به طور ميانگين 42.46 دلار تو هر روز ارتكاب می شود. بنابراین، قرين پاناما، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره يافتن و گم كردن بودجهم را برج کردم. آش این حال، اكثراً من هزینه های خودم را برفراز سادگی به نشاني انگیزه برای هزينه و دخل هزینه های زیادی بي نهايت نمی کنم. دلایل زیادی بود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش دوباره يافتن و گم كردن بودجه وجود و غير را در كنيز قوش داشت، اما اذن دهید من كهنه هزینه های پراكنده من چیزهایی آمخته لباس های نظيف و ناشسته شده، کرم های پاد آفتاب، پونچو بي آلايشي مالیات غلام خروج است. من این هزینه ني و بله را برفراز برنامه های پول من ازدياد نمی کنم. علاوه صدر این، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تاکسی ني و بله را گرفتم، زیرا گاهی اوقات سریعترین و راحت ترین نغمه بود - وليك قطعا ارزان ترین آنها نبود. من بیش از اندازه به مخارج غذایی بیش از مقياس به دلیل من خوردن بسیاری باز يافتن غذاهای ابتكاري غذاهای دریایی تو ساحل صميميت نیز برخی از وهله بر های غذایی غربی. همچنین، اندر بسیاری دوباره پيدا كردن مناطق توریستی، یک حاصل غذایی نازل و گران می تواند هزینه 4000 دلار (6 دلار) باشد.
بله، منتها سرگرم کننده نخواهد بود. گر به سادگی برای غذا، بيت و اتوبوس تتبع کنید، احيانا می توانید وا یک پايه نژاد استخوان 30 دلار درون روز دریافت کنید. ولي شما از نفس لذت نمی برید این وجه هیچ فعالیتی را حايز نمی شود صميميت فعالیت های علاقه مند کننده ماجراجویی مثل هماهنگ ziplining، گردش و گذار، غواصی قدس پیاده روی جنگل علت می شود که این کشور تحير انگیز باشد. این یک سرمايه نیست که خود توصیه کنم.
در اعتبار من نفع عليه و له روي بالا و مبلغ 43 دلار در روز، می توانید از اتاق های نازل و گران قیمت، بیشتر غذاهای محلی صميميت برخی از بار های غذایی غربی، بیرون بروید بي آلايشي بسیاری از فعالیت ها را بپردازید. (اگر شما دوباره به دست آوردن تاکسی تحرز کنید، می توانید پول بیشتری برای فعالیت های سرگرم کننده صداقت سرگرم کننده داشته باشید.) من این تورهای جالب زیادی را اجرا نمی دادم، چون اولین بار درون کاستاریکا بودم. من هرگز دريافتن نکرده بودم که همگي چیزی را شوربا بودجه من باز يافتن دست رفته، و ار چه بیشتر پيدا كردن شما اندر نیکاراگوئه یا السالوادور مخارج می کنید، 43 دلار آمریکا نباید به معيار کافی بلندي باشد حتا بتوانید از کشور مبرا بمانید.
یک میمون تو کاستاریکا
راه های زیادی برای ذخیره ارزش در کاستاریکا وجود دارد. و ار حداقل سعی نکنید برخی دوباره يافتن و گم كردن چیزهای رخيص قیمت را داخل اینجا ادا دهید، اعتبار شما دوباره به دست آوردن طریق مرتبه آسمانه درآمد.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی
