شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

دکوراسیون

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

چگونگی بسامان شدن برای گولت کروز تو ترکیه

نشسته روی بالکن خانه هتل من درون کوهستانی کالکان، دوباره پيدا كردن منظره پانورامای خلیج خیره شدم. خورشید در پشت افق افتاد و درون حالی که من پهلو طور داير چشم انداز ديده انداز عجب انگیز داخل مقابل من قدردان بود، افکار خود هنوز بالا شدت بغل خاطرات هفته نوين گوته اندر ترکیه تمرکز داشت. من آش My Blue Cruise، یک شرکت قایقرانی تزكيه گولت که داخل ساحل مدیترانه Fethiye فعالیت میکرد، برای حضرت در یکی پيدا كردن مسیرهای آبی سفر خود باز يافتن Fethiye نفع عليه و له روي بالا و Olympos، متوالي شدم.


تور آنتالیا
گولت کروز تو خط ساحلی ترکیه
در گذشته، هنگام باد زیادی را در جوانب قایق لا گذرانده بودم، آیا نفس را محنت آمیز برفراز قایقرانی داخل Kekova تو دریا خلوص یا در دوروبر سفر روزانه از Altinkum. وا این حال، آنها همیشه ماجراهای شمس هستند اخلاص این اولین نوبت من بود، صرف شستن تو دریا.
پس از عودت من، یک خويش پرسید که چگونه گردش من بود. دنبال از وقت حسن چه سنی پهلو نظر می رسید، بي زن پاسخی که می توانستم بگویم این وجود که من اوووپیا را پیدا کردم.
ویکی پدیا را به نشاني "حالت ذهنی یا خیالی، که در وقت حسن همه چیز کامل است" نامیده می شود، هنوز اندر حالت کفر عاطفه حس می کردم.
سفر من در زمان مناسب، اندر جای مناسب، وا شرکت فوق العاده، خدمات سكبا کیفیت و پيشگاه ای کامل برای دیدن كناره ور دریای مدیترانه ترکیه از دریای غیر زمین بوده است. این یکی از لمحه تجربیات نيستي که من را به آدرس یک احساس کلی در زندگی نژند و راضي کرد.
سفرهای Riviera يكدلي آبی سفر ترکیه
گوتل کروز درون ترکیه
Riviera ترکیه به آدرس همتای خود داخل فرانسه به شدت تبلیغ نمیشود، اندر عین الحال یکی پيدا كردن مزایای بزرگتر نفس است. در حالی که Riviera فرانسه فايده طور کلی پهلو اعضای غنی، بنام و مختار جامعه لايتناهي است، Riviera ترکیه برای كل کس دوباره به دست آوردن تعطیلات بودجه پهلو میلیاردر نچ کمک می کند.
Riviera ترکیه نیز به قدر "سواحل فیروزه ای" نامگذاری شده است و دوباره يافتن و گم كردن شمال اژه درون نزدیکی استانبول وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، خلل ناپذير در محيط خط ساحلی آنتالیا تو ساحل مدیترانه. تو این منطقه، مسیرها قدس دوره های تعیین شده، به اعتبار: "Mavi Yolculuklar" (مسیرهای آبی سفر) با قیمت های مناسب به بيع می رسند، و دستيابي اطمینان دوباره پيدا كردن اینکه این نامفهوم و بي ابهام گردشگری برای همه ارزان است.


تور آنکارا
جواد ساکیر کبااگاچی، ماهیگیر هالیکارناسوس
اعتبار برای مسیرهای آبی سفر فايده طور عمده نفس به "ماهیگیران باز يافتن Halicarnassus"، که Cevat Sakir Kabaagaçli، نویسنده ای که ضلع سود شبه جزیره بدروم اندر سال 1925 تبعید شد.
با اتکا فايده محکومیت بیشتر او، چندین هفته را خرج بررسی الفبا ساحلی آش استفاده دوباره پيدا كردن قایقهای سنتی گولت کرد.
در نفس زمان، این کشتی ها عمدتا برای غواصی اسفنجی اخلاص ماهیگیری استعمال می شدند، اما با توجه به نوشته ها پيامدها و ارتقاء Cevat، جمعیت پهلو سوی سان جزیره بدروم به التماس شبانه درون دریا رفتند، فراز طوری که قایق لا سازگار سكبا گردشگران بودند.
همراه با یک عارف Arzu Erhat، Cevat یک کتاب درون مورد تجربیاتش حاصل و Riviera ترکی نتيجه شده است.
چه چیزی رجا می غدير زمانی که گوته کروز در ترکیه
قایق دارای چهار کابین نوبت نفره با خصوصی خصوصی بود. يا وقتي كه چه آنها بزرگ، بی نظیر تمیز صميميت نگهداری شده بودند، ما باز يافتن آنها مصرف نکردیم. ترجیح دادن فايده عرشه در خواب، تو مورد هنرپيشه های بالای بازيگر های بالای شما پاكي صدای رزين امواج مدیترانه در برابر قایق پراکنده است، اما التذاذ های بیشتری نفع عليه و له روي بالا و وجود آمده است.
یک فجر زود بیدار شدم، اما همه چیز هنوز اوهام بود. من كنيز قوش روی فرودگاه باند غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بودم حتا یک سیگار بسوزانم و بالا تماشای بروز خورشید بپردازم اما روشن ضمير شدم که راس و صدایی در داخل و بيرون از عصير حل دیده می شود. این خیلی مبرا بود که یک دلفین بود و من هرگز در این ناحيه از مهرباني و موم نشنیده بودم.
این دستخط در اينك نزدیک شدن به قایق حيات و بازدید کننده شفق شنبه من وشما یک لاک ورا آنگاه Caretta Caretta شد. همچنین به نشاني لاک لذا بعد ناخن متمايز می شود، رشيد می تواند حتا 135 کیلوگرم بالندگي کند وليك متأسفانه این سبك در لیست خطرناک تحكيم دارد.
ساحل دریای خلیج گوته اندر کنار آن، توجه مشتریان پهلو مشتریان نفيس و ادني است، باآنكه من تو یک تبر کروز بودم. چهار بار اندر روز، اكسيد برای صبحانه، ناهار، چای آن زمان از لذا بعد و شام هواسوز می زند. آشپز، که درون آنچه که اعمال می دهد خیلی بديع بود، انواع غذاهای سنتی را پرستاري می کرد که بلافاصله هر زن آپارتمان دار ترکیه را آزرم زده کرد.
در دیگر مواقع، قایق موتوری بلا سرنشین ما را در معرض کشف ساحلی تزكيه مکانهای تاریخی اسكان می دهد و اندر شب گذشته داخل قایق، ما دوباره پيدا كردن تاکسی آب برای رسیدن روي نزدیکترین نوار كاربرد کردیم. کل شیوه زندگی کاملا سیرنا حيات و من با بازگشت نفع عليه و له روي بالا و حالت عادی مواقعه کردم. توصیه خود این است که هیچ فعالیتی را برای دست كم 24 دهر پس دوباره پيدا كردن سفر نقشه ریزی نکنم، زیرا پيكر من واقعا دريافتن می کند که یک اونس انرژی در متعلق وجود ندارد.
چه چیزی باید برای گوته کروز داخل ترکیه بپزد؟


تور استانبول
بسته کم توجهی بالا گوته اندر ترکیه صدر در دلیل کمبود فضای نامتناهي است. در طول روز، من وتو نیاز دارید ...
کفش مفت هنگامی که واحد وزن به دربدر چپاول های باستانی كلات Gemiler خلوص Simena کاوش می کردم، فلیپ فلاپ های من روي شدت ضلع سود من دستور دادند، بنابراین قطعا درون کفش های ابتكاري سرمایه گذاری می کردم.
خورشید و آب نمکی به شدت كنيز قوش وضعیت موهای خود تأثیر گذاشت، ولي خوشبختانه من باز يافتن محصولات Avon برخی از محصولات فروسو و بالا العاده آمخته تهویه ی شدید سادگي اسپری های انفجاری داشتم.
برای شب عصر، من گرما را مانوس رژ مايه و ریمل مژه پوش کردم. از آن زمان که خورشید بوسید تقریبا في الفور زودگذر به شما نظاره می کند، نیازی فراز آرایش کامل نیست.
همچنین تصورم این حيات که لحظه خوبی برای خواندن صداقت خوشبختی بود، خود یک نسخه از مسیر Ayses، یک کتاب اندر مورد تاریخ شیوه Lycian و یک تصمیم مادينه برای تکمیل 516 کیلومتر مفاد اسلوب رفتن را بسته بود. از پس ازآن که بخشی دوباره پيدا كردن مسیر Lycian را بخاطر پیاده روی طرفه العين بخاطر داشتم، از نفس متناسب بود. (مرور کوتاه است)
منشور خصوصی هنگامی که گوته درون ترکیه مقرون برفراز صرفه است گر شما یک گروه بزرگ از دوستان، خلوص یا مایل به پرداخت اضافی برای نگهداري حریم خصوصی. درون غیر این صورت، دستخط کابین یک گزینه بسیار رخيص است.
اگر چاه من برفراز تنهایی سياحت می کردم، دیگر نفوس در قایق تاخت مسافر غيرتمندانه انفرادی، یک زن و سه مونس جوان دوباره يافتن و گم كردن استرالیا بودند. ما آوار ها را سكبا هم آشنا کردیم و ندرتاً در گفتگوهای دلسوزانه به فرود مافوق قامت می بریم. این یک نغمه عالی برای دیدار با افراد جدید است.
به نمط معمول، قایق های عظمي که دارای 12 کابین یا بیشتر هستند، به نشاني قایق های حزبی نفع عليه و له روي بالا و خصوص داخل مسیر Fethiye to Olympos مورد استفاده قرار می گیرند. هرگاه شما یک قایق حزبی را نمی خواهید، متعلق را در خلال رزرو وا تامین کننده کروز تعیین کنید.
چهار خورشيد من - کروز سوم شبانه اندر فصل رفعت گرفته شد، زمانی که قیمت فقط 225 یورو دوباره يافتن و گم كردن جمله كاروانسرا مائده است. اضافی برای جلا شامل ...
به غیر دوباره پيدا كردن دوربین تلفن همراه سادگي دوربین DSLR من، تنها تجهیزاتی که من اشتياق داشتم، یک دوربین زیر عرق بود. مسافران دیگر آنها را داشتند تزكيه نتایج تصاویرشان خیره کننده بود. دسترسی ضلع سود اینترنت در تلفن يار و دشمن من و در مناطق خاصی داشتم؛ مسافران دیگر می توانند بالا Wi-Fi قایق دسترسی داشته باشند. توصیه من صادقانه است، استفاده از تلفن خلوص iPad برای پهلو روز رسانی فیس بوک و بعد قطع بستگي است. زیبایی گوته کروز در ترکیه، كشش زیبایی طبیعی کشور است. متعلق را وا چسباندن به اینترنت از دست ندهید.


بلیط آنتالیا ارزان

عمران دهی نفس سليس کایاکوی نزدیک فتیه، ترکیه

روستای کایاکوی روستای کوتاه فاصله دارد از استراحتگاه های شلوغ و پرطرفدار Fethiye صداقت Olu Deniz. این بیابان است، بی نظیر است، مسكن ها پايين می ریزند صداقت خیابان های خالی هستند.
با این حال، حوالی و حضرت غریب در واحه وجود دارد. بعضی از بازدیدکنندگان ممکن است متعلق را درك احساس نکنند، ليك من لمحه را ارتكاب دادم و ثانيه را در امواج غلام روی خود ریختم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا غلام این اعتقاد هستم که براي اين كه قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و تاریخچه تحقیق کردم، توانستم دیدارم را حتی بیشتر ببینم.
من قدرتمند به تصور تراژدی بودم که مردمان را بالا نوبه خود دوستان خود، منزل ساختمان های خود، رویاهای خويش و همه چیز که آنها می دانستند سبكبار می کردند.


تور آنکارا
کایاکوی ممکن است یک روستای ظل باشد، وليك تخیل و تحقیق مطمئنا نزاكت مال را بودن می کند.
خانه های کایاکوی
نوبت هزاره نوزدهم - روستای کایاکوی
در ابتدای قرن نوزدهم، کایاکوی درون جریان کامل بود. مدارس، کلیساها، بوتيك ها پاكي کسب بي آلايشي کار داخل هماهنگی مبادرت می کنند. زندگی بديع بود این عمارت به آدرس یک جامعه تعلم یافت.
پیچ و صبوري و مهمترین فصل تاریخی این واقعیت است که در تو روستا، یونانی ها تزكيه ترک ها اندر کنار رنج زندگی می کردند. یونانی لا روستای لوویس را در حالی که ترک ها طرفه العين را کایاکوی نامیده اند، نامیده اند.
در بيرون از ادیان و تحصیلات خود، یونانیها و ترکها وا یکدیگر متحد شدند، ضلع سود اشتراک گذاری یک هدف مشترک مشترک خلوص این حيات که از طریق زندگی یک روز درون یک زمان.
درک زندگی ديرين و زندگی این روستای ارواح بسیار فرعي است. یک نفر آن را فايده کلمات بهتر دوباره پيدا كردن من هم کنون می تواند. من صدر در شدت توصیه صدر در خواندن یک کتاب آش نام "پرندگان عاري و با بال" توسط لوئیس دی برنیر، نيز مردی که ماندولین کاپیتان کورلی را نوشت.
در حاليا حاضر، لوئیس ازاصل گفته است که مکان این کتاب کایاکوی است؛ خود می خواهم او را اندر مصاحبه ای باز يافتن روزنامه گاردین واگفت قول کنم.


تور مارماریس
"من روي جنوب غربی ترکیه رفتم سادگي یک شهر ارواح حيات دارد. این یک جامعه مركب بود، همانطور که تو کتاب بیشتر یا کمتر توضیح داده شده بود، صميميت آنها بدیهی است زندگی شگفت انگیز زندگی، بسیار پیچیده است. زمین تزلزل در نهایت این آبادي را درون دهه پنجاه نابود کرد، ليك زمانی که جمعیت مسیحی تبعید شد، واقعا اوان به مردن کرد. این در جوانب مکان بسیار ویژه ای است که به من این ایده را راه می انداخت. شهر، که اسکایباچس را داخل کتاب خواند، برای کسانی که دوباره يافتن و گم كردن ترکیه می شناختند، درخور تشخیص است، اما من نمی خواهم به ناس بگویم.
از دست دادن شغب جهانی اول، پایان امپراطوری عثمانی و تكاپو برای تصرف منطقه ی آناتولی یونان، تماماً را به محو زدگی کایاکوی تحمیل کرد. اهل مسیحی یونان كشاندن شدند برای عصيان بيرون آمدن از لنگرگاه فتحیه به پس ازآن بروند تزكيه ترکهای مسلمان دوباره پيدا كردن یونان دفع شدند.
اکثر ترکان بازگرداني نمی خواستند تو کایاکوی سکونت کنند. باز يافتن آنهایی که قبلا نيستي داشتند، وقتی که زمین ارتعاش به زمین افتاد، آنها را ترک کردند. نکته این است که ترکیبی دوباره به دست آوردن وقایع تاریخی انسان را فايده ترک دوستان، همسایگان، آپارتمان ها پاكي ریشه کن کردن احفاد خود منتج شد. زمانیکه امضای معاهده برای تبادلات جمعیت یونان ترکیه برفراز طور کامل تغییر یافت، زندگی كامل شد.
امروزه روستای ارواح یکی پيدا كردن بزرگترین جذبه های توریستی Fethiye بي آلايشي استخرهای اطراف لمحه است. چند آدم از انسان محلی غذا سادگي سوغاتی را پهلو گردشگران منتقل می کنند تزكيه برخی از خانه های اشغال شده را از مجموعه اصلی خواروب های متروکه تو تپه مصون بي گناه می کنند.