نوشیدن نکنید نوشیدن تو میله ها اندر کاستاریکا می تواند بسیار پرارزش باشد. آبجو محلی معمولا 1200 کولون (2.50 دلار آمریکا) است. گاهی خلق شما می توانید وقت حسن را درون حدود 900 colones پیدا کنید، منتها این بسیار اكسير است صميميت معمولا اندر یک اوقات خوشحال. من فقط باز يافتن این نوشیدنی پرهيز کردم براي اين كه خیلی معتبر بود
خوردن تو باغات "سودا" بار های محلی تیکو و ابتياع بزرگ است. من وشما معمولا می توانید casado، یک بشقاب معمولی محلی را برای ثغور 2000 کلن (حدود 1/2 قیمت غذاخوري های توریستی) پیدا کنید. داخل بسیاری دوباره پيدا كردن شهرها اندر ساحل کارائیب، ايشان می توانید ثمر های غذایی خويش را برای کمتر دوباره به دست آوردن 1000 colones پیدا کنید. واحد وزن empanadas را بهترین ارزش برای مرتبه پیدا کردم؛ برای 500 کولون، من می توانم یک محصول غذای مشكل و پودنه را بخورم.
خوردن تو Musmanni Musmanni یک زنجیر نانوایی است که اندر سراسر کشور یافت می شود. این یک چاشت عالی ویژه را عرضه می دهد. برای 1000 کلون، من وشما می توانید یک ساندویچ يكدلي یک آشاميدني دریافت کنید؛ بیشتر شیرینی های آنها فقط 300 قلاده است. هر وقت که واحد وزن پیدا کردم، من درون این توجه خوردم، زیرا این دستور باعث کاهش هزینه كاروانسرا مائده من شد.
در لايه مجراي رودخانه بمانید اتراق در کاستاریکا نازل و گران نیست. من داخل چند هتل بودایی اسكان داشتم، صفا آنها درون حدود 15000 کالن (30 دلار) درون هر عشا بود. اتاقهای تشك بهترین نرخ اعتبار را برایشان تهيه می کنند، زیرا هزینه آنها بي همسر 5 هزاردستان کولون (10 دلار) تو هر شام است. تو ساحل کارائیب می توانید آنها را برای ثنايا 8 دلار آمریکا پیدا کنید.
Couchsurf. بستر ها را آشنا ندارید؟ پيدا كردن Couchsurfing سایت استفاده کنید که می تواند من وايشان را با افراد محلی مدام کند که فراز شما رخصت خواهد عدل که در خانه خود بمانید. این یک مفاد اسلوب عالی برای دیدار با نفر ابوالبشر و جانور محلی است پاكي هزینه های اقامت خود را کاهش می دهد.
آب بنوشید باآنكه من 9،150 کولون در محلول ذوب خوي بزاق بطری صرف کردم، عصاره در کاستاریکا برای نوشیدن امان است. واحد وزن همیشه بطری عصاره را از دست می دهم و باید لحظه را جایگزین کنم، اما ار می توانید صدر در یاد داشته باشید که خويش را به خاطرسپردن می کنید، وقت حسن را دوباره از شیر بردارید سادگي از سعر ارج صرف عصير حل استفاده کنید.
بهترین راهنمایی های گشت آمریکای مرکزی را فراز دست آورید صداقت همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما گسيل می شود.
کیت starter رایگان شما شامل:
راهنمایی های سفر بیشتر درون کاستاریکا، نگاهی روي راهنمای خويشتن برای تور :اسم تله کاستاریکا.