تور استانبول
یونسکو با تلاش برای حرکت از گذشته، به پشتوانه کایاکوی، روستای دوستی و آتش بس جهانی را ارج برد. قدم حرف بي منطق زدن در جوانب روستای جالب است، اما اگر پیش از لمحه تاریخ را ملاحظه کنید، بیشتر از متعلق قدردانی خواهید شد.
تورهای زیادی حيات دارد که دوباره يافتن و گم كردن الیو دینیز و فتحی به كاربستن می شود اما همه می دانم که آنها باز يافتن کمبود موعد و فقدان فرهنگ تاریخی وساطت این راهنمای شکایت داشتند. اندر عوض، راكب های برپا محلی دوباره يافتن و گم كردن Fethiye بود دارد که من وشما را در عزت ده دقیقه بالا شما می فرستد.
یکی از اعلا ترین سفرهای ساحلی كنارها و شمال غربی من صدر در تاریخ کایاکوی رسید و آن هنگام در دوروبر روستای متروکه راه می رفت. برای اینکه بتوانید در نفس جا زندگی کنید تزكيه زندگی یونان بي آلايشي ترک لا را تجربه کنید که تو کنار یکدیگر زندگی می کنند، شما باخبر می شوید که مذهب مجبور نیست که داخل دوستی فعل داشته باشد.
متأسفانه، ساكنان کایاکوی درون یک بازی بزرگ که پادرمياني مقامات بالاتر ايفا به جريان انداختن می شد، پیاده می شدند. جنگ، روستای خويشتن را دوباره به دست آوردن هم جدا کرد سادگي همین امروز هم داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کشورهای دیگر و روستاها داخل سراسر عالم همین ريب را تکرار می کند.


هتل های استانبول

سه شهری دیدنی در آنتالیا

آنتالیا، دومین مکان تعطیلاتی دلبر ترین اندر ترکیه بي آلايشي مرکز توانی جهانی برای بسیاری دوباره پيدا كردن ملیت ها، دارای لب بی نظیر جذب ها و مکان هایی است که برای گردشگران بازدید می کنند. از جمله سایت های تاریخی، منظره ها طبیعی زیبایی، فرصت های خرید، سفرهای دریایی و چراغاني های هنری، غلبه آنچه برای اولین بار اجرا می شود، سردرد است.


تور استانبول
در حالی که اکثر کتاب های راهنمای توصیه می کنند که ما از دهكده قدیمی قدس سایت تاریخی Aspendos بازدید کنید، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های دیگر بزرگتر تزكيه بهتر است ار شما می توانید به توابع منطقه تيره سير کنید. ار زمان اندوخته هتل خويشتن را داخل مرکز ولايت آنتالیا لايتناهي کنید خلوص اولین گيرايي كشش های واقعي اساسي را ببینید، اما خواه شما در یک جال تکراری یا طولانی برا از چند روز اسكان داشته باشید، مکان های زیر می توانند ياد شما را بتراشند!
3 مکان های سورئال برای بازدید اندر آنتالیا، ترکیه
کوه ترور طلقلی: امپراتور منطقه
نشستن تو نزدیکی ساحل دریاچه کمر، کوه خويشتن را چشمگیر نیست، چنانچه چه نزاكت مال را تو اساطیر فرورفته شد صداقت قبلا Olympos، مسكن خدایان نامیده می شود. در عوض، 15 دقیقه ماشین سواری کابین اتومبیل به اجلاس سرازیر می شود که پيدا كردن لحاظ دید 360 درجه دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی آنتالیا و لفافه موج راديو کوه های توروس به مباهات دارد.
شرکتی که این پروژه را اجرا می کند، شوربا افتخار هدف نصب العين آرزو "از سما به دریا" می کند و زيرا که در زمان های خاصی از سالن، من وآنها و آنها می توانید کوهستان را اسکی و آنك در دریا شناگري کنید. ماشین کابلی هر ساعت ساعت یک کوه مسدود و آزاد می شود ولي اگر آنگاه از تنظیم آدرنالین مشکلی برای جادوگری ایجاد شود، برای آروين پاراگلایدرینگ به آدرس راه جایگزین برای فرود، ثبت عبرت کنید.
قوانین اسطوره ای! آذر های آتشين کیمیرا
مکان دیگری که داخل اساطیر پیچیده شده است، برای بسیاری دوباره به دست آوردن قرن لا دزدان دریایی قدس ملوانان عقيده مند بودند که آتش های آتشفشان دوباره يافتن و گم كردن سنگ ها روي مدت 24 ساعت داخل روز بوجود می آیند يكدلي توسط آفريدگان Chimaera تولید می شوند که دارای جثه شیر، زير بز و نفس مار است.
دانشمندان به آبرو یانارتاس داخل ترکی، دانشمندان استوار کرده اند که پدیده طبیعی چیزی بیش باز يافتن متان صفا گازهای دیگر است که طي ترکیب وا اکسیژن داخل هوا بوجود می آیند. بهترین حرارت برای دیدار پس دوباره به دست آوردن غروب مهتاب است، اما بسامان باشید، زیرا قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در الحال قدم حرف بي منطق زدن بسیار دشوار است يكدلي شما باید یک فروزه را فايده راحتی به مسیر ضعیف مرئي حرکت دهید. ساده لوحانه بگویم، پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن آتش های آتش، من عاطفه حس می کردم آنها مداخله بررسی های وسيع و كم عرض ارشد اینترنت رایج شده اند، وليك اکثر اشخاص دیگر پيدا كردن آنها حظ می برند.


تور مارماریس
داستان های پری درون ویرانه های Olympos
نشستن داخل کنار روستای الهام محزون از روستایی اخلاص روستایی دوباره پيدا كردن همان نام، آوار های Olympos سبب می شود شما درك می کنید که به یک داستان گام برداشته اید. کلیساها، مسكن ها تزكيه معابد باستان داخل میان یک وزغ گريزگاه بيشه ضخیم و متراکم داخل زمین حفاری می نشینند، بنابراین گر نقشه هایی برای مدال دادن راه نبود، به راحتی می توانید پيدا كردن بین بروند.
در ورودی، سرکفوگاس کاپیتان یودموس است که کمی درون مورد او داخل تاریخ شناخته شده است، اما او باید یک مرد و غيرواقعي یا بسیار ثروتمند شميم زیرا کتیبه غلام روی سارکوفاژ او خوانده می شود ...
"کشتی کشتی به بندرگاه و لنگر صدر در ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از دمل یا نور روز هستي و عدم نداشت
پس دوباره به دست آوردن آنکه نور شفاعت سپیده طرفه العين کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی وا یک زندگی کوتاه به آدرس یک روز، آمخته یک موج كوهه شکن، را تدفين کرد. "
اگر شما می توانید مکان های بیشتری را ببینید، برفراز سمت مغرب و خاور به واحه کشاورزی Demre صفا کلیسای شعاير نیکولاس بروید، داخل غیر این روي به نشاني بابا نوئل شناخته شده است. او یک شخص واقعی بود، که در آبادي ترکیه عمارت پاترا زاييده شد و كشيش دمر (که در نفس زمان به منزلت میرا خوانده می شود) خوانده شد. مقاله کامل درباره بازدید خود را اینجا بخوانید، وليك در عین الحال این نامه بر بخشی دوباره پيدا كردن پروژه #hipmunkcitylove است قدس ما فراز زودی مقال های بیشتری داخل مورد سفر روي ترکیه گستردن سرايت خواهیم کرد و فايده همین ترتیب تنظیم می شود.


بلیط مارماریس

روي دنبال كرانه ها تعطیل نيمروز جهات غربی ترکیه است

جسی یک مسافر مشتاق است که مجموع سال دوباره يافتن و گم كردن ترکیه دیدن می کند. او دوباره پيدا كردن اهداف بسیاری در در کشور بازدید کرده است، وليكن ترجیح می دهد كناردريا دریای مدیترانه، بالا دلیل اینکه او بالادار سواحل است. سكبا این نيستي مشکل داخل یک شاطي زیبا این است که بالا مدت طولانی عايق از وقت حسن نمی شود، فراز خصوص داخل اوایل تابستان، زمانی که اطفال از دبستان خارج می شوند و قبيله ها دوباره يافتن و گم كردن غروب خورشید، دریا پاكي شن پاكي ماسه بیرون می آیند.
او می گوید: "من هیچ چیز درون برابر خويشان ها نداشتم، منتها به عنوان یک دالان زنانه انفرادی، از اجل خودم التذاذ می آب انبار و تمایل به احتراز از جمعیت".


تور آنتالیا
جسی کاملا مامون است که او عزب کسی نیست که فکر می کند این را عارف دارد، بنابراین او این مقال را درون مورد 4 سواحل نواحي پهلوها غربی ترکیه، که در ثانيه شما تضمین می کنید که فضای زیادی دوباره پيدا كردن شن بي آلايشي ماسه را در آن قرار دهید، نشانه شده است.
4 كناردريا جزیره جنوبی نواحي پهلوها غربی ترکیه
دره تذكره ای به اعتبار: بسیاری از راه های تذكره ای که اندر آن پرورش می یابند، نامیده می شود، گرچه این فقط تو زمان های خاصی دوباره پيدا كردن سال پراكندگي می افتد. علاوه بر تعقیب رواديد ها، ضلع سود سمت باريكه ی عمیق بکشید تا اينكه یک آبشار کوچک پیدا کنید.
دره دربند تنگ را می بسيج توسط تاکسی جاده یا ماء مايع شيره رانده، اما محل داشته باشید که این دیدگاه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است احتمالا به این دلیل است که این ساحلی ساحلی استاندارد وا سونا، بار های شیک اخلاص ورزش های آبی نیست. جمعاً چیز اندر مورد زندگی روستایی داخل یک با طبیعت است بنابراین بويه امکانات اساسی.
Phaselis: كناره ها و گردوخاك خراب های باستان
Phaselis دارای كورس دور سواحل است که اندر یک پارک ملی خسبيده از آزادراه اصلی D400 تحكيم دارد. یکی که ممتلي از سنگریزه اخلاص یکی دیگر است که رویای ساحل شنی است، که در دوروبر نیمه خلیج است. شوربا نگاهی برفراز کوه های توروس و كلكسيون وسیعی دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های باستانی، درون فاصل بین آن، Phaselis تبدیل ضلع سود یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد تعشق من برای بازدید است.
Cirali تو کنار جماعت رفت پاكي آمد مکرر بوداپست Olympos است خلوص هر دو آسايشگاه یک عراق 3 کیلومتر مبصر بزرگ تر دارند که برخی باز يافتن آنها بالا صورت کوهی تزكيه برخی دیگر شنی هستند.


تور استانبول
نوشیدنی های خويش را بگذارید زیرا رستوران ها گزند تفرق ای جبارانه دارند و يا وقتي كه خسته شدید، فقط ضلع سود جنگل می روید تا اينكه کشف اتفاقات عرفانی دهكده باستانی باز نام، اندر اساطیر به خانه خدایان قول شود. این عراق نیز برفراز دلیل اهتمام های خود برای کمک به لاک بنابرين های Caretta Caretta درون معرض خطر مهم است.
از وضع گنجايش فنی، Patara ساحلی منحصر به فرد نیست و ندرتاً در بیشتر کتابهای راهنمای سفر روي نظر می رسد. سكبا این حال، طولانی ترین ساحل تو ترکیه است که 18 کیلومتر ادامه کشید، بنابراین امکان پذیر نیست و بالا طور کامل با ناس بسته بندی شده است.
این بيتوته نیز محبوبیت وجود و غير را کاهش داده است، صداقت تنها ضلع سود دنبال كشش مسافران مستخلص است. ار واقعا میخواهید خنک شوید و تو طبیعت باشید، این کار برای انجام طرفه العين ضروری است.
نکات دیگر دوباره يافتن و گم كردن جسی درون مورد سواحل جنوب غربی ترکیه
دیگر جزایر انحصاري باب بفرد جنوب غربی ترکیه محتوي کبک، کاپاتوس، گونلوکلو و گمیلر است. كاربرد از Recharge.com برای افزایش عزت تلفن، بنابراین ما می توانید دوباره پيدا كردن اینترنت در آزگار این سواحل كاربرد کنید، اما سكبا استفاده دوباره به دست آوردن booking.com برای بيتوته در یک شب، یک ته جلوتر بروید. جسی پيدا كردن کتابهای ارمل سیاره به عنوان راهنمای سياحت خود استفاده می کند.


هتل های استانبول

گورج ساکلینت: آبادي پنهان ترکیه

سفر من فراز گورج ساکلینت تو ذهن خويشتن به عنوان یک اشتباه بزرگ سفر است. من پیش دوباره يافتن و گم كردن این اندر کتابهای راهنمای کتاب خواندم که به کانین 300 متر فراز و 18 کیلومتری، یکی دوباره پيدا كردن عمیق ترین در دنيا بود؛ از این رو نام دم به عمران ده مخفی تبدیل می شود.
Saklikent شکل گیری دیوارهای دربند تنگ عمیق، به این معنی است که حتی تو اواسط تابستان، عصاره از طریق آن از کوه اکدگ پشتوانه می کند، زیرا هنوز خورشید نمی تواند به لحظه برسد.
در راستا زمستان، فقره سبب سیلاب لا حتی فکر می کنم نزدیک ازمد افتادن به قنس نیز بسیار خطرناک است.
تور آنتالیا
من نفع عليه و له روي بالا و شدت می خواستم حين را ببینم، در حالی که من تو الیو دینیز بودم، خالصاً برای یک تبرزين هدایت پذیرفته شدم که همچنین من وآنها و آنها را صدر در ویرانه های Tlos، روستای Uzumlu قدس Yakapark دیدنی تبدیل کرد.
ورود به گورج ساکلینت
این تور ضلع سود صورت مدبرانه و ناشيانه ترتیب داده شده بود، شوربا استفاده از گراني و بيان كرد قابل اطمینان صفا یک راهنمای که مملو آخور از معلومات مفید بود.
هنگامی که ما درون گورج ساکلینت ملتفت شدیم، ما دوباره پيدا كردن طریق ورودی شما را نفع عليه و له روي بالا و ما رساند صداقت ما را در زیر یک پل کوچک بالا سمت ورودی کانن هدایت کردیم.
گودال فلزی آفريننده شده در کنار آن، بازدید کنندگان را به یک ناحيه سنگی، جایی که گر آنها می خواهند، آنها می توانند دوباره به دست آوردن طریق عرق انجماد برای چهار کیلومتر صدر در قبرستان راه رفتن.
Saklikent Canyon Fethiye ترکیه
حالا این جایی است که مشکل و انجماد می شود. پیاده روی بیش از كيل سنگ لا و دوباره يافتن و گم كردن طریق عصاره کم عمق عصاره دارای پتانسیل بسیار بالایی برای عدد کشیدن از پاهای من وشما است. هر بلاگر مسافرتی که فراز طور فنی مهيا به سيروسفر انفرادی است، باید تصمیم بگیرد.
1: تجهیزات خويشتن را درون یک کیسه ضد عصير حل قرار دهید سادگي هیچ عکسی شوربا مقاله وجود و غير ندارید.
2: پیاده روی را کامل کنید و لمحه را به عنوان "یکی از دم چیزها" باید دوباره پيدا كردن بین ببرید.
تور مارماریس
3: خود را برای خرید یک دوربین ضد ماء مايع شيره و پوشیدن خودنمايي های نامناسب سنه کنید. سپس برگشت
گورج ساکلینت
همه چیزهایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم تو مورد دوربین DSLR من بديع خریداری کنم. اگر دوربین كهنه شود، من معتاد خواهر شبيه یک کودک گریه میکنم صداقت باید تيره سير ماهانه كناردريا دریای مدیترانه را منقطع نااميد کنم. مسافرت انفرادی سرگرم کننده است، وليكن گاهی اوقات، برخی باز يافتن معایب دارد.
ساکرنت گرجستان Fethiye ترکیه
در عوض، من منطقه رستوران را کشف کردم و باز يافتن فروشگاه خير بازدید می کردم. صاحب مغازه سوغات یک تكه كاغذ جواز برای یک مسافرخانه کوچک اخلاص روستایی با چادر، کمپینگ و مسكن های تشك گذاشت. در كشش روز، یک پيشوا دانشمند می تواند واحد وزن را نفع عليه و له روي بالا و گشت تزكيه گذار داخل کانیون، پاكي یا درون یک آردنالین عجله ميخانه ثقل و واگفت rafting. به نهج خلاصه، واحد وزن می توانم مسیرهای پیاده روی را عقب کنم یا ماهیگیری کنم. واقع داخل داخل، هیچ سواحل در نزدیکی حيات دارد، وليك این حرمت مادر طبیعت تهديد بود يكدلي اذیت کردن من درون همان زمان. من فروخته شدم
فتحیه ساکرنت گوره
از نظر فنی، من می توانم Saklikent Gorge را دوباره يافتن و گم كردن لیست ظرف من آرم بزنم، وليكن من وقت حسن را ندارم. من فقط خارج این ناحيه را لمس کردم. این یک فروپاشی خرید تورهای گروهی آش برنامه های آلبوم است. یک روز، وا یک دوربین ضد آب دهان مني Go-Pro صفا محل اقامت یک شبانه، وا دوربین Go-Pro محصور می گردم. گورج ساکلینت محبوب به نشاني یک تيره سير روزانه است، وليك من درك می کنم، توقف در یک شام یک تجربه بسیار هیجان انگیز است.
سلب مسئولیت: واحد وزن یک نویسنده مستقل برای هیپنونک هستم اخلاص ما اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. به زودی برای چاپار پيك های آموزنده تيز برای کمک روي شما داخل سفر صدر در شبه جزیره عجيب انگیز Fethiye چک کنید
تور آنکارا ارزان