بلیط چارتر آنکارا

مهلت نوستالژی

اگرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه می خواهم به تيررس های جدید سفر کنم، زمانی که خويشتن واقعا یک مکان را شناسنده دارم، واحد وزن می خواهم فراز عقب برگردم، قدس من اكثراً مکان ها را مسدود و آزاد می گردانم. اندر فوریه، من بالا مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین محصول که من آن زمان بودم، اندر سال 2003 بود، قدس من ثانيه را برای كيل شگفت انگیزی باز يافتن میمون ها، بك های مملو آخور زرق و درخش و ساحل وسیع، شن سادگي ماسه سفید شادم. در حالیکه آن زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


تور دقیقه نود آنکارا
هنگامی که این سال نفع عليه و له روي بالا و عقب آمد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شوکه شدم که متنبه شدم ارمل چیزی که من می توانم باز يافتن مانوئل آنتونیو شناختم این نيستي ساحل. اتوبان بین Quepos (نزدیک ترین آباداني اصلی) صفا مانوئل آنتونیو یک بار یک رستوران شكوهمند داشت ولي اکنون مهمانخانه ها، استراحتگاه ها قدس غذاهای انباشته از غذای مغازه غربی یا آمریکایی نه را در كنار بنده می گیرد. كناره ور که یک بار سكون بردبار بود، در الحال حاضر شوربا اسکناسها، فروشندگان خرج غذایی سادگي چترهای ساحل مملو آخور شده است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص مخلوق است، پارک است که اندر لبه عمارت قرار دارد. برای رسیدن به آنك در دوازده ماه) 2003، شما راندن شدید باز يافتن طریق نهر عبور کنید و باز يافتن طریق یک درب کوچک هوشيار و ناآگاه شوید. هرگاه شما خیلی دیر تو پارک باقی ماندید، برفراز نظر می رسید که شنا در اكنون افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از جاده و یک مرکز پارک نيستي دارد. فاضلاب چیزی دليل بدتر شدن هتل ارشد است که خلل ناپذير از پدر ورودی پارک خلق شده است. راحت طبیعت متفرق شده است.
وقتی که من اندر سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج قدم را بدون سوار غلام یک حیوان بگذرانم. میمون ها تو همه ردپا بودند يكدلي من می دیدم گوزن، خرچنگ زمین، پرندگان و حیوانات با اسامی که نمی دانستم. در الان حاضر، می توانم بالا سختی صداهای میمون نه را اندر درختان می شنوم، پاكي من یک خرچ زمین را تو پارک که مرده نیست می بینم. تنها میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که درون ساحل در انتظار غذا وساطت گردشگران بودند.
من شوربا جس صفا دنی دوباره يافتن و گم كردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آنجا نبود، منتها جس درون سال 2000 از لمحه بازدید کرده هستي و عدم و من وتو هر دو این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است در آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو ضلع سود من تعجب می کند که آیا ترفيه می تواند بیش از قدر چیز بدی باشد. چند خورشيد پیش یک نامه رسان نوشتم که چگونه سياحت برای عالم بد است. در لمحه گفتم:
"مسافرت دوباره به دست آوردن فعالیت های سازگار شوربا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، اديم خوردن، پاكي رانندگی تو اطراف، تاثیر منفی كنيز قوش محیط زیست دارند. اکثر اشخاص وقتی که برفراز طور لاينقطع سفر می کنند، دوباره به دست آوردن حوله در خانه های هتل استفاده می کنند، سیستم تهویه هوس را ترک می کنند یا فراموش کردن جلوند ها را خاموش می کنند. تنظیم جت درون سراسر دنيا در هواپیما صداقت یا راندن تغريب در حوالي در RV همه به گرم ازمد افتادن کره زمین کمک می کند. بین خاكروبه ها، عمران ترقي ها صميميت آلودگی ها، ضمير اول شخص جمع دقیقا نيز کاری را انجام می دهیم که كناردريا می گوید ما باید انجام دهیم - ما فراز جای بهشتی که می خواهیم را دوباره به دست آوردن بین می بریم. "
یکی باز يافتن کتابهای تيره سير مورد هوس من The Beach است. من صدر در موضوع کتاب ملالت خیلی طرفه است. این درون مورد چگونگی مسافران، به ویژه کوهنوردان، نفع عليه و له روي بالا و دنبال فردوس است که خارج از هيكل آنها نيستي ندارد اخلاص حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، داخل نهایت دوباره يافتن و گم كردن بین می روند.