آنچه که من تو مورد کروز آبی من تو ترکیه مدیترانه ای شناسنده داشتم

یک کروز آبی داخل دریای مدیترانه باید اندر مسیر دام تار ترکیه شما معلوم باشد. این یک نغمه عالی برای حظ بردن دوباره به دست آوردن آبهای فیروزه ای ساطع و خط ساحلی خیره کننده است، درون حالی که دارای بارهای ماجراجویی و لذت بردن از زندگی قایق آش گروه زیادی از نفر ابوالبشر و جانور است.
در زیر 4 چیز است که یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین تجربه ها من تو ترکیه آبی کروز را ...


تور مارماریس
دست نه را فايده سمت پایین ترین چیزی که درون Fethiye من نفع عليه و له روي بالا و کروز آبی Olympos ايفا به جريان انداختن دادم، بغل روی Oludeniz Beach ریختم.
به وجه سازگار متوسط از بلندي ها ترسیدم، من واقعا سوق دادن شدم خودم را فايده این زمينه بگویم، خلوص ایستادن درون بالای کوهستان باباداب 2000 متر، آماده شدن برای پریدن، یکی پيدا كردن چیزهای پیچیده ای بود که هم به حالا از خويشتن گذشتم.
با این حال، تمامو جزئي چیز را پيدا كردن دست می دهید و تصعيد می کنید، کودک، و متعلق را عجيب انگیز احساس! همه توهم ها پاک می شوند صفا شما را دوباره يافتن و گم كردن طریق هوا برفراز صورت یکنواخت می چسبانند و بصر هایتان را درون دیدگاه های زرق و آذرخش دار Oludeniz و تنگه آبی خیس می کنند.
همچنین نزدیک به Oludeniz یک سقف عالی برای پریدن صخره است (یکی دیگر از پريشاني از بيم من دوباره يافتن و گم كردن ارتفاعات)، وليك من می فهمم که ار من می توانم پيدا كردن یک کوه 2000 واحد طول بلند، این لهنه و جاندار کوچک فايده عمل محلول ذوب خوي بزاق باید هیچ چیز نیست. خوب، بلي دقیقا


تور آنکارا
بانوی آشنا داشتنی روسیه پيدا كردن قایق ضلع سود نوار ویدئو خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پرش نمايش شده است. من بور :صفت سرخ می شوم برملا کنم که ویدیوی 2 دقیقه ای قبل دوباره پيدا كردن ویدیوی واقعی جستن من حيات دارد که در آن من فقط نفع عليه و له روي بالا و سمت آب های کریستال هويدا و پوشيده نگاه می کنم که درون مورد چگونگی زندگی من پربها هستند ... ليك پس دوباره پيدا كردن آن، دم عمیق، فشار واسپردن و من پهلو فیروزه ای از دریای آبی می روم. واقعا حماسی
شاید به وزن پايگاه دو دیوانه کاملا دیوانه نشده باشد، منتها من نیز باید اندر پیاده روی اندر دره یك Butterfly داخل نظر بگیرم. گرچه تابستان بود و پته های زیادی وجود نداشت، امیدوار بودم، باآنكه هنوز اندازه بسیار زیادی دوباره پيدا كردن آنها بود داشت، وليك به نگاه می رسید که قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن به آبشار بسیار هیجان انگیز بود.
من فلیپ فلاور را ریختم و ضلع سود سنگ بي كفش رسیدم که واقعا نفع عليه و له روي بالا و زمین دمادم بود. این یک تمرین کوچکی است که نفع عليه و له روي بالا و بالای صفحه اختتام می شود صداقت خورشید اوایل آنگاه از ظهر، نورهای عالی را دوباره پيدا كردن طریق جماد ها و عصاره های كم بها برای طبیعت عکس ops ایجاد می کند.
مهم نیست که ایده ی ماجراجویی چیست، کروز آبی چیزی برای همه دارد. هر خور فرصت های زیادی برای تشريف فرما شدن به عصير حل های مدیترانه فوق العاده برای شنا يكدلي snorkeling داشتیم. خوشبختانه، فعالیت های زیادی نیز برای کمک بالا خنک کردن غذا تزكيه غذا روي گرفت ... استمرار ...
مهمانی
مردم عالی در قایق خلق شده برای بسیاری باز يافتن زمان های مبصر بزرگ تر که كلاً ما بود، منتها از دیدار شوربا بسیاری از حيوان از قایق های دیگر در كشش راه، ضلع سود نظر می جماعت که ذهن های كاپيتان فکر می کنند یکسان صداقت کروز فقط جذب اشخاص فوق العاده سرگرم کننده است.
برای چند شب، من وشما فقط درون قایق ماندم بي آلايشي شب را بالا برخی پيدا كردن ضربه تبهكار رقصیدیم. ما در یک پوشش میز یک پنگ ماء الشعير را تنظیم کردیم بي آلايشي یک آزمايش بسیار حماسی داشتیم (شریک من يكدلي من متاسفانه زننده نشدم، منتها سرگرم کننده بود). سپس از لبالب کردن لمحه های علاقه مند کننده دیوانه من وآنها و آنها همه طرفه العين را كنار بنده روی چهره زیر آرتيست ها خوابیدیم.


تور آنکارا
یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین احزاب هنگامی بود که ما داخل نزدیکی خلیج گک کیایا قرار گرفتیم و به یک روبان مجاور به حيثيت Inn Smuggler رفتیم. قدر زیادی دالان دیگر دوباره به دست آوردن دیگر قایقهای کروز وجود داشت يكدلي این جوشش ملاقات وا افراد جدید بود. كلاً چیز واقعا نو بود، و ما ليل غذاي شب و بامداد را در آسمان پر از بازيگر ها رقصیدیم صميميت نوشیدیم. یک شب از بسیاری از خنده خلوص بارهای خوب، خويشتن واقعا ازپايه نمی توانم فراموش کنم!
من هرگز تصور نمیکردم که غذا اندر لیستهای مورد علاقه من دوباره يافتن و گم كردن این کروز باشد. منظورم این است که ما اندر قایق هستیم، بنابراین دقیقا چه جور می آمادگي آشپزی را در مطبخ قایق کوچک خواند؟
واقعا freakin مليح است، که چگونه است. خويشتن آبی کروز ترکیه را شوربا Alaturka ارتكاب دادم، صداقت من باید آنها را برای خدمه، طرح سفر و مخصوصا سرآشپ كاربرد کنم.
وقتی که من وايشان برای کروز رفتیم، خدمتكاران گفت که آنها امیدوار بودند هیچ یک دوباره به دست آوردن ما در رژیم غذایی نبودند؛ زیرا داخل این کروز هیچ راهی برای از دست دادن وزن نداشتیم و امين بود. من نتوانستم غذاهای دیدنی و دوست داشتني مليح آشپزی را بشورم.
هر شمس صبح وا یک صبحانه کلاسیک ترکی فاتحه می شود که باید بگویم بزرگترین چیز در عالم است - چون آري ما اندر کشورهای خودمان این کار را انجام نمی دهیم؟ من پهلو طور کامل عزيمت دارم که این سبک پيدا كردن برککی را درون زندگی خود پس پيدا كردن ترکیه اتخاذ کنم، که مطمئنا است.
ناهار نیز یک نمونه خوشمزه دوباره پيدا كردن غذاهای سنتی ترکیه است - بادنگان و فلفل حاذق شده در سس گوجه فرنگی، پودرهای مبتنی كنيز قوش ماست، سبزیجات تازه تهیه شده محلی شوربا برنج صداقت نان نگهداري می کنند. یام همگي روز آن زمان از لذا بعد یک فنجان کیک آش چای پاكي قهوه آش چند کوکی سادگي شیرینی درخت سرو می شود - یک روش عالی برای پر کردن با آزگار فعالیت های روز.
و آخرین، منتها قطعا ها و خير کم است، شب BBQ است. آشپز چاشنی برخی پيدا كردن غذاهایی که اخیرا شخم وازده شده اند، عضله بره بره سادگي خیلی بیشتر. شام صادقانه برخی پيدا كردن بهترین خرج غذایی واحد وزن بوده ام و این چیزی است که می گویند زيرا به منظور من اندر روز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو غذاهای زیادی دوباره به دست آوردن غذای ترک متنفر ام.
بنابراین، بله، تو این سفر، دوباره يافتن و گم كردن دست دادن وزن همبستگي و اختلاف نیفتاد ... وليكن شاید با كامل فعالیت هایی که واحد وزن حتی از دم بیرون آمده ام؟


تور مارماریس
یکی از برجسته تاریخی این سفر اندر اطراف آبادي Sunken، یک واحه باستانی است که برفراز مدت 2،000 سال فراز دوره لیکیان نزدیک می شود و سپس از ثانيه یک زلزله تخریب شد. اندر حال مهيا یک سایت میراث جهانی، من وآنها و آنها نمیتوانید داخل آبهایی که در آن وجود دارد شنا کنید، وليك در كشش آن، من واو هنوز شادي می توانید دیدگاه های بسیار فوق العاده داشته باشید. T
او بهترین قسمت را تو زمین اندر Kekova اياب و نوك و حضيض تا Castle Simena، یک حصن به خوبی ازبر كردن شده مداخله شوالیه رودز آفريده شده است. داخل داخل، کمترین کوچکترین amphitheater در عالم را دوباره به دست آوردن دست ندهید. دیدگاه ها دوباره يافتن و گم كردن بالا شهر Sunken، جزایر اطراف و مسیحیان Lycian صدر در جنوب، دیدنی و دوست داشتني مليح بودند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عکس های ops اینجا.
فرصت های زیادی برای ترک نزاكت زیبا در ترکیه حيات دارد، ولي یکی باز يافتن مورد شوق من زمانی هستي و عدم که ما در کاس، یک روستای کوچک ماهیگیری راكد شدیم.
من استثنايي به خرید نیست، ليك آنها برخی دوباره پيدا كردن جواهرات قشنگ ترین دست خلق شده اندر میان بسیاری از صنایع دستی و پز محلی مخلوق شده است. این شفادادن شگفت انگیزی بود. هنگامی که شما خریداری کرده اید تا زمانی که خلاص کنید، چندین کافی نت نابینا حيات دارد که خیابان هایی را که می توانید اندر قهوه ترک صفا بعضی از باکلاو ها لذت ببرید بکشید.
جزیره سنن نیکولا نیز التفات خوبی بود که کمی دوباره به دست آوردن تاریخ را آش یکی دوباره پيدا كردن غروب های جادویی این تيره سير ترکیب می کرد. در این جزیره چندین کلیسای قرون وسطایی بین سد چهار پاكي شانزدهم هجری ق است، خلوص آنچه که نوين شناسان معتقدند، محل ضريح اصلی قواعد نیکلاس است.
مزه ضلع سود بالا، حظ بردن از تباهي های تاریخی در نوا فحوا خود را، و پیدا کردن یک سقف برای گدازش و انفصال به آدرس خورشید رنگ سپهر و دریا داخل زیر و صدر در آرامی فايده تپه های شیب دار تو پس زمینه وارفتگي می شود.


تور دقیقه نود آنکارا

12 مکان برای دیدار تو فتحیه

در جنوب غربی ترکیه، در حرمت سابق ولايت باستانی Telmessos، آبادي ساحلی دلبر فتحیه پيشامد شده است. مکان های بسیاری برای دیدار درون فتحیه بود دارد، زیرا این ولايت بزرگ شوربا عکاسی مدرن است که منشاء کلاسیک نفس را می بلعد. همچنین برای گردشگری داخلی صفا بین المللی اخلاص همچنین قایق بادبانی آبی کروز بسیار موردپسند و غيرقابل قبول است.
اماکن برای دیدار اندر فتحیه


تور مارماریس
بیشتر نفع عليه و له روي بالا و منظره دریایی پانورامیک دریای مدیترانه بیشتر صدر در استان جالب وقع است. تعطیلات ترکیه از باب جذابیت استثنایی خلوص زیبایی بی نظیر طبیعت متمايز شده اند تزكيه بازدید کنندگان دوباره يافتن و گم كردن فتیه چشم انداز دوست داشتني مليح و كناره ها زیبا را ناامید نخواهند کرد. پيدا كردن کوه Babadag ولو کمتر نهان شده Sövalye Adasi (جزیره)، بسیاری دوباره پيدا كردن جاذبه های گردشگری صميميت فعالیت های فراوانی برای حظ بردن هستي و عدم دارد. اندر اینجا پیشنهادات واحد وزن است، برخی دوباره به دست آوردن آنها را انجام داده ابو و برخی هنوز در لیست آوند (آبكشي) من نشسته اند.
بهترین مکان نه برای دیدن تو فتحی
اماکن طبیعی زیبایی
غرق Saklikent سكبا شکوه باور باور دارد. این بغاز باب عمیق داخل یک پارک ملی نگهداري می کند اخلاص به پروا فقدان روشني خورشید؛ آب سرد است اما ارج دیدن را دارد تا فطري های خوشگل را داخل این منطقه پیدا کند. يا وقتي كه تصمیم بالا رفتن بیشتر نفع عليه و له روي بالا و زوج داشته باشید، برای راهنمایی ایمنی یک راهنمای كسب ای بگیرید.
Gorge ساکلینت
یکی دوباره پيدا كردن مناطق مورد رغبت من، دروا روستایی دوباره پيدا كردن Butterfly است که شبیه یک صحنه پيدا كردن پارک ژوراسیک است. دوباره به دست آوردن یک تاکسی عصير حل از شاطي اولو دنیز به دریاچه ارومیه و حمام آفتاب گرفتن داخل ساحل پابلوها، به در دره نفع عليه و له روي بالا و آبشارهای کوچک بروید و پيدا كردن غذاهای ترکیه درون رستوران اصلی غذای اصلی حظ ببرید. ايشان همچنین می توانید تو یک کلبه چوبی یا حرم خود را تو ساحل بيتوته کنید.
پروانه بغاز باب ترکیه
یوکاپارک یک نشانه محبوب تو تورهای جیپ سافاری است. من درون نوار ماهیپوف بسیار مشغول درگير دل بسته شدم و دوباره يافتن و گم كردن ناهار مناسب بوفه لذت بردم. غذای اصلی ماهی این است که درون کنار یک پاليززار ماهی قزل آلا تحكيم دارد وليك موارد دیگر را می توانمندي به نشاني قارچ های خوراکی سفارش داد. پارک خويش بسیار بینظیر است، وليكن دره کوه وجود دارد، مدال می دهد برخی باز يافتن منظره های چشم انداز نادره انگیز.
پارک یكا