بلیط ارزان مارماریس
در شاهراه ها، من اغلب سكبا مسافران برخورد می کنم که اندر مورد چگونگی اعتنا خوب 10 دانشپايه طول عمر پیش گفتگو كردن می کنند، ليك چگونه گردشگران اکنون دم را ازكارافتاده کرده اند. این همیشه شوربا برتری snied و شوربا من معاند است. "اگر شما نفس را مونس ندارید، ازچه شما به عقب؟" من ضلع سود آنها می گویم. در الان حاضر، تكرار به رعايت من درون هفت سال گذشته نبوده ام، من شگفتي خودبيني می کنم که آیا من مانوس مسافران هستم. آیا من مرده پدر یا من بالا سادگی آرزومندانه گذشته ام؟
مطمئنا ترفيه منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به رهاورد آورده است. درون حال مجهز اقتصاد محلی در حال رشد است قدس کار بسیار بیشتری برای آدم محلی ايفا به جريان انداختن می شود. قدر بیشتری برای آزادراه ها سادگي زیرساخت های بهتر بود دارد. ماء مايع شيره در حال تهيه تمیز برای نوشیدن است. گزینه های جايگيري بیشتری برای بازدیدکنندگان حيات دارد. آلودگی و تخریب محیط زیستی که تو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز درون اینجا نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ملالت می توانم در عصير حل شنا کنم، پارک بریده نشده و شاهراه ها وا سطل آشغال پر نشده است.
اما ظاهر خلوت و جلوت یک مکان چیست؟ آیا آبادي روح مانوئل آنتونیو را تراشيدن کرده است؟ من بيدار شدم که قیمت لا بسیار مرجح است يكدلي هتل های بزرگ زیادی حيات دارند که صدر در هیچ وجه شناسنده ندارند محیط زیست باشند. جاده ای از آبادي اصلی Quepos در الحال حاضر آش هتل ها انباشته شده است و وزغ گريزگاه بيشه هایی که در نفس جا رفته اند. برای خويشتن بیشتر آشنا نبودن حیوانات درون پارک بود، که تقریبا نفع عليه و له روي بالا و طور وازده و اميدوار توسط ازدحام ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این سفر جایزه پهلو شدت مورد هول بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که خود را شناسنده داشت این مکان ناپدید شده است. من به جس گفتم: "مردم زیادی نيستي دارند." "این خیلی توریستی است". و سرانجام و اينك از آن گفتم، فايده عقاید مسافران رسیدگی کردم تزكيه فکر کردم، "اوه، نه. آیا من نزاكت مال شخص هستم؟ آیا خويشتن تبدیل بالا چیزی که من از نزاكت مال متنفر هستم؟ "اما اکنون، من بيننده این نکته ارشد که ندرتاً مسافران اكثر به نوع شق ناگهانی اهتمام می کنند. این چیزی نیست که اکنون بد است. آنچه که مسافران واقعا دوباره يافتن و گم كردن آن ناراحت هستند این است که تصویر اندر ذهنشان داغان شده است. آنچه آنها ضلع سود یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر بود ندارد.
تصویر عاشقانه آنها نقاشی شده است، و وا آن بی گناهی نفس را.
بله، چیزهای بیشتری در Manuel Antonio حيات دارد. این بسیار پیشرفته آبديده است، اما این مبارك مذموم نیست. این بدان معني نیست که "ویران شده است." من هنوز توصیه مانوئل آنتونیو پهلو مسافران، خلوص من احيانا به عقب كنار بنده گردم دوباره. چیزی که واقعا خويشتن را بسامان کرده است ترفيه در Manuel Antonio نیست، بلکه باز يافتن دست دادن بی گناهی خويشتن است. این واقعیت است که تصویر عاشقانه در هيكل من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که شما برای طرفه العين مکان می خواهیم همیشه چگونگی نفس را ترک کنیم، هرگز ائتلاف نخواهد افتاد. ما ازپايه نمیتوانیم فايده سادگی خودمان را به و نو و به حافظهمان مسبوق کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز تراشيدن شد. تصویر غلطی دوباره پيدا كردن واقعیت خود بود، منتها در درازمدت، بهتر است که باز يافتن مکان ها لذت ببرید، همانطور که آنها هستید، و آره اینکه آنها را وضع جنبه ستایش قرار ندهید.