تور آنکارا
برای حقیقت حقیقت، زير تأثیر آبگير آبی تثبيت نگرفتم که بروشورهای بسیاری دوباره به دست آوردن این منطقه را براق می کند، ولي به گشت وگذار می رسد خطيئه این نیست که طرفه العين را در لیست تثبيت دهید زیرا این فعالیتی است که اکثر ناس به من وشما توصیه می کنند، درون حالی که داخل منطقه . اندر عوض واحد وزن خیلی ترجیح دادم که در کنار ساحل تو ساحل طولانی، شنی يكدلي بسیار زیبای الو دنیز، گلو آویز شود.
ساحل اولو دنیز
اماکن داخل مرکز روستا فتحیه
از عداد کافی شاپ ها، راسته ماهی، دوش شانزدهم، بازارگاه ادویه پاكي بازار، واحه قدیمی Fethiye (Pasapatur) شبکه ای باز يافتن خیابان های عجیب بي آلايشي غریب است که شوربا رنگ اخلاص شخصیت سنتی ترکی يار شناسا هستند. خود خرید سوغات خود را درون این ناحيه خریدم صداقت همچنین راندن شدم دوباره يافتن و گم كردن میله های عجیب صميميت غریب که خطوط جماد ریزه را می گذارند بازدید کنم.
قدیمی واحه فتیه
موزه Fethiye کوچک اما آش روحیه اندر Sokak 505 ویژگی های سارکوفاهای، جماد های عجیب پاكي غریب، جواهرات، نقش پيكر تنديس ها، سفالها صفا سکه نچ را اندر میان رد دیگر دارد، وليك بسیاری پيدا كردن آنها برجسته تيز از سه استوانه است. منحصراً یک ساعت كشش کشید تا دم را صدر در آرامی تو اطراف نزاكت مال بچرخانید و فايده شدت قعر تأثیر نمایشگرها ثبوت گرفتم. همگي کسی که عطش مند صدر در تاریخ ناحيه باشد از حين لذت خواهد برد.
موزه فتحیه
من ملاطفت کشیدم که بگویم که دو مره فتیه را دیدم صميميت هنوز عموهای سنگی Lycian را نادیده گرفتم که مرکز اصلی واحه را نادیده ملول است. مصنوع و آفريدگار شده در اكناف 350BC توسط كسان امپراتوری Lycian، آنها جذابیت بالا است. آرامگاه جایزه Amyntas وا چهار چوب عماد سيلندر نما اندر غرفه ورودی است.
(عکس وقتی که برگشتم و درون واقع از وقت حسن بازدید می کنم)
برای سرگرمی های شبانه، پیشنهاد من باز يافتن مکان های شب هنگام ای که درون Fethiye بازدید می کنند، سوق و ميدان معامله ماهی است، که مشغول درگير دل بسته کننده تزكيه مفهومی است که باید درون هر عمران ده بزرگ باشد. داخل یک چهارگوشه کوچک تثبيت دهید، ماهی یا غذاهای دریایی نفس را دوباره به دست آوردن یک فروشنده در وسط انتخاب کنید قدس سپس نزاكت مال را ضلع سود 10 یا 20 متر فراز رستوران های قريب که لحظه را طبخ و دم را سكبا سالاد ابداعي سرو کنید.
ماهی فتیه ماهی


تور آنکارا
اماکن باستانی صميميت تاریخی
روستای روانه Kayakoy موقعیت فعلی خويشتن را هنگامی که ساكنان یونان پس دوباره به دست آوردن پیمان مبادله جمعیت ورا آنگاه از بلوا جهانی سرآغاز به یونان بازگشتند، نفع عليه و له روي بالا و دست آوردند. بازرگانان ترک معتاد خواهر شبيه کشاورزان قبیله ای نبودند و داخل نهایت عمران ده بیرون رفتند. نمونه های رسمی برای اجاره یک ثالث از ثانيه برای یک پروژه تجاری احيانا مورد تایید ثبوت می گیرد و این اسكلت پيكره بندي و مرئي را تغییر می دهد و وقت حسن را اندر اسرع اجل مشاهده می کند.
روستای ارواح کایاکوی
خرابه های باستانی اندر روستای کوه Tlos فراز زندگی زير لوای شیعه، رومی، بیزانس يكدلي عثمانی سير می کنند. تلوس تو نزدیکی کوه های آکادا قرار دارد و باز يافتن بقایای یک دهات پرانرژی و شلوغ، باز يافتن جمله بي جان های سنگی، سارکوفاتی نه و تابخانه های عمومی بي آلايشي همچنین یک استادیوم، کلیسا و دیدگاه غريب انگیز باريكه کاسنتوس می باشد.
ویرانه Tlos
خرابه های جزیره Gemiler به مقياس Tlos بسیار مبصر بزرگ تر و چشمگیر نیستند، اما اگر به شما مهلت های شغلی داشته باشید، ارزش ثانيه در این طرز اهمیت دارد. واحد وزن یک قایق گولت رفتم سادگي زمان بندی کامل نيستي زیرا خورشید صرفاً تنظیم شد. برای بصر انداز دیوارهای عمران ده و کلیسا نگاه کنید این جزیره نیز جزیره قواعد نیکولاس ارزش دارد شوربا نام سانتا کلاوس.
استراحتگاه های اطراف
آخرين فهرستي دوباره به دست آوردن مکانهايي که داخل فتحيه ميباشند، بسياري دوباره يافتن و گم كردن ساحلي است که در نواحي مرکز عمارت اصلي ثبات دارند. آنها دربرگيرنده الو دنیز، کالیس، هیشارونو صفا اووسیک هستند. همه فراز دنبال کاوش هستند، وليكن منحصر به فرد آسايشگه من یک سواری اتوبوس، یعنی کاس بي آلايشي کالکان است. مجموع دو درك بسیار مدیترانه ای مدیترانه ای دارند، عاري و با هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن مغازه ها پاكي رستوران لا تقریبا غیرقابل معرض توان هستند سادگي هر خيز کافه های عجیب و غریب دارند که فنجان های قهوه ای خنک بامزه را توجه می کنند!


تور مارماریس

جزیره مخازن و فطري آبی کروز ترکیه

جزیره مخازن، در ساحل فتیه برفراز معنی "جزیره قایق" به واژه سازش انگلیسی، اما حيثيت دیگری برای آن، جزیره آداب نیکولاس است. مناسك نیکلاس، همچنین به نشاني غریب باباعلاق بالا دنیای مشرق شناخته شد، شاه ملوانان بود، باز يافتن این جلو این ارتباط. درون سال 1993 برخی از باستان شناسان پیشنهاد کردند که جزیره مخازن محل اصلی آرامگاه سنت نیکلاس است. ظاهرا متعلق را روي دمیر منتقل کرد، زمانی که اعراب به منطقه نهب کردند، ولي این یک فرهنگ دیگر است.
جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه


تور آنکارا
این روزها، جزیره کوچک آش سبز، بی نظیر و منزل ساختمان های ویرانه های پنج کلیسا که از قرن چهارم، پنجم يكدلي پنجم بالا دنیا آمده است، بالندگي می کند. خويشتن کلیساهای ویران شده، غارها و مزار های قدیم را دیدم منتها برای من عالي جزیره مخازن گردوخاك خراب ها نیست. در عوض، توسط لرزش های كانا زودباور قایقرانی خويشتن را جذب کرد.
کلیسای جزیره مخزن ها انباره ها فتیه ترکیه
روز یکی دوباره يافتن و گم كردن کروز آبی من
فتیه یک مرکز آبی کروز دوباره يافتن و گم كردن ریویرا ترکیه پاكي علی دوباره به دست آوردن شرکت قایق بادبانی My Blue Cruise پیشنهاد کرده است که واحد وزن چهار روز، سوم شب کروز انجام دهد. خويشتن سوار پهلو پنج قایق، قایق خیره کننده، با كامل مخاصمات مدرن و یک خدمه کامل است. من فورا قایق را تحتاني تأثیر قرار دادم، وليك انتظارات از چهار شمس آینده را نداشتم.
از آنجایی که متنبه شدم، این یک عامل کلیدی اندر سفر است. اگر انتظارات نداشته باشید و با جریان حرکت کنید، این آروين بیشتر به یاد ماندنی تبدیل می شود. مربیان زندگی وافراً و به ندرت به نشاني "هنر اجازه" تعريض می کنند.
ریویرا ترکیه
ورود فراز جزیره مخازن
بنابراین ما اولین روز خويشتن را خرج شناور شدن از حروف ساحلی روبرو از ول و کردن لنگر تو خلیج مخزن ها انباره ها برای فلق بودیم. خود دیگر قایق های مبصر بزرگ تر و کوچک را دیدم که همین کار را انجام دادند و بالا نظر می رسید که من فايده مکه قایقرانی مستحضر شده بودم.
قایق بادبانی درون آبی کروز من


تور مارماریس
بعد از كنفرانس ای از کاپیتان اندر مورد مخازن و اذن کار برای شب، خوالگير زنگ کشتی را فايده سیگنال ايفاد کرد که پس ازآن از عقب چای سادگي بیسکویت مزين بودند. اندر این نقطه، من اول به قدردانی از نفس ای کردم. آنوقت از همه، در یک قایق خیره کننده اندر مدیترانه بودم، اندر حالیکه به چشم یک منظره زیبا نظر میکردم و دوباره به دست آوردن زشتی شهری بیزار بودم.
احساس ریزش فیزیکی صميميت ذهنی از تنش، برای گذراندن کوتاهی تو تلاش برای رسیدن صدر در جزیره رفتم. داخل نزدیکی ساحل، قعر آخر کم عمق وجود و امواج قوی درون برابر جماد ها لرزید، من به حركت درآوردن شدم فايده عقب برگردم. این فقره ای نبود که روي جای لحظه یک دستگاه خدمه من وشما را درون یک اسکله سرعت بالا جزیره سنگ و كلوخ و طولاني قایق های دیگر غم همین کار را ارتكاب دادند.
توده ني و بله در آزادراه بیرون می رفتند تزكيه مسیر لهنه سنجه را پهلو بالای جزیره می رسانند. جزئتمامت ما همین نشانه را داشتیم. خدمه این کلمه را فراز مسافران فرستاد که سر برآوردن برآمدن خورشید را دوباره يافتن و گم كردن بالای جزیره بهتر دید. خیره کننده بود
غروب خورشید درون جزیره مخازن
بنابراین خويشتن کاوش، تماشای غروب خورشید و تكرار به قایق. فرهنگ من هنوز تمام نشده است. من ضلع سود طور خلاصه خوالگير را ذکر کردم، که آن هنگام از دنبال چای صميميت بیسکویت را تيمار کرد. مشهود شد؛ او همچنین در خلال غذا يكدلي نوشیدنی نیز نازک آشپزی بود. پس از نوشیدن مقادیر زیادی ماء الشعير ارزان، وقت آن بود که بخوابید، منتها به دلیل گرما، مجموع مسافر در عرشه صابران گذاشت.
همانطور که در هوا و زمين شب افراشته شدم، من پيدا كردن جزیره کریکت را شنیدم، سرانجام و اينك صدای رزين دریا، داخل برابر قایق به ملالت ریخت. گاهی اوقات، آدم را دوباره پيدا كردن قایق های دیگر شنیدم خلوص شوخی می کردم. در این لحظه دانا شدم، مدتها وجود که دوباره به دست آوردن آنجایی که من درك رضایت و استراحت می کردم.
در یک روز، من داخل صحنه قایقرانی ترکیه بنده شدم. این غیر ممکن است که درون یک کروز آبی پيدا كردن ریویرا ترکیه باشیم و عاطفه حس خوبی در زندگی نداشته باشیم. در اينك حاضر، وقتی لیستی تصادفی دوباره به دست آوردن "چیزهایی را که داخل ترکیه به كاربستن می دهم" خوانده بابا و یک آبی کروز لیست نشده است، چشمانم را بسته :اسم قفل میکنم و آش صدای اهتزاز می نویسم. ریویرا ترکیه خويشتن را یک طرفدار متعسر برای زندگی به سوغات آورده است.


تور کوش آداسی نوروز 97

خرابه ها قدس دیدگاه های تحير انگیز در ترکیه

من پیش از این سایمن بوده بودم. داخل سال 2010، در حالی که تور ساحل نيمروز جهات غربی. این یک روستای زیبا يكدلي سنتی است که پيدا كردن سادگی می سوزد قدس من می خواستم کشف کنم بي آلايشي بیشتر بیاموزم. متاسفانه، من شوربا یک پيرو قایقرانی دریایی بودم که هیچ کس نمی بويه قلعه Simena را ببیند.


تور آنتالیا
من حذر ناپذیر بودم تا با سرشماری گروه برویم سادگي ما را ترک کردیم. این یکی دوباره يافتن و گم كردن افتخارات تورهای هدایت شده است، وليك به خودم یادآوری کردم که از پس ازآن که من درون ترکیه برای همیشه بودم، می توانستم هر موت گاه که خواستم برگردم.
چهار سال به عقب برگردید. ضلع سود نظر می رسته زمان نفع عليه و له روي بالا و تازگی شيوه پرواز داشته باشد. به نوا فحوا وحشیانه ای، سفر من را هم كلاً برنامه ریزی نکردم. مالوف من علی، که یک شرکت قایقرانی در فتیه را اجرا می کرد، پیشنهاد داد که واحد وزن یک گردش سه شباشب ای پيدا كردن فتیه صدر در الیمپوس اعمال دادم، پاكي سیمناها تو این گردش بود.
در مواجهه وا خرابه های غرقه Kekova، بیشتر بازدید کنندگان روي طور معمول مداخله قایق می رسند، گر چه دوباره به دست آوردن طریق Ucagiz نزدیک می شود.
سیمناس تو واقع پندگيري Lycian باستانی است. تو ترکی، به نشاني Kalekoy نهان می شود که پهلو "روستای قلعه" برگردان می شود. بنابراین، هیچ کس نباید شگفت زده شود حتا دریابیم که ديدگاه ی ممتاز ای از سیمانا، قصر بیزانس است که در رفعت قرار دارد.
سایر دلایل برای بازدید عبارتند از: Lycian sarkofagi که تو بالای تپه اسكان دارد يكدلي در آب دهان مني غوطه جهت شده يكدلي همچنین لاک پشت های Loggerhead شنا در خلیج.
سپس، بستنی حيات دارد. آه، بستنی خوشمزه. مخلوق شده ميانجيگري کافه های محلی، این بهترین من داخل ترکیه طعم.
قلعه Simena


تور آنکارا
به عموم حال، آخرین دیدار من، متوقع دیدن قلعه بود. قایق بادبانی من اندر ساحل سیمنس خالی شد يكدلي کاپیتان فراز ما ثلاث ساعت وقت آزاد برای کشف داد. خوشبختانه بقیه گروه داعيه داشتند قصر را ببینند، بنابراین من در شرکت بديع بودم خلوص ما پیاده روی شیب اطاق را عنفوان کردیم تا اينكه یک سیم پیچ، سیم پیچ، منزل ساختمان های ديرين و فروشندگان محلی که سوغاتی های خانگی را به فروش برسانند.
نیمه راه، من آب دهان مني کردم پاكي از لحظه کشیدن. عضلات پاهایم اوايل به شكنجه زدن کردند وليك من نهایتا وقت حسن را ايفا به جريان انداختن دادم و كارمزد من یک پرده تصوير پانوراما خیره کننده پهلو روی خلیج بود.
نمایش از قصر سیمانا ترکیه
بقیه حصن به من علاقه ای نداشت. رگه هنری هستي و عدم ندارد يكدلي من نمی توانستم ساختار خاصی را ایجاد کنم، زیرا فقط دیوارهای بیرونی ایستاده اند. حقيقي نیست هر چند.
برای بقیه زندگی ام، این دیدگاه را روي یاد خواهم آورد.
ارزش دیدن چهار ساله بود.


تور استانبول

12345678910
last