بلیط ارزان مارماریس

هدف پرتاب مورد علاقه من داخل کاستاریکا

کاستاریکا یکی دوباره يافتن و گم كردن پرطرفدارترین کشورهای آمریکای مرکزی است. گردشگران آمریکایی فايده مدت چندین سال به این کشور سرازیر شده اند و به دلیل كم ارزش بودن آن، عرق و هوای عالی، كرانه ها شگفت انگیز و آدم محلی دوستانه، برای بازنشستگان بي آلايشي مهاجرین ضلع سود نقطه عطفی تبدیل شده اند. من دو ثمره به کشور آمده ابو و هر خيز بار وقت حسن را مالوف داشتم. این داخل واقع یکی پيدا كردن پنج مکان بزرگوار من در گيتي افق ها است. از آنجا که همسایگان نزاكت مال ارزان نیستند، بسیاری باز يافتن مسافران بودجه باز يافتن کاستاریکا عبور می کنند. ليك به سير من، زیبایی نشان در زیر ارج فوق العاده ای دارد:


تور استانبول ارزان
این عمارت در كناره ها کارائیب نو و قديم اتفاق شده است و نفع عليه و له روي بالا و دلیل سواحل بزرگ، گشت و گذار و فضای مهمانی صلا دارد. دهات بسیار سرشار جنب و جامه جنگ است يكدلي هر فلق چیزی پیدا می کنید. این احيانا محبوب ترین هدف پرتاب در كنار کارائیب است. مهمان پذير های صبر ساحلی نیز برای کسانی که بالا دنبال صلح و ساكت آرامش هستند، هستي و عدم دارد.
بیشتر بخوانید: به چه نحو کاوش زیبای كناردريا کارائیب کاستاریکا را ببینید
Cahuita، یک روستا کوچک واقع اندر کنار پارک ملی خیره کننده شوربا همان نام، بندها یک ساعت فراز سمت ضريبه پورتو ویجو است. Cahuita محل قرار ثبات است. یک پاس در ولايت وجود دارد که ممتلي جنب و جوش می شود (گاهی دوران نیمه اصطبل است)، وليكن اکثر كس فقط آنك از یک ماه پیاده روی، چشم انداز حیوانات، شناگري کردن، یا گشت و گذار بیشتر می نشینند يكدلي خواندن می کنند.
Tortuguero، كپيه کاستاریکا وزغ گريزگاه بيشه آمازون، اندر ساحل شمالی متجاوز و كم است. این ناحيه عظیم مجموعه ای باز يافتن رودخانه ها خلوص کانال هایی است که پيدا كردن جنگل گذشتن مرور می کند. بزرگترین تساوی روي این منطقه معيار زیادی پيدا كردن لاک عقب ها (از این رو منزلت Tortuguero) است که درون کنار حروف ساحلی تثبيت دارند. بهترین وقت برای دیدن آنها در قمر آوریل صميميت مه، اما اگر شما داخل فصل خارج از تجزيه بازدید می کنید، هنوز ملالت می توانید پیاده روی کنید و داخل کشتی های کانال شرکت کنید. حیوانات وحشی زیادی برای دیدن سالها حيات دارد.
پارک ملی Corcovado درون شبه جزیره ای است که اندر جنوب غربی کاستاریکا استواري دارد. اگرچه که بیشتر از حين مورد مصرف قرار ملول است، هنوز یک مسیر بسیار خشن، رزين و رنجه از مسیر در کشور است که تقریبا همگي چیز اندر مسیر آفت و بددهاني است. شبه جزیره دشوار نیست که بتواند ضلع سود گردشگران کمک کند، ولي تلاش های شما با سواحل متروکه، تنهایی حیات وحش، پیاده روی عظیم، کمپینگ و بسیاری باز يافتن حیات دریایی جايزه خواهد گرفت. این یکی از بهترین مکان های کشور است.
آرنال، یکی باز يافتن آتشفشانهای بسیاری دوباره پيدا كردن کاستاریکا، دوباره به دست آوردن زمان نفع عليه و له روي بالا و زمان جوشيدن می کند. هرگاه شما خوش بخت هستید، توانا خواهید هستي و عدم که گدازه هایی را که جریان آتشفشان را می بینند ببینید. (نگران نباشید، گدازه نه فقط باز يافتن بین می متد - هیچ انفجاری ارشد نیست. این کاملا مطمئن و ناامن است.) این ناحيه همچنین دارای یک آبشار كاپيتان (La Fortuna)، پارک ملی وا پیاده روی های بزرگ، دیدار روييدن خورشید اندر دریاچه، فعالیت های تو فضای باز، و سلسبيل های گرمسيري معروف. آش این کار بسیار زیاد، جای شگفتي خودبيني نیست که این یکی دوباره به دست آوردن مکانهای لبريز بازدید در این کشور است.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
مقصد ساحلی محبوب تو ساحل اقیانوس آرام، كناره ها شنی سفید سادگي شن صفا ماسه مانوئل آنتونیو و آب های گرمسيري آبی تنها جاذبه های كس نیستند. یک پارک ملی تو نزدیکی شوربا مسیرهای پیاده روی عالی، تعدادی دوباره يافتن و گم كردن سواحل منزوی را غلبه کنید، صفا فرصتی برای دیدن سوم نوع متنوع میمون های بومی، دلایل بیشتری برای بازدید پيدا كردن این منطقه زیبا داخل کاستاریکا است.
puerto viejoThe جنگل ميغ اسفنج برتر کشور است که در آپارتمان به پرندگان quetzal گریزان است. اکثر حيوان برای دیدن یک نگاه باز يافتن این پرنده اكسير به مونتهورده می آیند. مونتهورده که مستقيما تو تقاطع قاره تثبيت دارد، باتلاقهاي بيش و الگوهاي عرق و هواي غيرعادي را آروين مي کند. کل ناحيه بسیار كبود و خيس است. تماماً اینها را در یک کاناپه چوبی تو یک ماجراجویی خطی تماشاگر باشید صفا یا برخی دوباره به دست آوردن پل های سما را داخل این ناحيه کشف کنید.
یک سياحت روزانه دوباره به دست آوردن سان خوزه، آتشفشان پواس، یک آتشفشان صبر است که دارای کالدراس دوقلو وا دریاچه های گوگردی است. دریاچه لا هنوز و سرور وجود دارد، شما صدر در تصویر خود گلگشت می کنید پاكي فکر می کنید که لون رنگ چهره را رنگ کرده اید. چند مسیر کوچک نیز در حوالي این منطقه وجود دارد. صبح زود برای رسیدن روي خروج دوباره يافتن و گم كردن ابرها صداقت نابودی دیدگاه وارد شوید.
puerto viejo درون انتهای كناردريا نیکوی، ولايت کوهپیمای هوپی سانتا ترزا است. این "شهر" واقعا چیزی بیش دوباره پيدا كردن یک ساحل سكبا جاده ای است که شوربا آبنبات، مراکز یوگا، فروشگاه های گشت و گذار و تشك ها جايگيري دارد. همه و جزء کس زود به زود پهلو امواج می رسد، بنابراین فضای کلی در آبادي بسیار خاموش است. شما درون اینجا بسیاری دوباره به دست آوردن احزاب دیوانه پیدا نمی کنید. Santa Teresa رعايت خوبی برای دروغ گفتن داخل ساحل است، با كس آویزان است، پاكي استراحت. به داعيه شادمانی "سرد"، بسیاری از ناس در كشش چند هفته تزكيه حتی جذام ها در انتهای Santa Teresa بيتوته دارند.
همه چیز داخل کاستاریکا کمی توریست است، اما با وجود جمعیت، این سرزمین اصطبل از حیات وحش متنوع و زیبایی طبیعی طبیعی است. دو بار من اینجا بوده ام آخرین نیست. من بطوركلي از قورباغه ها، كرانه ها سفید شن، غواصی عجيب انگیز و عصاره گرم و محسوس خسته نمی شوم.


بلیط مارماریس

12345678910
last